Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość myszkameister
Miało byc klapki a nie klapaki...juz w oczac h mi sie dwoi i troi...strasznie mnie boli łeb od trzech dni, moze na te zmiane pogody...ide sobie kupić red bula...a raczej jego carrefurowski zastępnik- znacznie tanszy a dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Acha...a kolega moze i chciał mi złozyc życzenia ale jednak mnie wkurzył...no bo co to za niespodzianka?...no same powiedzcie?...uważał, ze mam siedziec w domu i czekac na zbłąkanego wędrowca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka oczywiscie masz racje fajnie jest spotkac sie z kims z kim milo rozmawia nam sie w necie,pogadac wspolnie napic sie kawy czy nawet wody ,szczegolnie gdy nie dzieli nas zbytnia odległosc tez tego nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do głowt,to wspolczuje ,bo wlasnie zaczynam sie za jakaś tabletka rozgladac:( uparcie leje ,ciemno jakos ....ech....zaczynam marudzic:D ale nie ma co ukrywac ,pogoda ma na mnie wpływ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny myślałam że tylko u mnie taka okropna pogoda ale z tego co piszecie sądze ze u Was tez nie jest najpiękniej :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips🖐️ Paskudnie kochana i znowu zimno ...zaledwie 2 stopnie a jeszcze humor psuje fakt ,ze jutro poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hajdus uśmiechnij sie :D uśmiech czyni cuda,świat staje sie piękniejszy i bardziej kolorowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips i jak tu sie twojemu usmiechowi nie poddac:D masz racje optymizm i pogoda ducha ratuje czasem z najwiekszych opresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
🖐️ dziewczyny macie moze pomysł jak zarabiać pieniądze w domu? Przez net lub w inny sposób ale w domu u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze choc na chwile sie usmiechnełaś :D :D szkoda czasu na smutki :) Hajduś a jak tam wczorajsze wypieki pochwal sie zostało cos dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asanko,wiesz w necie jest mnóstwo ofert ja nawet pare razy próbowałam znaleźc coś dla siebie ale powiem szczerze że nic z tego nie wyszło :( większośc to pułapki więc trzeba byc bardzo ostrożnym bo można nieźle się władowac w klopoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
no właśnie sips:( a tak mi zalezy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips musze powiedziec ,ze jestem pod wrazeniem ...pyszny sernik i co najwazniejsze upiekł go po raz pierwszy sam :D zbuntował sie ,bo zawsze mnie namawial i przyznam ,ze sie troche wymigiwałam.....;) No to teraz stał się niezaleznym domowym cukiernikiem ,a co najwazniejsze bedzie pomoc na swieta :D juz ja go wykorzystam :D Asanko witaj :) 😘 nie wiem jak mozna w domu zarobic...chyba cos w necie jest ..od dzis wezme to pod uwage i sie porozgladam :) patrzyłas moze na kafe w dziale praca? moze tam cos sie znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam sie ja już kilka razy próbowałam bo też mi bardzo zależało,wypełniałam ankiety,odpowiadalam na jakieś maile,ale powiem Ci Asanko że nawet grosza nie zarobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
hajdus👄 tam same sprzeczne opinie i nabijanie w butelkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś brawo !!!!!! tylko pogratulowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanko masz racje to jest tylko naciąganie ludzi na koszty :( takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanka popatrze ,jutro mam wolny dzien ,zobacze w razie czego kleje ci tu linka ,bo innych namiarow nie mam na ciebie :)...zagladaj w takim razie na topik co jakis czas:) Sips teraz to ja załuje ,ze go wczesniej do tego nie zmobilizowałam...ale na błedach sie człowiek uczy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
dziękuję hajduś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pora spac:) jutro ten nieszczesny poniedziałek ...do ktorego jestem nastawiona wrogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam kontrolnie ,ale widze,ze wszystkie Panie grzecznie pochrapuja ;) Dobranoc i wiosennych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałkowe dzien dobry zimny dzien ,ale słoneczny...wiec moze nie bedzie tak zle :) Wstałyscie juz? czy jeszcze ktos podsypia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz na nogach od 6 pogoda przepiekna,słoneczko swieci,ptaszki cwierkaja ach jak ja to lubię.... pozdrawiam i miłego dnia zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 tak pogoda dzis naprawde przepiekna tak bardzo mi brakowało tego słoneczka :D od rana okna pootwierałam,dom pieknie sie wietrzy aż miło :) pozdrawiam promiennie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips chyba nam wszystkim brakowało slonca Dzis wyglada swiat inaczej i nawet kłopoty jakby mniejsze:) jeszcze tylko troszeczke za chłodno,u mnie okropny wiatr wieje....ale juz blizej do wiosny jak dalej i na to konto kupilam sobie kurteczke ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Hajdus :D ja zamiast kurteczki,czy czegoś dla siebie, kupiłam moim córkom buty,odjazdowe jak to określiły no i oczywiście WIOSENNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×