Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość myszkameister
Witajcie, ja sie czuje bardxo dobrxe choc bawiŁam sie do cxwartej...w licxnym, miedxyznarodowym towarxystwie bylo bardxo fajnie...dxis bylismy w tutejsxym muzeum prxyrodnicxym i na spacerze..okolica gôrzysta -bardxo piekna- miejscowosc nazywa sie Liptovsky Mikuláš. Ale jak znam zycie Szlwestry w nasxych duxych miastach wyszly bardzo fajnie...ogladal ktos jakis koncert?....wlasciwie to wole spedxac Novy Rok u nas...jednak pod warunkiem, ze jest z kim...samemu smutno nawet jak cxlowiek pojdxie na Rynek i przyklei sie do jakiegos towarzystwa...nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:) Super...ciesze się ,ze zabawa się udała...w kazdym chyba miescie był organizowany sylwester ,koncerty i mieli sie ludzie gdzie pobawic...to dobrze,bo faktycznie gdy ktos jest sam...miał okazje byc wśrod ludzi Dziewczyny a co to tak cicho...od nowego roku wszystkie tak rozbawione ,ze nie maja czasu zajrzec? no no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wypoczęta staje do raportu..... Sylwester udany....choc pracowity.......nowy rok powitany jak nalezy....no i to bylo by narazie tyle :) pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Sips miło cie widziec...reszta chyba jeszcze odsypia;) Co to wkleiłas kochana? ,bo u mnie sie nie otwiera...ale bede probowac moze to chwilowe trudnosci A na dworze mroz...no to sie zrobiła prawdziwa zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia 1970
witam was wszystkich chetnie bym pogadała z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) i bardzo dobrze,bo juz sie bałam ,ze sama będe:) Najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie:) Jak sie rok zaczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie....tak Hajduś przyszla prawdziwa zima,mroz,śnieg...jest super...co prawda wole wiosne,ale taka prawdziwa zima ,pod warunkiem że jest niezadługa,moze byc....troche obawiam sie tych mrozow,które zapowiadaja takie do -20stopni mogą byc uciążliwe :(.... Benia witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimie się nie damy ,bo goracą herbatke popijamy ;) O cholera ,jakies talenta zaczynam w sobie odkrywac:D A gdzie to sie zapodziała kolezanka ,ktora chciała pogadac? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajduś pierwszy tomik poezji poprosze dla siebie z dedykacją...da sie zalatwic :) pozdrawiam i miłej niedzieli zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) zima na całego,sniegu tyle nasypało,ze az sie chce bałwana ulepic i chyba dzisiaj to zrobie:D Sips ...tomik masz zarezerwowany,o ile go cenzura przepusci;) Pieknej niedzieli dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ja wczoraj wróciłam ze Słowacji i wlasnie powracam do "normalnego" życia...choc przyznma się, że nawet z pewną przyjemnością choc imprez abyła bardzo fajna i jak zwykle bardzo dobrze czułam się w gronie esperantystów... Ale przed swietami nieco udało mi sie odnowic widok mojego mieszkania- noy chodniczek w pokoju- bardzo ładny:) i przykrycie na fotelu plus bardzo fajna poduszka na nim:))...takie rzeczy bardzo mnie cieszą i dlatego do domku wracam chętnie...Do tegoNowy rok zawsze napawa mnie optymistycznie i dodaje energiii- np. mma wielka ochote ziąc sie za szukanie pracy czy wprowadzanie jakichs zmian w życiu... Pozdrawiam Was dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Myszka witaj w domku!!!!!!:) Dobrze ,ze jestes ...cała ,zdrowa i usmiechnieta:) Bardzo zimowo,znowu cała noc sypał snieg....jakos mi sie dziecinstwo przypomniało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No zdrowa niesttey nie jestem;( wracam od lekarza.,.pierońsko kaszlę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Myszka wspołczuje ,kuruj sie ,bo to nie ma zartów!! Co to jakis strajk od nowego roku ,ze tak pusto? dajcie znac co słychac kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to sypanie ulic i chodznikow sola,moj pies pokaleczył sobie łapki i jest dramat!! nie moze biedaczek chodzić...zła jestem,bo opatrywanie łapek wcale nie jest takie proste....a poza tym przeciez go to boli,biedne zwierzaczki ...no butow mu nie uszyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myszko zdrowia zycze...i pamietaj nos czapeczke ;) Hajduś przykro mi z powodu Twojego pieska :( a może jednak uszyjesz mu buciki..... Ja dziś miałam kolęde,więc wizyta duszpasterska już zaliczona ,choinke rozebrałam i po świetach już niema sladu :( pozdrawiam trzymajcie sie cieplutko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Co Ty, choinkę rozebrałaś??...przeciez jeszcze nawet 3 króli nie było a poza tym mozna ją trzymac znacznie dłużej...ja moze troche przesadzam bo rok temu miałam choinkę prawie do Wielkanocy:) ale choinka - zwłaszca z lampkami to wg mnie cos tak uroczego, że ten nastrój zawsze chcę utrzymac jak najdłużej...no a teraz tym bardziej -jak nie ma mnie w kraju, nawet jesli człowiek dobrze gdzies sie bawi to jednak po powrocie po Nowym Roku czuje sie, jakby cos tu przeoczył... Czapke noszę, zawsze byłam zmarzluchem ale jednak mi nie przechodzi:( mam nadzieje, ze jutro dostane sie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kroli jest dzisiaj :D Dziewczyny u mnie -17 !! ale szykuje się zimna noc,jak nic bede spała w skarpetach...cholera ja zawsze marzne w stopy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
widzisz hajdus, mam spóxniony zapłon...ale prze ten wyjazd czas mi sie troche zatzymał- chyba jestem troche usprawiedliwiona?... ale i tak w żadnym razie nie rozebrałabym jeszcze choinki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myszko kochana choinke rozebrałam tą która stala w pokoju...bylo nam troche ciasno zwłaszcza ze musze trzymac w domu psa i kota,bo przecież w takie mrozy niewygonie biednych zwierzaków..........ale mam jeszcze na tarasie dwie choinki ozdobione świecacymi (jeszcze) lampeczkami :) moze wyraziłam sie malo precyzyjnie,chodzilo mi o to ze w domu nie ma sladu po świetach....Myszko wracaj szybko do zdrowia 😘 Hajduś u nas ostatniej nocy bylo -22 ..ale do snu skarpetek nie załozyłam...wole jednak spac bez nich ... pozdrawiam trzymajcie sie zdrowo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witaj, a mnie się az serce zaczęło krajać, że tak szybko chciałas zapomniec o świętach...;);( Widzisz, co do miejsca to ja się czesto zastanawiam czy aby moje mieszkanie nie jest z gumy bo mieszkam ledwo na 20 m kw. z czterema kotami i do tego mam całkiem sporą choinkę:) ale i tak wydaje mi się, że najwiecej miejsca zajmują mi ksiązki, gazety i rózne papiórzyska, których obojętnie gdzie bym nie upchała to i tak zawsze mam stertę gdzies obok siebie i moje szkrabusie co i rusz zrzucają mi cos na podłogę;) A co do choinki, to na pewno bede ją miec do konca karnawału... później to chyba nawet nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny nadal zimno...moze wymrozi robactwo...tak sie pocieszam:D Po goracej kąpieli popijam gorącą herbatkę...i dobrze mi:) Jak Twoj kaszel Myszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witaj hajduś, paskudnie, Słonko...i w dodatku znowu nie dostałam sie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fatalnie...a jak temperatura? nie masz? zeby to coś powazniejszego czasem nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
nie, nie ma temoperatury i wlasnie najbardziej to mnie wkurza bo wtedy czlowiek bardzo długo do siebie dochodzi...niesttey tak mam nie po raz pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
czesc dziewczyny, własnie wracam od lekarza z drugim antybiotykiem...moze bedzie lepiej....Az moje kicie wyczuwają, ze jestem chora- tak sie łaszą i kładą na mnie bidulki;);(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wspołczuje:( ze tez zawsze sie cos przyplącze...cholera ... a mnie cos zimno dzisiaj i obym sie czasem nie zaczeła myszka solidaryzować z Tobą w chorobie...jak cos ,to bedzie potrzebny ktos ...kto koło nas bedzie chodził;) a gdzie się Sips podziewa? strajkuje nam...a pozwolenstwo ma????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim ... dobrze, że dziś piątek ... co myślicie o herbatce? malinowej? zapraszam. a jutro na narty ... szkoda tylko że nie umiem jeździć ... chyba będzie obciach :( ale zamierzam chociaż spróbować ! pozdrowienia dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temi witaj:) herbatka bardzo chetnie...a co do nart...nie przejmuj sie ..ja tez nie umiem i pozjezdzałam sobie ze stoku na....pupie :D wazne zeby inni umieli i potrafili cie ominąć;) Baw sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×