Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Super:D ,a najwazniejsze ,ze dziewczyny zadowolone ,a to wazne!! bo teraz nasz młodziez byle czego nie załozy...nie te czasy;) Zaczyna mi dodatkowo chodzic po głowie mały remoncik sypialni....ale to nic nowego ,mam to co roku ...tylko sie zaczyna cieplej robic juz bym cos w domu zmieniała :Dczym doprowadzam mojego M do paniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Hajduś że ta dzisiejsza pogoda faktycznie pozytywnie na Ciebie wpłyneła,ale spokojnie to jeszcze nie wiosna trzeba byc czujnym bo zima nie spi hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam zajrzec na sasiedni topik ...i spaliłam kotlety ;O no trudno obiad trzeba zaczynac od zera... Sips wazne ,ze ju cos w pogodzie drgneło i nastroilo optymistycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tych kotletów ale co zrobic,czasami trzeba cos poswiecic hihihi 🌼 ja tez czasami wpadam na inne topiki,ale staram się nie skaladac żadnych ofiar z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się bede miała na bacznosci ;) :D,ale dobrze miec czasem cos w zamrazarce...sytuacja szybko została uratowana i opanowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa zaradna pani domu :D słoneczko juz zachodzi a tak pieknie świeciło,już mi go zaczyna brakowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Wszyscy tylko o pogodzie i zakupach?...ja tam wiosny nie czuję...dzis paskudnie było za oknem...ale odwaliłam ważne pismo więc dzien nie jest stracony...lubię miec takie uczucie pod koniec dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Co do zarabiania w necie, tez sie tym interesowałam ale jakos nigdy nie miałam przekonania, zeby sie za to wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Myszka ;) W dzien ładnie ,ale teraz jest zimno jak cholera...myszka nie tylko zakupy i pogoda...o jedzeniu tez było :D i wlasnie...mysle ,ze pora cos przekasic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No ja ostatnio na żarcie powydałam az nadto...nie ma to jak dogadzac swojemu podniebieniu?...musze troche spasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
powydawałam- oczywiscie mialo być;) a własnie przed chwilą skończyłam zajadać sałatke bawarską...ale przede mna jutro ciązki dzień, musze juz zmykac... Trzymajcie za mnie jutro mocno kciuki o 8.30., please........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
...tak jakies pół godziny trzymajcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korn witamy w naszych skromnych progach ;) My sie nie chowamy ...urzedujemy tu calkiem jawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka bede trzymac!!!!! obym tylko nie zaspała...:) Ta sałatka bawarska ,to z majonezem. ?..myszka cos wiecej prosze ...bo wszelkie ciasta i sałatki uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranocne buziaczki 😘 sips nie chrap tak głosno ,bo myszke obudzisz;) Grzecznie spia dziewczyny ,wiec i na mnie pora dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajduś wstawaj!!!!!!!!!!!!!!!! kciuki trzeba trzymac za Myszke 😘 ja już nawet sobie słomke do kawy przygotowalam co by nie uzywac rąk hihihi :D Myszko zaraz zaczynam ....bedzie dobrze 😘 Hajdus ja nie chrapie w nocy spie cichutko,tylko mój M potrafi przerwac te ciszę........ten to dopiero chrapie,ale narazie jest w trasie wiec jest cichutko :D Korn czy to naprawdę Ty witaj !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jedna reka macham ,bo w drugiej trzymam kciuk;) Myszka !!!!!! daj znac jak długo jeszcze i jak poszlo????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus mialo byc pol godziny,chyba mozna juz puścic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole dłuzej potrzymac ....mogło sie cos przesunac w czasie...i potem bedzie na nas...ze nie trzymałysmy ;) aha ,zapomniałam wczoraj zdjac pranie i w nocy zamarzło :D czekam teraz zeby odtajało :D dzinsami mozna komus głowe rozbic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam kontrolnie czy Myszka dała znak....ale cisza:( Myszka jak tam???? zyjesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus to może ostrożnie z tymi dzinsami :D Myszko zlituj sie daj znac co sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sips Ide na jakies zakupy,musze sie zrehabilitowac po wczorajszych spalonych kotletach :) wiatr głowe urywa....zimno,fałszywy alarm był z ta wiosna wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus uprzedzałam że z tą wiosną to jeszcze roznie może byc :) jak wychodzisz na zakupy to moze po drodze kup mi cos słodkiego bo na tort chyba dzis nie ma co liczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips kupiłam paczki ...pycha,częstuj się a z tym tortem...no chyba ,ze dołaczymy do lizania klawiatury :D ale chyba juz za pozno:D o! a tu jeszcze cos łakociowego podpatrzyłam ...;) http://www.youtube.com/watch?v=4rQP3LUpy3k moze sie myszka skusi i przyjdzie złozyc meldunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus to chyba juz taka przymiarka do tłustego czwartku :D nie za wcześnie zaczynamy !!! toż to dopiero 19 lutego :) ale co mi tam zjem z wielka przyjemnością 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,rozgrzewka i odpowiednie przygotowania sa potrzebne przed kazdym zdarzeniem...nawet tłustym czwartkiem,wiec śmiało :D Obiad zrobiony dzien zaliczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ale czy ja aby figurki nie stracę :D jestem pełna obaw :D ja uwazam dzień za zaliczony jak moje dzieci leża smacznie w łozeczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×