Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Myszka 🖐️ ja mam od operatora komorkowej sieci tak sie chyba to mowi ...bo sie nie znam sasiedzi maja u mnie z kablowki...chyba sporo jest mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czekaj....a teraz jak piszesz? bo nie rozumiem nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś, jak Ty sledzisz ten swój topic??...:))tyle razy pisałam, ze musze siedziec na hot-spocie... Kablówka jest u mnie jedyna na osiedlu i bardzo droga- wykonczyła mnie cenowo a o komórczakach pisalam, ze nie moge zawrzec umowy bo mam dług za ukradziona mi komórkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja mam internet z takiej puszki,przyjechał goś polatał z laptopem po domu zobaczyl gdzie najlepszy zasięg i zainstalowal taka mala puszke za oknem NET-LAN ta firma się nazywa,na miesiąc płace 37 zł i pisze z Wami kiedy chce hihi u Was snieg i mróz a u nas plucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Spis, skarbie przyslijże mi tego goscia z puszką:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ,a czy aby na pewno o ta puszke Ci chodzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
acha, ta firma tak się nazywa... ja myslalam, ze puszka:))poszukam takiej...chcociaz moje osiedle raczej nie jest takie cywilizowane, coby gośc z puszką za 37 zeta miesiecznie wystarczał...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś...nie kuś, nie kuś...a jak juz to dawaj jakies piweczko na stół!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest jakiś przedstawiciel w Twojej miejscowosci trzeba by poszperac w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelki winko zostawiam i chwilowo sie oddalam ,bo ktos mi dzwoni do drzwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No jabcoka to od czasów studenckich nie piłam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dzionka zycze może troche wiosny zostawie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszytskim. Wracam po raz długi po długiej przerwie, wyczerpana od stresów jakie mnie nieoszczędzały przez ostatnie miesiace :( Mam nadzieję, że mnie pamietacie i pozwolicie się rozgościć. Solennie obiecuję regularnie bywać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) sips jak miło sie zrobiło tyle kwiatuszków:) od razu bardziej kolorowo Superle co sie dzieje? ....mam nadzieję ,ze uda Ci się odpocząc i wszystkie stresujące sytuacje masz juz za sobą trzymam Cie za słowo,skoro zadeklarowałas się bywac częsciej...bedziemy z obecnosci rozliczac ;) :D A tak serio ...miło Cie widzieć:) Zima trzyma ,wstalam z bolem głowy i chyba bez procha sie nie obejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superle 😘 🌼 oczywiście że Cie pamietamy :) Hajduś co z Tobą :) od poniedziałku z bólem glowy mam nadzieje że szybko Cie przejdzie i uśmiechniesz się do nas łanie :) Myszko jak się masz? _______________., $\'$_ ______________, $$_____`$, ____________, $, $_$_____, $`_ ___________$, $_______`\'__, $_$, _ ___________$, $, _________., $$$$\'$_ _, $, .______`$, $, ____., $$$$$$$$\'$$_ _$, `$$$$$$$$$$`$, $\'$$$$$$$$$$$$\'$$\'_ _$, `$$$$$$$$$$$, $_..`$$$$$$$$$\'$$\'_ `$$, `$$$$$, $$, _.._`\"\"\", $$$$$__ ____`$$$, $$$$$$, .____, $$$$$$$_ ___________$$$$$, $$$$$\'$$$$$$$, _ __________$$$$$, $$$$$$\'$\'$$$$$, _ _________.$$$$, $$$$$$$\'__$\'$$$$$, _ _________$$$$, $$$$$$\'__$`$$\'$$$$_ __________$$$$, $$$$\'__`$\'$\'`$$\'$$$__ __________`$$$, $$\'_____`$\'$\'_`$$$\'_ ____________`$$\'_______`$\'$\'_ _________________`$$, `$$$_ ___________________`$$$$, _ POZDRAWIAM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips no niestety cos mam zły dzien pod wzgledem głowy ....pogoda sie chyba zmieni i oby na lepsza...tzn.cieplejsza:) Siedze i mysle czym by tu dziure obiadowa zapchac...cos do pitraszenia nie mam weny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka prosze sie określic kiedy te imieninki,bo z zyczeniami czekam i kiecke na przyjecie szykuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie moze z obiadkiem nie popisałam ,bo kupiłam pierogi,ale co tam:) Było mineło i juz ;) Teraz pobiednia herbatka...moze tez byc kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Te kwiatuszki są boskie:))Zupełnie jakby wiosna nagle nastała...ech...a mnie sie dzisiaj komputer zamroził i nie mogłam go włączyć... A pierożki ja tez kupiłam- jakies nowe z serem...ze smietaną i z cukrem na pewno osłodzą mi życie...;) A imieninki oczywiscie 6 lutego- jak to Dorotka;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Drotka, ta malusia ,ta malusia tancowałaaaa do kolusia tancowała ranną rosa ,ranna rosą i tupała nozką bosą ,nożką bosą..... :D znasz ta piosenke Myszka? Ja kupiłam ruskie ,ale takie na słodko też są pycha,smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Jasne hajduś...do dzis mi ją wszyscy śpiewają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarz
ale mi sie chce minetki chlapnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×