Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Witajcie Wolam bardzo głosno,bo tak strasznie wieje,ze trudno wycie wiatru przekrzyczec:D Sips..trzymaj sie kochana i nie daj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak...a moze zmiana koloru włosów? ;) W kazdym razie daj znac co wymysliłyscie...wszystko ewentualnie jak zle wyjdzie mozna poprawic...najgorzej jak sie za krotko obetnie.... wtedy klops jesli sie nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hajdus :D a z tą fryzurka to masz racje mnie ostatnio podkusiło aby cos zmienic w swoim wygladzie poszłam do fryzjerki pokazalam jak ma mi sciąc włoski ,ale niestety jak zobaczylam sie w lustrze to sie rozpalakalam prawie,to nie byla moja wymarzona fryzurka :( ona mi zrobiła zupelnie cos innego niż chciałam 😭 na szczęscie włosy odrastają.... Patyczak dobrze sie zastanów zanim cos zmienisz hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips...o rety...ale to tak jest, najgorzej wlasnie jak sie obcina,bo dokleic potem trudno:D grad,deszcz ...to co sie dzieje dzisiaj w pogodzie trudno opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Nie wiem czy wiosna idzie czy zima 😠 u mnie bialo i sypie nadal 😭 Sips czy ty jeszczy zyjesz-tyle ludzi w domu ;-) Jak byscie zgadly na dzien dzisiejszy zdecydowalam wydobyc kolor;-) Sciac zawsze mozna.Szczerze mowiac mialm juz bardzo krotkie wlosy i czulam sie swietnie.A tak mnie naszlo bo wczoraj ogladalam nowa fryzure Joanny Brodzik i bardzo mi sie podoba(mialam taka 2 lata temu i bylam zadowolona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie teraz o jakiej fryzurce mowisz i nie kojarze Sips...mam nadzieje ,ze jakos przetrwalas ten dzien z dziecmi Przypomina mi sie film Gliniarz w przedszkolu...swietny tekst tam był....do dzieci jak sie idzie ...zawsze lepiej zabrac ze sobą broń :D Pusto ,cicho chyba pora na dobranoc:) Miłych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole wiosna idzie a ja mam zime 😠 😡.Bielusienko-poczatek pieknej zimy. Popijam kawunie > Hajdus z ta bronia w dzisiejszych czasach to tekst jak najbardziej na miejscu.Ja czasami mialabym ochote tak postraszyc jakims gnatem :-P A jesli chodzi o Brodzik to ma na glowie takiego damskiego irokeza. Sips kwiatuszku dajesz jeszcze rade 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka35
Witam Wszystkich szczególnie Ciebie hajduś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka35
Dawno nie zaglądałam na topik.po prostu tak wyszło.Hajduś bardzo gorąco Cię pozdrawiam,mam nadzieję,że mnie jeszcze pamiętasz.Odezwę się wieczorkiem ,poniewaz teraz idę do pracy. Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny wiosna tylko w kalendarzu...poza tym wieje ,zimno...ale nic nie pada...po wczorajszym snniegu cos jakby slonce chcialo wyjsc...ale sie boi chyba i nie wychodzi Sylwionka....!!!!!!!!!!!!! 🌼 Oczywiscie ze pamietam...nawet Cie wspominałam...bardzo się ciesze ,ze Cie widze....co sie działo przez ten czas? mam nadzieje,ze juz zostaniesz i nie znikniesz buziaka masz gorącego i czekamy wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hajdus potrzebuje wsparcia ale nie przy opiece nad dziecmi jakos przeżylam wczorajszy dzien ale......dziś ledwo zyję mam gorączkę,boli mnie głowa jednym słowem zafundowałam sobie anginę,chyba za wczesnie cieszylam sie z wiosny a teraz mam za swoja niecierpliwosc 😭 Patyczak myślę ze będziesz bardzo ładnie wygladac w tej fryzurce :) mi tez ona sie podoba ale nie zaryzykuje kolejnej metamorfozy :( Sylwionka witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze sips tak mi przykro...ten rower chyba za wczesnie był:( Do łozka!! wiem ze łatwo powiedziec trudniej zrobic szczegolnie przy dzieciach ,ale z tym nie ma zartow dzwon po pomoc ,niech ktos przyjdzie pomoc przy garach ,zakupach itp a Ty sie kuruj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś wiesz jak to jest z ta pomocą wszyscy zajeci nie maja czasu tak bywa,ale ja mam to w nosie moje panny juz dużo mi pomagaja,zakupy zrobią obiadek pod nadzorem zrobią,nie narzekam gorzej jak były malutkie ale teraz to juz mam w nich wyrękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Sips...uspokoiłas mnie:) Wiesz co? pamietam jak moje dziecię mialo chyba 7lat....i ja sie rozchorowałam...bardzo staral sie pomoc....taki przejety rolą siadał koło mojego łozka z przekonaniem ,ze im wiecej zjem warzyw tym szybciej wyzdrowieje co chwile donosil mi kanapki z grubo krojonym pomidorem i mleko z miodem walił do filizanki mleka pol słoika miodu .....co ja przezywałam przy tej jego diecie ....nie da sie opisac ale efekt był :D na nastepny dzien wstalam z łozka.....bo jak mi rano przyniosł wielkie pajdy chleba z pomidorem i to mleko ...:D wystrzeliłam z wyrka jak z procy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie mi przypomnialo jak ostatnio bylam chora.Maz mi mowi a ty krolewno nie mozesz wstac z lozka i sama sobie zrobic kolacji.Ja ledwo zywa,goraczka od 3 dni a ten mi takie teksty laduje.Syn popedzil do kuchni i zrobil mi buleczke z szynka i marchewka:-) bo witaminy to podstawa.I zjadlam ta buleczke bo to byla pierwsza buleczka w jego wykonaniu. No piekna mamy zime tej wiosny :-) Im dluzej trwa ta zima tym ja czesciej przekladam swoj urlop,mialabym ochote juz dzis wypalic do cieplych krajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten wiosenny poranek :D dziś czuje się dużo lepiej :D więc humorek mam całkiem dobry :D życzę Wam moi mili fantastycznego dnia pozdrawiam i buziaczki zostawiam 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ...cale szczescie ,! 🌼 Patyczak :D no i czy dzieci nie sa slodkie? :D Słonce z chmurkami ...przeprowadzilam obserwacje i na sloncu jest 15 stopni i to mi sie podoba!! w cieniu natomiast 5 i to zostawie bez komentarza idealna pogoda na przeziebienie...czlowiek sie rozpina i zapina w zaleznosci czy idzie po sloncu czy wejdzie w cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 Ale dzis mialam wkurw... dzien. Jak szerszen bylam,bez kija nie podchodz. Moja mama powiedziala tylko charakterek jak tatus i nie byl to komplement;-) Taka podminowana jestem,najlepiej jak to przespie:-) Pogoda tez taka jakas ni pies ni wydra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak tez miewam takie dni...i diabli wiedza od czego to zalezy...domyslac sie tylko moge ;) Sips hop hop wołam cie...daj znac jak sie czujesz? Sylwionka....miałas zajrzec...czyzbym sie ucieszyła na darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Hajduś całkiem dobrze się czuje jeszcze mam nie wielką gorączkę ale to nic według tego co było :D Patyczak chyba każda z nas ma czasami taki dzięn ważne żeby najbliżsi wiedzieli jak się w tedy zachowac ;) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🖐️ Koniec słonca...szaro ,zimno i jesiennie znowu Sips...jak temperatura? spada? Patyczak jak humorek dzisiaj? pogoda nie wprowadza w dobry nastroj Kawe popijam i nic mi sie nie chce...zamiast energicznie sie na ta wiosne za wszystko zabrac...trace wene :O Kawke na lawie zostawiam i ide przywolac rodzine do porzadku,moje dziecię jeszcze w betach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znalazłam pyszna kawe na ławie więc sie poczęstowałam :D pogoda faktycznie nie ciekawa wprawia w podły nastrój,ja dzis czuje sie dużo lepiej ale jakiś dół chyba mnie dopada,posiedziałam kilka dni w domu i tak jakoś zupełnie się rozsypuję :( niby nie ma żadnych konkretnych powodów ale......chyba muszę wziąc się w garsc ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips witaj w klubie!! Cos na mnie tez wszystko dziwnie wpływa.....chyba trzeba sie czyms zajac....lub zajać mysli Poki co zajme sie obiadem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️[ czesc] 🖐️ Moje drogie ja mysle,ze to wina pogody.Tego sloneczka mamy tak malo 😭.A to co za oknem moze wprawic w depresyjny nastroj.Zastanawialam sie dzis czy nie uderzyc jutro do solarium aby sie troszke doswietlic. Na ten tydzien zaplanowalam porzadki- szafay juz sie nie zamykaja a dzis maz kupil mi swietna kurteczke :-D i jakiejs musze sie pozbyc:-P. Cos wystawie na Allegro a reszta pojdzie do PCK. Kolejne zadanie to firany i okna jak juz przez to przebrne to bedzie z gorki:-D Popijam pokrzywe pisze sie ktoras na taka herbatke?Dzis wyczytalam ile ma ona wspanialych wlasciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patyczak no ja widze poważne plany ten tydzień :D ...ale co ja tu czytam mąż ci kupił kurteczkę kochana gdzie Ty znalazłaś takiego fajnego faceta :D co do herbatki to przyznam ze nigdy takiej nie piłam ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz :) :) :) Hajduś zapraszam na ploteczki moze humorek nam sie ciut poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka z pokrzywy? ciekawa rzecz...nigdy nie piłam :D jak ja pijesz? dosładzasz...czy taka jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z tych co nic nie slodza bo same w sobie sa slodkie;-) A meza upolowalam przez przypadek wcale nie byl w moim typie:-P W piatek dostal taka nadprogramowa kase-tzn ktos oddal Mu dlug i fundnal mi kurtke ale zeby nie bylo on sobie tez zakupil sweterek i koszule. Myslalam o takiej kurtce juz jesienia ale ja to taka niezdecydowana jestem kupic nie kupic a jak pzryjde do domu to zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak ja mam dokładnie tak samo zanim sie na coś zdecyduję to najczęściej już ktoś to kupi :( chodze wtedy wściekła i wyrzucam sobie ten brak zdecydowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×