Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Dziewczyny🖐️ Wykralkałam sobie szpital w domu i nie tylko w domu,bo wsrod znajomych też pomór...wszyscy leżą z gorączką Macham do Was ...buziole i nie dajcie się wirusom!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ zaparzyłam herbatkę zapraszam mam jeszcze miód i cytrynkę wiec proszę się częstować :) Hajdus tak mi przykro 😘 życzę zdrówka,trzymajcie się,przegnajcie te wszystkie wirusy jak najszybciej jeszcze raz dużo zdrówka 🌼 Patyczak u mnie wszystko dobrze dziewczynki na razie zdrowe :) dzis tez będziesz tak ostro pracować? ile procent normy zaplanowałaś na dziś??? :D pozdrawiam i życzę słonecznego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak...co to Bronek Talar? :D :D ten to dopiero miał te procenty normy:D Na dni pare Was opuszczam...pogoda piękna,słoneczko świeci,więc nie przesadzajcie z porzadkami...troche czasu dla siebie wyszukać ,buziaczki do słonka wystawić ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus co się dzieje :( dlaczego nas opuszczasz na parę dni ?????? czy to żart prima apryli sowy???strasznie mnie zmartwiła ta wiadomość :( co by się nie działo pamiętaj jestem z Tobą całym sercem 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips nc sie nie dzieje...sprawy słuzbowe:) Słoneczko w pełni,piękny dzien...mam nadzieję ,ze korzystacie z pogody W weekend dziewczyny koniecznie w plener...ma być jeszcze cieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hajdus uspokoiłaś mnie :D ja właśnie skończyłam siać trawkę i zrobiłam sobie przerwę :D zaraz wywieszę kolejne pranie nich schnie na dworze będzie miało śliczny zapach :D u mnie na termometrze +24 jest pięknie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,ale chyba w słoncu...nie mow mi ,ze masz taką temperature w cieniu...:D pranie wysycha pieknie sama sprawdziłam,a pachnie jak marzenie:D u mnie poki co jeszcze zimny wiaterek powiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus oczywiście że w słońcu,teraz na przykład jest + 16 cichutko ,bardzo przyjemnie :D uwielbiam wiosnę jest taka piękna przyroda budzi się do życia.....chyba rozmarzyłam się ....już wracam na ziemię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda cudowna az zal w pracy siedziec:-( Dzis robilam kwiatki do palmy 🌻 🌻 🌻 takie jak na zalaczonym obrazku. Jutro wybieram sie z synem na badanie-lamblie z krwi,bo z czegos innego juz badamy;-) Zakupilam nasionka i za przykladem sips tez wezme sie za wysiewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie juz sie pierze :-) ja popijam kawunie i tak sobie mysle ze pogoda to ma jednak duzy wplyw na nasze zycie.Jak jest sloneczko to nawet o 6 wstaje sie swietnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak masz racje jak rano widzę za oknem słoneczko to wstaje mi się dożo przyjemniej :D i humorek mi dopisuje :D u mnie tez już pranie się pierze a ja zmykam na zakupy muszę dokupić nasionek kwiatów tylko za bardzo nie wiem jakich :o popatrzę po szperam to może coś ładnego znajdę :D miłego dnia 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sips jak tam Twoje szperanie?Ja wyszperalam tylko powoj,groszek pachnacy,nasturcje i sloneczniki.Szukam jeszcze czegos na plot tzn wijacego sie co by mi siatke zaslonilo. Oczywiscie rozgladam sie za nasionami dyni i dyni ozdobnej nie wiem jakies braki sa u nas. Zostawiam kawunie i lece robic sie na bostwo;-) jade do dyrekcji prosic o urlop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak coś z tym szperaniem u mnie nie za bardzo,jak słusznie zauważyłaś są straszne braki :( ciągle w kółko tylko te same nasionka a ja chciała bym coś nowego :(,chyba wybiorę się do jakiegoś centrum ogrodniczego :) tam na pewno znajdę coś odpowiedniego :D trzymam kciuki abyś oczarowała szefa i dostała wymarzony urlop :D Hajduś pozdrawiam :D 🖐️ miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sips moim szefem jest kobieta wiec strojeniem sie nic nie wskoram;-) a moge zaszkodzic.A tak na powaznie to jest ona ok wiec w przyszlym tyg od czwartku mam urlop:-D Twoj przepis na salatke kolezanka jutro bedzie sprawdzac:-D Dzis znow mialm pzrygode-jak to czasami bywa zostawilam na swiatlach samochod jak przyjechalam do pracy:-) i tak po 6 godzinach auto padlo:-D Maz musial mnie holowac,nie lubie tego😠 bo zawsze mam wrazenie ze wjade temu z przodu do dup....i ze jade strasznie szybko. Jutro sie okkarze czy to akumulator sie zregenerowal,jak nie to czeka mnie wydatek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> > > Dzis czeka mnie maraton:-) zaraz biore sie za salon,dzis musze jeszcze zrobic palme i ogarnac dom.A i w ogrodzie wypadaloby cos zrobic-poprosze o dodatkowa pare rak. Sloneczko powoli wychodzi wiec znow czeka nas piekny dzien:-) Trzymajcie sie cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D Patyczak te rączki dla Ciebie 🖐️ 🖐️ do pomocy :D :D co za pech z tym autkiem, ale nie martw się na zapas może to nic poważnego ...mój mąż mówi że samochód to skarbonka i chyba ma racje :( Hajduś 🖐️ 🖐️ dla Ciebie też zostawiam parę rak do pomocy :D miłego dnia 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wczoraj troszke za szalalam.Nogi i rece to nie tak potwornie bola ze nie mam sily na nic 😭Jeden plus to w koncu salon wyglada jak u normalnych ludzi:-P Sips gdyby nie Twoje lapki to pewno nic bym nie zrobila,dziekuje:-) Na ten tydzien tez zamawiam takich pomocnikow,wezme sie za wywalanie wszystkiego co niepotrzebne.Czlowiek ma cos z chomika;-) Hajdus wrocilas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ Zamowienie na łapki składam....Sips nie masz tam gdzies zapasowych ?;) Nic jeszcze nie zrobiłam w domu...za to na \"pocieszenie\" dostałam wiadomość ,ze goście na świeta przyjezdzają...coś tam było mowione,ze moze pierwszy dzien świąt bedzie u mnie...myślałam ,ze moze zapomną :D guzik...nie zapomnieli...przyjezdzają...wychodzi na to,ze u mnie wigilia ,u mnie wielkanoc...takze nie ma co gadać ...trzeba się brać A teraz coś zabawnego Wam powiem.....rumor dalej trwa:D nie mogłam uwierzyć...a jednak..... juz ponad 3 tygodnie Patyczak zdązyłaś z palmą???? Miłej niedzieli dziewczyny...ja sie zabieram za robote...na dworze cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak ciesze się ze łapki Ci pomogły hihihi :D ale widzę że u Ciebie porządki na całego,no cóż przyznam się że ja też wiele rzeczy chomikuje a potem nie wiem co z tym wszystkim zrobić :( Hajduś oczywiście dla Ciebie też zostawiłam parę rąk do pomocy,widzę że jesteś bardzo lubiana skoro na każde święta masz gości,to mnie zresztą wcale nie dziwi ale rodzinka czasami mogła by Ciebie zaprosić do siebie zawsze to jakaś odmiana no i oczywiście troszkę mniej obowiązków :) pozdrawiam Was cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hej, dziewczyny:) ciekawa jestem o czym tu było gadu-gadu, jak mnie z Wami nie było...;) Niedziela piękna ale własnie idę na obiadek do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszko nareszcie jesteś znowu z nami 🖐️:D :D :D witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie skąd jesteście...
Witaj, kochana:)) Mam niesamowity przeskok kliamtyczny bo w Krynicy było pare dni cudownej prawdziwej zimy, która wprawiła mnie w niesamowicie dobry nastrój:) i także dodała mi zdrowia:):)...a teraz- przynajmniej w Kraku- niemalże lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ups...nadrabiam zaleglosci w pisaniu i jakos wyskoczył mi wyżej nie mój pseudo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że jesteś zadowolona z wyjazdu dobry humorek i zdrówko to podstawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki na @ zdjecie mojej palmy:-D Zarobilismy jakiegos łosia i kocyk:-) ale to raczej prezent dla dzidziusia;-) czyzby ksiadz mi cos sugerował :-P Sips skladam zamowienie na lapki termin na jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak moje gratulacje palma przepiękna :D łoś i kocyk mówisz ?????? to daje do myślenia :D przemyśl to dobrze i skonsultuj z mężem hihihi miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No w dobrym nastroju - choc przedswiątecznym -nie jestem ani trochę- jestem kompletnie bez kasy a do tego przez znajomą, która"zajęła" mi się kotami i mieszkaniem na czas mojego wyjazdu musiałam eznawać na policji..Żyć mi się odechciewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienie nie neimoge
myszka ty to jestes wiecznie niezadowolona!!!ciagle na cos narzekasz dobrze ze reszcie kobitek nie udziela sie ten twoj nastroj:-P po cholere gdzies jechalas skoro teraz miauczysz:-P ze nie masz kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko co się stało !!! coś z kotkami ???? mam nadzieje ze Twoje pupile nie ucierpiały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips salateczka podobno pyszna wiec wchodzi w repertuar:-D Dla meza musze zrobic z pory niestety:-( Ciasta juz ustalone. Mam nadzieje ze pogoda nie zawiedzie bo zapowiada sie totalne lenistwo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×