Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

🖐️ Sips szkoda,bedziemy tesknic.... ale bawe się dobrze:) Pogoda martwa...nic sie nie zmienia ,jedni twierdza ,ze od srody przyjdzie ocieplenie ...drudzy ,ze wroci zima Wszystko zalezy kto na jakim programie pogode ogladal:D U mnie od rana rumor na gorze...zaczynam byc ciekawa co ona tam remontuje...juz drugi tydzien wala młotami :O Zaparzyłam sobie kawke i siedze w rachunkach....trzeba sie rozliczyc w koncu....oj ciezko mi to idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa na herbate:) oj cos mi sie wydaje ,ze dzisiaj bede ja sama pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips machasz czy wzywasz pomocy? :D Podrzuc jakies ciacho nam tu z przyjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham oczywiście zapraszając na kawkę i ciasteczko :D no mozna tez powiedziec ze wzywam pomocy bo ktos musi to wszystko zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś jak minął dzionek? uporałaś się z tymi papierzyskami? ja nie wiem jak możesz sie skupic w takich warunkach,ten rumor wyprowadził by mnie z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips kochana moja ...jakos sie uporalam ,słuchawki na uszy...muzyczke sobie puscilam ,bo innego wyjscia nie ma...dzisiaj zaczepiłam sasiadke i zwrociłam jej uwage zeby walenie zaczynali o jakiejs ludzkiej porze ,a nie o 6 rano!!! Bywaja dni ,ze wstaje bardzo wczesnie,ale czasem marze zeby pospac sobie do 8...zobaczymy co to da... A ja sie udała uroczystosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? czytam sobie o fobiach...to niesamowite jak wielu i roznych rzeczy się boimy i tak... subphallofobia- u mezczyzn -obawa przed wystapieniem erekcji w towarzystwie primaforifobia-lęk przed wychodzeniem z pracy jako pierwszy Zdecydowanie na to nie cierpie :D mnostwo tego jest....ja jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duxofobia-paniczny lęk przed szefem no prosze.....ciekawe rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,ze nikt tu nie zacznie cierpieć na hajdusiofobie :D obym sama nie zaczeła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie posłucham muzyki strasznie zmeczona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siadaj na chwileczke ....złap oddech,a pozniej wskocz do wanny zapal sobie świeczuche i sie zrelaksuj,to doskonale robi Nie wiem jak Ty,ale ja jak jestem zmeczona nie moge zasnąc:( koszmar zamiast własnie spać,to krece sie z boku na bok co powoduje jeszcze wieksze zmeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo widze ze mamy te same problemy jestem padnieta 😭 chce wiosne!!!! Wlasnie chcialam wydebic od meza na kosmetyczke :-P ale jakos sie ociaga 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposobem Go ;) Cos ta wiosna nie chce przyjsc...zimową srodą straszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze ja dziś szybko nie zasnę podobno ciepła kompiel działa zbawiennie , kojąco na nerwy i zmeczenie musze to sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Sips:) polecam...byle nie za gorąca woda...dodać troche płynu,lub olejku...wspominałas o aromaterapi,do kapieli tez sa takie środki :) Ja ide na chwilke na kanape...cos pogladać,bo mnie jakis smutek z tesknotami połaczony dopada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus mnie tez cos takiego dopadlo,dzis jakoś wyjatkowo tesknie za męzem i to bardzo, tak bym chciala sie do niego przytulic :( ....zmykam do wanny z tą nie za gorącą wodą bedzie problem bo ja uwielbiam gorącą kąpiel :D dobranoc spokojnej nocy zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide i ja do wanny...cos jakis dzien taki dzisiaj...a moze raczej dni? tez mam nastroj pod psem....wanna i lepiej uciec w sen sips miłych snow....moze chociaz sie przysni ,ze sie przytulasz ze tez nigdy nie moze byc tak jakby sie chciało zanim wpadne w całkiem filozoficzny nastroj ...zmykam:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D dzis tryskam radościa mimo deszczu jestem jak skowronek na wiosnę a to za sprawą niespodzianki ..........tak tak wieczorkiem do domu dotarł mój kochany mąż :) \" Dobre myśli rodzą się w sercu..... - są aniołami , które się wysyła , by przywabiać oczekiwane...\".....miłego dnia zycze wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Sips rano sie zameldowala a teraz romansuje z mezusiem;-) Hajdus hop hop U mnie dzis byla burza z piorunami i gradem :-D ale walilo. A ja spokojnie lezalam sobie u kosmetyczki i relaksowalam sie i jestem pelna nadzieji ze owe zabiegi zdzialaja cuda:-P Popijam herbatke:-D dla spoznialskich w termosiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny poranek zapraszam na gorącą herbatkę z cytryną :D Patyczak ja mysle ze te wszystkie zabiegi są Ci zupełnie nie potrzebne,no chyba ze dla relaksu w końcu należy Ci sie cos za ciężką prace :D Hajduś co sie dzieje? czy ten remont u sąsiadki ma coś wspólnego z Twoją nieobecnością ? pozdrawiam miłego dnia Wam zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 widzę że nikt nie skusił sie na moją przepyszną herbatkę 😭 a tak sie starałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ Urobiona po uszy zagladam o słychac....przelotem Patyczak widze ,ze jednak sie udało namowic meza na kosmetyczke!1 Brawo:) Sips herbatka pycha!! W nocy wiało jak diabli oka nie zmruzyłam...dzisiaj słonce,ale wiatrzycho nadal wieje Patyczak pierwsza burza....to objaw wiosny,moze w koncu zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pada snieg,deszcz,swieci slonce czyli 3 w 1 taka pogoda u mnie kazdy znajdzie cos dla siebie:-) Sips te zabiegi to tak bardziej na poprawe samopoczucia ale konserwacja nie zaszkodzi :-P Hajdus co tak szalejesz do swiat jeszcze daleko,ja odkladam jak tylko moge mycie okien. Dzis z kolezanka z pracy uzalalysmy sie nad swoimi fryzurami,jakas zmiana mi sie marzy :-D nowy image,tylko aby potem nie zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D dziewczyny ja tylko sie przywitam i zmykam mam w domu dziewczynki bo mają wolne, zaczeły sie u nas rekolekcje do tego siostra przywiozła mi swoją małą czyli mam dzis pracowity dzień :D życzę wszystkim milego dnia 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×