Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość harlekin
DZIĘKUJE I NAWZAJEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harlekin
OBROBIŁAŚ SIE W KUCHNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy jutro znajde czas,więc dzisiaj ... Wam Wszystkim ZDROWYCH,RADOSNYCH I WYJĄTKOWYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!! mam nadzieję ,ze spedzicie te dni w gronie najbizszych, kochanych osob:) ....................WESOŁYCH ŚWIĄT...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce, ile potraw jest na stole, ile siana masz w stodole, ile spadło w górach śniegu, ile czasu spędzasz w biegu, tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości! ...................... ,!, .............. ,!, ................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~ ............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.` ..........._,|,_ ... |\'\'\'|../ , -\'\' - , \\ .. |\"\'| ............ \'|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|, ............/.\\. ___)_\'(_|__`-´__|__)_(___ .........../`,\\)______________________] .... ....../__\\ ........./ . o \\ ......../_ , *_\\_]…………………………… ......../ `, .* \\_]……………………………[\'__ ] ......./ … `~ . \\] ……… ; ( …( ;………. ....../_ . * ., _.\\ ……( (. )( ; ( . ; ……. ....../ … o .. ~ \' \\ … / \\. / \\ ./ \\ / \\…… ...../ . * .... . o.\\… | |_| |_| |_| |…… ..../_ ,,~~ \'. * \' _\\_\'| |_| |_| |_| |___ ..../`~,, .. o.......\\:::::::::::::::::::::::::\\ .../ .* ...`\' * … ,\',..\\ ::::::::: __ :::::::::::\\ ../_.....o ..~~,, , _\\=====\\_/======] ./ .. * ......... ,, ~ \' \\........._|_.,-_--, /* .... o ..._~`\'*...o \\........... (.(_)..) `-,,~\'`\' ...* ... _ ,-´.............. `----´ ........\":-------:\" .........\\_____/ WESOLYCH SWIAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak...jestem pod wrazeniem :D ślicznie:) Kunia...ciesze się ,ze znalazłaś chwilke zeby zajrzeć😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich......nie przesadzajcie z jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieta to piekny czas ..pod kazdym wzgledem..a co do jedzenia to ja mam dosc juz po wczorajszej wigilijnej kolacji:D nie jadam duzo ,a samo sprobowanie 12 potraw bło dla mnie nie lada zadaniem:) Dziewczyny miłego świątecznego wieczoru zycze i spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wstalam :-) nie wiem jak przestawie organizm na poranne wstawanie po tej labie. Kochane to po kawce \\_/> i malym ciasteczku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
hajdus, na szczescie dostałam normalne- tzn. nie mrozone i oczywiscie polskie..ale sporo za nie dałam bo kupiłam u "Pasibrzucha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
a ja wreszcie dzis zlapalam łacznosc z netem w te swieta...czyzby zlosliosc rzyczy martych? ale poprawił mi sie humor bo wlasnie jestem na żywej szopce przed kosciołem franciszkanów..super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy co nie mozecie sie juz ruszac z przejedzenia ze tu taka cisza jak makiem zasial :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po świetach :) z jedzeniem nie przesadziłam ....chyba ;) więc zdrowko oki,humorek oki,wszystko oki..... pozdrawiam i zycze spokojnej niedzieli.... Zanim przyszliśmy na świat, podobno mieszkaliśmy z aniołami w rajskim ogrodzie. Kiedy zapadła decyzja o naszym narodzeniu, Anioł Stróż położył nam palec na ustach, byśmy nie opowiadali o tym, co przeżyliśmy w niebie. Ślad jego dotyku ma każdy z nas- to podłużne wgłębienie pomiędzy nosem a górną wargą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczny:) ale piekne swieta były...szkoda tylko ,ze nie spadł snieg A teraz prosze...słucham...jakie plany na sylwestra??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele studenckie w akademiku. Wszyscy się bawią: - Dlaczego Pani młoda nie pije i nie je? - Bo się nie składała. ciut humorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Spis, ale to piękne o aniołku...:) Nikt sie nie ucieszył razem ze mną, że jednak dostałam prawdziwe uszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jak to nikt sie nie ucieszyl.....ja się ucieszyłam...nawet tak bardzo ,że niepotrafiłam tego wyrazic słowami :)......wybacz to przedswiateczne zabieganie.... Hajduś pytasz o plany sylwestrowe,no ja oczywiscie jak co roku w pracy,uwijam sie miedzy stolikami,aby nikomu niczego nie zabraklo....ma to swoje wady i zalety....fakt jestem w pracy....ale nieźle się bawie,zawsze to miedzy ludzmi ..... pozdrawiam buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Mrozik na dworze....ale w koncu od tego jest zima Sips :) a jak mąż ?bedzie w sylwestra w domu? Myszka...jak mineły świeta? prawdziwe uszka,to juz znak ,ze było niezle;):) no i ciekawa jestem co ci koty o połnocy powiedziały?;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
SŁonka kochane, jak miŁo was znowu widxiec.....ja wlasnie na Slowacji gdxie bede witac Nowzy Rok na imprezxie esperanckiej....zapowiada sie super...... Kotki niesttey nic mi nie powiedxialy w Wigilie ale to pewnie dlatego, xe od jakiegos cxasu nie ma rxowego oplatka dla zierxat... xauwaxzylyscie to?....barbarxystwo....ale dostaly ode mnie super torbe do prxenosxenia ich...w kwiatki...cha, cha... swieta spedyilam samotnie , za to teraz jestem wsrod 200 osob...ciesxe sie...i tylko mysle co moje kicki porabiaja...doglada mi ich dwoch xnajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
daje dupy za lyzke zupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Myszka...szampanskiej zabawy ci zycze i czekamy na relacje ;) Jak tam drogie Panie? wszystkie zajete szykowaniem kreacji???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__$$$$$$___$$$$$$___$$$$$$___$$$$$ _$$____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ _$_____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ ______$$__$$____$$_$$____$$__$$$$$ _____$$___$$____$$_$$____$$_$$ __ $$ ___$$$____$$____$$_$$____$$_$$ __ $$ _$$$$$$$$__$$$$$$___$$$$$$___$$$$$ Jeszcze chwila, jeszcze krok ___________________$$$$$$$♥ ________________$$$$$$$$$$$_♥ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ _♥ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___ ♥ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$___ #♥# $$________$$$$$$$$$$$$$_____(♥ _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#♥#♥__$$$$ _____$$__##♥#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$$ i nastanie Nowy Rok __$$$$$$___$$$$$$___$$$$$$___$$$$$ _$$____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ _$_____$$_$$____$$_$$____$$_$$___$$ ______$$__$$____$$_$$____$$__$$$$$$ _____$$___$$____$$_$$____$$______$$ ___$$$____$$____$$_$$____$$______$$ _$$$$$$$$__$$$$$$___$$$$$$__$$$$$$ Nowy Roczek ku nam zmierza, poprzez morza, góry, lasy aby przyniósł dużo zdrowia i w budżecie dużo kasy. Żeby szczęście przy nas trwało tako w pracy jak i w domu, miłość niechby rozkwitała i nie brakło jej nikomu. Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dopiero...kwiatki nie wyszły:D ................🌼..........🌼 ...................🌼 O!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku:) Wszystkie całe i zdrowe po nocnych szaleństwach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×