Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Dzien dobry:) Ponuro,to fakt....brak mi chyba swiatła Przypominam ,ze dzis Dzień Dziadka 🌼:) Myszka jak zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hajdus chyba masz racje z tym swiatłem a raczej jego brakiem,głowa mi peka,humorek nienajlepszy cos w tym musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczenie szaroscią niestety...czekam juz na wiosne:) Kawke serwuje i wybieram sie zaraz na jakies zakupy...lodowka pusta:) Na tą pluche kalosze by się przydały,bo wody po kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś, ja tez je bardzo lubię (Walentynki:) ) ale czy to nie za wczesnie aby?...gdzie am sie tak spieszy dziewczyny?..ja tam lubie czuc jak powoli sobie upływa każdy miesiąc i wiem, ze czas nie przecieka mi przez palce...ostatnio moze troche przeciekał z powodu tego choróbska ale jednak zrobiłam w styczniu juz wiele pożytecznych rzeczy...:) A wiecie, że mój lekarz choruje?:);( Własnie dzis miałm u niego być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A wiecie, że ja wczoraj akurat w te pluchę byłam na pięknym koncercie kolęd w pewnym małym Domu Kultury i serwowali mnóstwo cudownej rozgrzewajacej herbaty...zwłasacza o nazwie Mroźny poranek była niesamowicie pyszna i rozgrzewająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️macham wam słabo łapką bo chora jestem Grypa żołądkowa mnie dopadła,dziś pierwszy dzień z łózka wstałam Myszka....smaku mi narobiłaś na taką herbatkę...a jaka ładna nazwa:) hajduś👄przepraszam szefowo za długą nieobecność ale mam nadzieję że będzie mi darowane....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowia zycze wszystkim z całego serca ... :) .......♥♥♥♥♥............♥♥♥♥♥ .....♥♥♥♥♥...............♥♥♥♥♥ ....♥♥♥♥♥..................♥♥♥♥♥ ...♥♥♥♥♥....................♥♥♥♥♥ ..♥♥♥♥♥ .....................♥♥♥♥♥ .♥♥♥♥♥..........na...........♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥..........................♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥......szczęście.........♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥..........................♥♥♥♥♥ .♥♥♥♥♥........................♥♥♥♥♥ ...♥♥♥♥♥....................♥♥♥♥♥ .....♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ........♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ..............♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
sips :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A wiesz Kuunia, że mnie chyba przeszło tez w grype żółądkową... Spis, dzięki za cudne życzenia:) Wiecie, musze sobie kupic jakiejs PRAWDZIWEJ pysznej herbaty w sklepie herbacianym...Jednak w taką pogode chyba najważniejsze, zeby cos odpwoiedniego wlewać w gardło i w żołądek...Tylko, że kurcze znowu jestem bez kasy... przynajmniej do poniedziałku...jak nie cierpię jak mi się spóźnia wynagrodzenie...cos takiego to chyba tylko w naszym kraju możliwe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No proszę, jaka pyszna pianka:)) A ja nie mam jutro z kim iść na kawę...coś moja dobra znajoma zaczyna mnie wystawiać:(...Jest tu ktos moze w grodu- Kraka??..wirtualna kawka to jednak nie wszystko...nieprawdaż?.. A ja jestem przerażona tą pogodą...i nie ukrywam,swoim stanem zdrowia...:(Dzis wstałam o 11stej, piję kawę za kawą, herbate z rumem, z sokiem malinowym i..nic na mnie nie działa:( nawet nie chce mi sie siedziec na hot-spocie... Ma ktos jakis pomysł jak korzystnie nabyć internet do domu?...rzecz w tym, ze skradziono mi kiedys komórkę i przez to ciągle wiszę z długiem u tego komórkowca , przez co nie moge z żadnym komórkowcem zawrzćc umowy- na internet również:( Jednak net w domu to jest wg mnie podstawa, np. siedziec na ciekawych forach czy pisac blog chce mi się tylko wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a co tu tak cichutko się zrobiło :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Smutnawo, przyznaję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chyba trzeba rozkręcic troche ten topik ,co Wy na to dziewczyny ...gdzie sie podziewacie ....Hajduś odezwij sie ...co sie z Tobą dzieje ...Asanko...Temi...Kunia....Patyczak...Superle........Myszko może razem wywolamy wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Może ja wszystkich wykurzyłam swoimi smutnawymi historiami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko co Ty opowiadasz,jesteśmy tu po to aby sobie poklikac o wszystkim,czasem pożartowac a czasem razem porozmyslac o poważnych sprawach,jestes tu potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Jestem w koncu ...komputer mi sie spalił:O szok ....musiałam oddac do naprawy,odebrałam ...ale ledwo dycha chyba pora na nowy jutro jade poszukac,bo widze ,ze ten daleko nie zajedzie Myszka jak tam? zdrowa juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz tu tak pusto ?????...zasypało \\was dziewczyny?;) znowu zima wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hajduś coś ostatnio sie mijamy :( widze ze komp jeszcze działa :) pozdrawiam w ten zimowy wieczór buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips:) działa jest po naprawie:) Co u Ciebie? jak dziewczynki się czują...grypa was omija? w moim miescie pomor!!! choruja chyba wszyscy....na szczescie mnie jeszcze nie dopadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No mnie juz temat chorobowy nawet przestał przerażac bo osttanio dostałam "prawdziwego" choróbska -tzn. z gorączką i...po lekach przeszlo mi na nastepny dzień...czyli najgorzej jak nie ma temperatury...tak okropnie poprzednio sie męczyłam... Ale teraz tez pokrzyzowało mi to plany bo nie poszłam na dyskoteke, na która od dawna kolega mnie zapraszał w klubie, w którym lubie bywac:( chciałabym wreszcie cos pozytecznego zrobic na necie...mam pełno róznych zaległosci ale ciągle nie iwem, jak nabyc do domu to ustrojstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka zaraz ,bo nie rozumiem chyba....jakie ustrojstwo nabyc? pozno chyba i dlatego nie moge załapać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Zima na całego,mnostwo sniegu i lekki mrozik Goraca kawka się przyda Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY ------o00o--(_)--o00o •●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘●• Czy już ktoś Cię dziś przywitał? O humorek Cię zapytał? Życzył Ci miłego dnia? Nie? Zrobię więc to teraz ja. Dużo słonka i radości na Twej buzi niech zagości. Ulotne, krótkie i szalone Szczęście bardzo upragnione Nie patrz na to co jest w tyle Bo nasze życie to tylko chwile. Ciesz się słońcem Ciesz się chmurą Wtedy będziesz tylko górą. Optymizmem zarażaj ludzi Niech się w Tobie radość budzi Słuchaj ptaków Słuchaj lasu I dla siebie znajdź trochę czasu. Pamiętaj, że życie to jest świat W którym możesz rozkwitać jak kwiat. ___இ_இ_இ_இ_____இ_இ_இ_இ_ _இ__________இ___இ_________ இ இ _____________இ____________ இ இ________/\|_......._/\\_________ இ இ_______/.....-\../-.~~\________ இ _இ______\.....=-.-=..~ \_______இ *-இ_____/==*("....).~`.\_____இ * *-:¦:இ__/.,.,..,.\./.,~~~.,\___இ-:¦:-* *. *-:¦-இ\,,,,,,.,/.\..~~.~./_இ* .:¦:* *-:¦:-*-:¦:இ\.__,/_/.\__,_/இ*-:¦:-*-:* *-:¦:- * -:¦:*-இ ______ இ*-:¦:-*-:¦:.* * . * -:¦:-. * * *இ ___இ* . * -:¦:-* * ˜’°o.o°’˜’°o. .o°’˜’°o.o° ’˜’°o. .o°’˜’°o ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA-POZDRAWIAM I BUZIAKI ZOSTAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki jak nic zasypało was sniegiem dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniegiem :( ależ z kąt juz prawie sladu nie ma po sniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,a u mnie biało!! ale wiesz co? chyba juz mnie śnieg nie zachwyca....chce juz wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witajcie:) Fajnie dzis tylko bardzo mroźno, nieprawdaż?... no i zaczął się nam luty...Nie powiem, mam za pare dni imieninki;)... Jak to, nie wiesz, jakie ustrojstwo?...pytałam o internet do domu...juz pare razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×