Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

🖐️ Nie wiem jak to jest ale na kafe to siedza chyba same super laski:-) Dziewczyny jestescie wystrzalowe :-D Sips corki masz swietne,to zdjecie z komuni bardzo mnie zaciekawilo-one maja w dloni takie male chlebki?U nas nie ma takiego zwyczaju. Hajduś ty powiedz swojemu m.zeby cie na samotne spacery nie puszczal,jeszcze cie ktos porwie;-) Dla calej reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spicie juz dziewczyny? patyczak...jakos nikt mnie porwac nie chce...chyba nie te czasy ;) :D Ucichło na gorze,moze uda się wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja mam tyle pracy przed wyjazdem do sanatorium, ze chyba dlugo do wyra nie pójde...ale nawet dostalam pewnego powera...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza,wiec szykuje kawke ...dla niektorych drugie chyba juz sniadanie...wszystkie smukle niczym łanie...to mozecie spokojnie dwa sniadanka zaliczyc ;) Słoneczko na dworze....jaka temperatura odczuwalna nie wiem...ale zaraz sie przekonam ,bo wychodze U sasiadki nadal od rana rumor!!!!!!!zeby odpoczac w ciszy trzeba wyjsc z domu :O Do pozniej kochane,lece zalatwiac sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hajdus bardzo dziekuje za kawkę przydala się bo troche zmarzlam ,byłam na zakupach od rana nastawilam sie na kupno płaszczyka :) ale niestety albo mi sie nie podobal albo był strasznie drogi :( jestem nie pocieszona muszę zjeśc cos słodkiego :( Patyczak a Ty kobieto czemu jeszcze listy obecnosci nie podpisałaś ?????? Myszko na długo jedziesz do tego sanatorium ????? Hajdus a na te hałasy proponuje załozyc słuchawki na uszy i posłuchac muzyki relaksacyjnej naprawde pomaga :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak 🖐️ mam nadzieje że bedziesz zadowolona po wizycie u kosmetyczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak...brawo...a wiecie co? wlasnie mi Patyczak uswiadomila ,ze wieki nie byłam u kosmetyczki!! nawet nie wiem jakie teraz ceny są Sips....o jakim płaszczyku myslisz? masz cos wymarzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajsus mam wymarzony płaszczyk ale chyba nigdy go sobie nie kupię zawsze na piewszym miejscu sa moje dziewczynki i tak juz pewnie zostanie :) przynajmniej narazie :) dziewczyny muszę sie przyznac bez bicia ze ja nigdy nie byłam u kosmetyczki może czas najwyzszy sie tam wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips...to naturalne dzieci zawsze sa na pierwszym miejscu :) a jesli chodzi o kosmetyczke,to swietnie taka wizyta poprawia samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś to jest super,juz dawno sie tak nie usmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda sips? tez sie usmiałam....przesłuchalam wszystkie jakie znalazłam i az mnie brzuch ze smiechu rozbolał On jest doskonały!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda niektóre kawałki słyszałam juz wcześniej ale sa też takie ktore słyszalam po raz pierwszy :D naprawde świetne ;D no ja zmykam poczytam troche a potem lulu życze dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mialam skrobnac cos z pracy i tak sie zlozylo ze dzieciarnia caly czas okupowala komputery.Dzis tez bede miec urwanie glowy-rano z mlodym na badania,potem obiad na dwa dni i do pracy. Wczoraj zaliczylam tylko henne i regulacje i w koncu wygladam jak czlowiek bo te moje brwi to byly raczej wytargane a nie wyregulowane. Zapisalam sie takze na peeling kawitacyjny i sonoforeze :-D.Ceny maja bardzo konkurencyjne wiec korzystam. Z takich nowosci to polecaja masaz dzwiekiem(misy tybetanskie) i masaz goracymi kamieniami. Hajdus te misy tybetanskie to Tobie po tych halasach u sasiadow przyda ci sie wyciszenie ;-) Sips jak tam zakupy-plaszczyk juz wisi. Ja swoj wiosenny ktory kupilam jakis czas temu wystawilam na Allegro:-D Ubrany doslownie raz. to po lyczku kawy \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Patyczak te wszystkie zabiegi o ktorych piszesz to dla mnie czarna magia :D no może troche przesadzam ale brzmi naprawę zachęcajaco :) w mojej miejscowosci na pewno takiego salonu nie znajde to mała miescina nawet na solarium nie ma zbyt wielu chetnych :( a jesli chodzi o płaszczyk to niestety jeszcze nie mam nic moze jutro cos znajdę :) mam taka nadzieje bo do swiat coraz bliżej :( Hajduś 🖐️ miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wstałam dzisiaj chyba lewa noga i jestem na nie!! wszystko mnie wkurza....Patyczak,mnie sie chyba wyjazd jakis przyda....daleko od sasiadów...i od zimy,do ciepłych krajow najlepiej znowu zimowo sie zrobiło...cos pada,jakis snieg...za chwile deszcz i tak na zmiane wiesz co Sips? ja chyba pojde do solarium...na 10 minut chocby jednorazowo...moze jak sie doswietle,to mi sie nastroj poprawi w marcu jak w garncu ....skad ten snieg w takim razie znowu???? od centralnego zaczeły mi sie elektryzowac włosy...wyglądam jakby piorun w miotłe strzelił :O ide kawe zaparzyc wrrrr ale mam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hajduś nie złosc sie dzis jest Grzegorza a wiec to resztki zimy uciekajace do morza hihihi a z tym solarium to naprawde dobry pomysl ale jesli dawno nie bylaś to pierwsza sesja nie powinna trwac dlużej jak 5 min. żebyś sobie czasami nie zaszkodzila :( ja na relaks polecam aromaterapię super sprawa kupiłam olejek zapachowy i wlalamgo do nawilżacza takiego elektrycznego pachnie w domu wiosną polecam tych olejkow w sklepach jest taki wybor ze napewno znajdziesz cos dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wieczorem Od rana do wieczora mam dzien do bani...zmarzłam do tego,zmoklam,obcas w kozaku złamałam....i co chwile wyłacza mi się net.... Jakby mało było w glowie mi młoty dudnia jakies...no jak sie wali to na calego Do solarium nie dotarłam dzisiaj niestety,salon ktory mialam kolo domu...okazał sie byc zamkniety....a nie mialam juz siły na zadne wycieczki w korkach do centrum Mam ciacho...murzynka z pyszna czekoladową polewą...i znowu jem ,a mialam sie ograniczac,ale czort z tym Dziewczyny zostawiam ciasto i ide szukac prochow na głowe oby jutro był lepszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam was serdecznie dość hajduś,sips patyczak jesteście zwykłymi sekutnicami i zołzami:P Jak ci wasi mężowie to zrozumieją to beda zwiewać gdzie pieprz rosnie.:O:P:O:D:D A wy będziecie na starosc wielce zdziwione.:P:D:D Kto was prosił o zadymę u kokosowej bezy.Czy upoważniałem was do ublizania mi.Czy wczesniej ublizałem wam? Potem ale on potrafi ranić takie cytaty się słyszało. I wy sie do kulturalnej inteligencji zaliczacie? Pusty śmiech mnie ogarnia.Tylko kulturę jedni nabywają a drudzy się z nią rodza.I tu jeszcze po studiach są.Potem nie dziwota ,że tacy nami rzadza.:O:P WIELKI WSTYD MI JEST ZA WAS. jESTEŚCIE ŻAŁOSNE W SWEJ GŁUPOCIE. Potem takie dziecko przychodzi do szkoły i myślą ze szkoła im da wychowanie.A skąd miały brać przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Panie kolego obawiam sie ,ze przesadziłes!!!!!! Nie znam Cie,nie wiem kim jestes i wypraszam sobie jakiekolwiek zarzuty Nie bywam u kokosowej bezy ,a na Twoj temat z nikim nie zdarzyło mi sie rozmawiac,ani tym bardziej ublizac Zapanuj troche nad tym co i do kogo piszesz bo mnie zaczyna byc w tej chwili wstyd ,ze dorosły mezczyzna wchodzi na topik ktorego uczestnikiem nie jest i w dosc prymitywny sposob stara się zwrocic na siebie uwagę!!!! Nigdy tu nie było zadnego zamieszania,osoby tu piszace wykazuja się spora kulturą i bardzo bym sobie zyczyła zeby tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie zimowo:-( takie platy sniegu leca z nieba,ze rano bedzie bialo. Ja mam sie zameldowac w pracy o 9,po drodze musze zaliczyc poczte i lekarza. Hajdus nic sie nie martw jutro bedzie lepiej a jesli nie to gorzej juz byc nie moze ;-)Jak juz nie bedziesz mogla to wez ta swoja psine i idz na spacer.Wloz kalosze wez parasol i powiedz sobie mam to wszystko gdzies A ja w tym czasie zjem twoje ciasto:-D A jesli chodzi o ciasto dzis wlasnie dostalam przepisz na babke z czerwonych buraczkow i kakao.Jest pyszna :-D Sips zabiegi nazywaja sie tak naukowo ale to nic innego jak oczyszczanie i wtlaczanie w skore preparatoew witaminowych. Solarium powiadacie musze o tym pomyslec bo jakos zdecydowanie lepiej sie czuje jak jestem ciut opalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus pamietasz moja stopke-chyba za wczesnie ja zmienilam. A wiec przypominam: Co głupiemu po rozumie !!! Wiecej pisac szkoda klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak ja mialam kiedys przepis na marchewkowe ,było pyszne...o buraczkowym nie słyszałam... jak upieczesz daj znac jak wyszło:) U mnie tez sypie i niestety tez rano musze do pracy jechac....ale podobno pod koniec przyszłego tygodnia ma byc wiosna!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham szybciutko i uciekam bo musze jeszcze wieszak do wysylki spakowac a mezulo spi w najlepsze 😠 Wywalilam galy jak zobaczylam ile sniegu jest i co najgorsze nadal sypie.😭 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D snieg ??????? Patyczak jestes pewna ??? u nas od rana świeci słoneczko jest naprawde pieknie :D mam nadzieje ze juz tak zostanie i nawet nie chce myslec ze może padac jeszcze snieg Hajduś mam nadzieje ze dzis bedziesz miała lepszy humorek tego Ci zycze z calego serca 🌼 pozdrawiam i zycze miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Śnieg!!!!!! Patyczak ma racje,rano mialam identycznie to samo,jak podnosilam zaluzje az mnie zmroziło....biało na dworze...yteraz pada na przemian z deszczem....koszmar!! Humorek...sama nie wiem,mniej wsciekła jestem jakos :)moze to dobry znak Piatek 13 dzisiaj...na szczescie wszelkie pechy mnie omijaja...moze dlatego ,ze nie jestem przesadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to takie pustki dzisiaj....wszystkie zapracowane? przerwe oglaszam!!!! na topikowa herbatke...moze byc kawa nawet ...dla mnie co prawda nie ,bo za pozno znowu bym sie zastanawiala cała noc co robic ;) Myszka ,a co z Tobą? wyjechalas juz? i tak bez słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×