Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

bardzo fajne a najważniejsze że aja letnie krajobrazy hihi od razu mi cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie:) Sips a pamietasz moze taką piosenke? http://pl.youtube.com/watch?v=yHeseOjdgZI My tanczylismy na prywatkach przy niej....ale fajne czasy to były:D teraz młodzi jakos inaczej sie bawia...głownie gadaja na komp....ech nie to co kiedyś....wtedy nie kazdy miał telefon w domu....a coz mnie tak zebrało na wspominki??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam Hajduś to był mój ulubiony kawałek często zresztą leciał na dyskotekach bo musze sie pochwalic ze za dobrych czasow mój mąż był didżejem na imprezach hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no własnie Sips i to było fajne....no no to miał kto dla Ciebie grać...super:D A teraz cos mąż pogrywa czasem wieczorkami .....na Twoje specjalne zamowienie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Hajdus chyba zostało mu cos po tych imprezach jeszcze bo lubi czasami posłuchac ze mna dobrej muzyki przy kieliszeczku szampana :) przyznam że bardzo rzadko sie to zdarza ze wzgledu na jego prace :( a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda:( ,ale dobrze,ze jednak czasami do tego wracacie:) Chmurska przywiało i pada...az sie nie chce z domu wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
no własnie hajduś;)) ja bym Was wszytskie zaprosiła do mnie do chaty na moje imieninki a nie tam takie gadu-gadu przy monitorze:( co do pogody, to na mnie fatalnie działa takie ostro- wilgotne powietrze... A własnie sobie kupiłam cos podobnego do Red- bula... moze co nieco wzmocni móje miesnie, ktore ostatnio czuje jakby były z waty:( w dadatku mam kiepskie okna a moje kićki do tego wyciągają mi z niego uszczelki:):( mozecie sobie wyobrazić??;) dzis spalam do 11stej jak zabita przez tę pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz wesoło z kiciusiami:D Pogoda dołuje ,ja ją zajadam :O dzisiaj wyjatkowo chodze i dziamgam jutro mnie dopadna wyrzuty sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy :) Wiem, że na Was można liczyć. U mnie dzisiaj wiejno i mrozno, ale podobno od piatku ma byc cieplej. Kuunia ta szczepionka, o ktorej byla mowa rzeczywiscie dziala, niestety kosztuje okolo 100, ale jak sie czesto lapie infekcje to mysle, ze warto. Bierze sie 10 tabletek po czym robi 20 dni przerwy i tak 3 razy bo w opakowaniu jest 30 tabletek. Operajac sie na wlasnym doswiadczeniu - polecam. Dzsiaj mam sie nawet lepiej wiecie? Robie sobie pranie mozgu - czyli wkrecam sobie, ze bedzie dobrze, no bo niby czemu mialoby nie by, prawda? Letze robic naleniki z brzoskwiniami i serkiem, jak jest jaks chetna to podstawiac talerzyki i bez obaw w biedra nam nie pojdzie bo robie na jogurcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superle ciesz się ,ze ci lepiej...masz racje !! bedziie dobrze a nalesniki bardzo chetnie;) podstawiam talerzyk :) dzisiaj mi apetyt dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Tak hajduś, moje kiciuśki są nieziemsko obłędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze przynajmniej Ci weselej:) mnie moj pies czesto rozbawia jak chce zwrocic na siebie uwage podkrada cos z szafy i urzadza zabawe w berka po całym mieszkaniu:D nie ma zmiłuj wtedy ,musze sie ruszyc z miejsca i nim zająć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Własnie ide juz do moich kitków na tez juz zgłodnialam na tym hot-spocie...co prawda żarcia tu wokol skolko ugodno ale nie bęe sie obiadac hamburgerami i innym dziadostwem do tego bardzo drogim...ide do domu na pierozki z serem;) Moze przyjdziecie do mnie na imieninki?...cos bym moze nawet upichciła choc kucharka ze mnie zadna...ale ostatnio kolega- kucharz z zamiłowania dał mi jakies fajne przepisy...musze wypróbowac;) Moze wreszcie obejrze wieczorem M jak miłość...Jak tu siedze, czesto niestety nie zdążam na jakis ulubiony film:( Napisalam dzis do nego NET- Lanu czy jak mu tam- musze cos wreszcie zrobic z tym netem bo tak dłuzej nie pociągnę...i szukanie pracy mi idzie jak krew z nosa- przed chwila wysłałam pierwszą w tym roku porządną aplikację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to taki pomor dzisiaj...pusto całkiem:O Myszka czekam na raport jak sprawy z netem...mam nadzieje,ze uda ci sie to załatwic Ponuro za oknem nadal aha na te nalesniki wczoraj sie nie doczekałam...protest zgłaszam !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajdus dzis od rana ciezko zapracowana bylam,zachciało mi sie przemeblowania w pokoju dziewczynek,juz myslałam że nie dam rady ale udalo sie :) Myszko trzyma kciuki musi sie udac :) Superle jestesmy z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo sips:) ja ostatnio unikam konfrontacji z pokojem syna ,tak chyba dla mnie jest zdrowiej:D ale latem planujemy tam remont,trzeba troche odswiezyc ten pokoj Kolejny dzien mam jedzacy ....zrobilam pizze i musze przyznac ,ze wyszla pyszna:) Jutro od rana mam mase spraw do zalatwioenia i to urzedowych a tego nie znosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A wiecie, ze mi nie odpowiedzieli?wczoraj wysłalam maila w sprawie tego netu...niby od braku netu sie nie umiera ale zawsze tak lubiłam siedziec wieczorem na necie w domciu... Wiecie, ze dzis kupiłam winko słodkie i ciasteczka na moje imieninki co to są pojutrze dla mojego towarzystwa esperayntystów w Domu Kultury a te pierniki sie gdzies wyniosły...nie pozostaje nic innego jak wypic winko z ami;):) kto się zgłasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to widze że niezły wydatek Cie czeka :) Hajduś pizza uwielbiam :) :) :) a jak bym Cie poprosiła o przepis to byś mi go podała??? plosie bardzo plosie :) :) :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja poprosze kieliszeczek :) do pizzy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ...w piatek wieczor jestem cala twoja :) O rany :D ale zabrzmalo ,,,mmyszka nie boj sie jestem znaczy pierwszym gosciem na Twoje imieninki :) Melduje sie tu z zyczeniami na imprezke ...muzyczka tez sie znajdzie;) a z tym netem to nie dziwie ci sie....fajnie jest miec go w domku i polotkowac troche w wolnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko chetnie ....polewaj myszka ;) Sips ,przepis bardzo prosty ciasto robie sama ..juz ci pisze wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mąki rozkruszam drozdze 1\4 kostki, maki tak ok pl kg...w zaleznosci od tego jak duza masz blache do maki i drozdzy dodaje szczypte soli i ciepłą wode z czajnika zagniatam ciasto formuje kule,opruszam maką i zawijam w sciereczke do wyrosniecia,rosnie szybko :) po wyrosnieciu rozciagam palcami na blache jak nie chcesz sie bawic paluchami ...mozna rozwałkowac sos robie 2-3 łyzki oleju,keczup i przyprawy ,mozna kupic gotowa do pizzy lub wsypac ...sol.oregano,bazylie,czosnek itp rozsmarowuje sos na ciescie i klade wlasciwie co mam...wedline;pieczarki,pomidory,papryke,oliwki ...co tam chcesz i lubisz wkladam do nagrzanego piekarnika na 10-15min...nie za długo ,bo wtedy ciasto robi sie twarde!! pod koniec pieczenia posypuje serem i czekam do roztopienia i tyle:) za kazdym razem sie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
no to włączajcie na luz i w piątek do mnie przyjeżdżacie:))tylko ostrzegam, ze w moim domu królują koty a na drugim miejscu goście;) Ale z tym netem to po prostu nic nie kumam czemu mi nie odpowiedzieli...moze tego Net-Lanu nie ma na moim osiedlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
no to włączajcie na luz i w piątek do mnie przyjeżdżacie:))tylko ostrzegam, ze w moim domu królują koty a na drugim miejscu goście;) Ale z tym netem to po prostu nic nie kumam czemu mi nie odpowiedzieli...moze tego Net-Lanu nie ma na moim osiedlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jakos sie z kotami pogodzimy;) ja tez nie bardzo rozumiem co to z tym netem u ciebie ...zupełnie jakbys na innej planecie mieszkała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Zebys wiedziała hajduś...jedna kablówka a reszta to chyba same komórczaki, które mnie nie chcą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×