Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

ale pusto:( Co sie dzieje dziewczyny??..............no tak leczo nieudane to i chetnych brak... Dobrej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hej! Padam ze zmęczenia, zajrzałam tu tylko na chwilę i idę spać. w Pracy duzo zajęć. Po pracy robiłam grzybki, teściowa mi dała i szkoda, żeby sie zmarnowały. Jutro tez czeka mnie pracowity dzień. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
witajcie🌼 ja tylko zjem śniadanko i zmykam pracować.Asanka:)--ja też mam dziś cięzki dzień,myślę,że obie sobie poradzimy;),pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zaparzam herbatki i prosze sie czestowac. Dla mnie również fatalny dzien - choroba coraz to gorzej mnie rozkłada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delkana
Czesc dziewczyny mam głupie pytanie do was ,przepraszam że tutaj pytam ale na innych bym napewno dostała glupie odpowiedzi,może Wy mi coś doradzicie a wiec: jestem mężatka 2 dzieci 10 lat po ślubie i mam problem .Mąż ostatnio mnie namawia na zdjecia albo jakiś filmik wiecie jaki i nie wiem czy sie zgodzić (troche zawiało nudą w naszej sypialni)dla mnie to jakies chyba zboczeństwo sama nie wiem co mysleć może wy mi pomożecie co zrobić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ fajniutka to fatalnie z ta choroba....chyba jednak powinnas odwiedzic lekarza..... Pogoda pod psem...zimno ,mokro i szaro:( brrrrrr jak ja nie lubie jesieni.... aby do wiosny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Cześć! U mnie też się ochłodziło, dzis miałam pracowity dzień, jutro tez prawdopodobnie będzie podobnie. Oby do weekendu. pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zagubiłam się w tych topikach ...jestem tu od niedawna ;) ostatnio same ciężkie dni ...zakopana w pracy po uszy i oby do weekendu pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Tesciowa dała mi grzybki i cały wieczór robiłam słoiczki, niedawno skończyłam. dzis późno wróciłam z pracy i zmęczona jestem. Ide spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie:) Asanka no to ja sie na te grzybki pisze....ale pysznosci:) Co tam u Was kochane??.....meldowac ,bo ciekawa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje ? co tak pusto?? Dziewczyny wpisywac sie co słychac itp. W koncu weekend mamy!!!:) Asanka jak mąż ....wrocił? Fajniutka jak zdrowko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Juz dawno wrócił. Byliśmy dzis na spacerze w lesie, po drodze uzbieraliśmy troche grzybów i teraz robię z nich sos i placki ziemniaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....🌼 ...dla kazdej z was :) Piekny dzien ...wiec chyba wszystkie spedziłysmy duzo czasu na powietrzu dzisiaj:) i dobrze ....trzeba korzystac z kazdego ciepłego dnia:) Kuunia ....co sie dzieje ?dalej w rozjazdach jestes?? mara ...odezwij sie :) Asanka ....swietnie ,ze masz juz meza w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej pusto :( Słonko juz sie schowało ....no nic poczekam sobie moze ktos sie zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Jestem:),hajduś-dobra kobieto,tylko Ty pytasz się o mnie ;) Tak na razie mam taki "kocioł",że jak przychodzę do domu to padnięta jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
No cóż jak trzeba to trzeba:( a i tak tu za mną nikt nie tęskni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny calutki dzień minął na nicnierobieniu ... uwielbiam takie dni :) od jutra znowu kolorowy zawrót głowy ... życzę miłego poniedziałku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) Kuunia co to znaczy nikt nie teskni????? bez takich bardzo prosze.... miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) U mnie wciaz ładna pogoda :) Ostatnio strasznie jestem zajęta albo mało zorganizowana, na nic czasu nie mam. Wczoraj odpoczywałam w domu po ciężkim tygodniu, po południu troche sobie pospałam a później spacer z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś bo mi tak jakoś się napisało:(.Pozdrawiam wszystkie dziewczynki,w tym nawale pracy to udało mi się dziś nawet iśc do fryzjera i podciąc włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Koszmarny dzien dzisiaj ....leje chłodno ..a mnie tak głowa boli ,ze az mi łzy leca:( pozdrawiam i ide dalej cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś---mnie też dziś boli głowa,zrobiłam sobie kawę i czekam aż przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ Jak narazie u mnie nie pada....ale jesien niestety w pełni.... Kuunia jak głowa dzisiaj?? Zostawiam kawke na stole ,mleczko tez do kawki jest:) . Milego dnia dziewczyny....bez bolu głowy i deszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam, zajrzałam na chwilkę i uciekam do swoich zajęć. W pracy ciągle coś do zrobienia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej,ja teraz dopiero mam wolne do niedzieli,a od poniedziałku zapiernicz:(,ale widzę że pustki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Ostatnio dużo pracuje, w dodatku na zmiany, więc mało czasu mam dla siebie, dlatego rzadko tu zaglądam. Mąż pojechał do schroniska, rozejrzeć się za pieskiem, jeśli znajdzie odpowiedniego to weźmiemy. Szukamy jakiegoś dużego ale nie starego i nie do domu, tylko na podwórko. Jak już znajdujemy odpowiedniego, to okzuje się bardzo agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam🌼ale pustki....Asanka---super że bierzecie pieska ze schroniska,takie są bardzo wierne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×