Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

a co bys robiła majac tyle lat? ja nie widze zadnej perspektywy. Na imprezy nie chodzę..ze wzgledu na załobe chłopaka. Czuje sie juz \"wyciekana\" i całkiem powazną dziewczyną.Nie tyle nudziara,ale wiele rzeczy mnie juz nie rajcuje jak kiedys. Ostatnio stwierdziłam nawet,ze chyba jestem gotowa na dzidziusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jakbym miala porozmawiac z moja mama.. ale niestety nie jest to mozliwe. Nie mam z mama wspólnych tematow, nie jestesmy blisko. Moi rodzice wiedza,ze jestem odpowiedzialna osobą i potrafie o siebie zadbac. Nigdy nie wyczułam od mamy zainteresowania,czy checi jakichkolwiek zeby sie zblizyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś---to przepraszam:) Fajniutka---ciesz się że masz tyle lat i na wiele rzeczy dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego chciałabym wyjechac, usamodzielnic sie, zatesknic troszke, zobaczyc dla kogo byłam wazna, jak sie bedzie układało pomiedzy mna a chłopakiem..a potem pomyslec o czyms powazniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajdus.. czyli masz juz odchowane dziecko, prawie dorosłego chłopaka, wiec teraz masz czas zeby zajac sie sobą. Podobno to jest wlasnie najlepszy okres w zyciu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f.....to smutne ,ze tak mowisz ....rozni co prawda sa rodzice ...jedni bardziej wylewni inni mniej ,ale jestem pewna ,ze kazdemu bardzo zalezy na dobru własnego dziecka:) Masz całe zycie przed sobą.....i Kuunia ma racje ....mnostwo czasu na realizowanie planow i samej siebie...:) Gdzie ta Mara z tym piwem??? chyba go sama nie wypiła po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jak mam, ale jestem bardzo wdzieczna rodzicom i pomimo,ze juz nie wytrzymuje z nimi to czuje,ze ich bardzo kocham.Wiem,ze duzo dla mnie zrobili, nigdy nam niczego nie brakowało,przewaznie zawsze miałam co chciałam i mysle,ze wychowali nas na dobrych ludzi. Ciesze sie czasem,ze mama,czy tata nie interesuje sie mną az tak bardzo,bo nie zawsze mam ochote opowiadac,albo sie zwierzac.Doceniam ich naprawde,bo zawsze mogłam liczyc. A moze po prostu obie nie szukałysmy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie wykroic sobie tyle czasu ile moge:D ale wiesz jak to jest....matką sie jest całe zycie .....bez wzgledu na to... ile dziecko ma lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymczasem,nie bede zanudzac was moimi problemami,przeciez wy macie to dawno za sobą,takie głupotki. Tez chetnie napiłabym sie piwka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i lece tylko się pogubiłam ja mam 40 latek córka i syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ja muszę się pochwalić,że miałam i mam bardzo dobry kontakt z moimi rodzicami,oni są moimi najlepszymi przyjaciółmi a mój mąż mówi,że lepszych teściow nie mógłby sobie wymarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa głupotki....kazdy wiek ma swoje prawa i swoje problemy:) Mara ja juz sie bałam ,ze pobładziłas w topikach i komu innemu to piwo zaniosłas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko grzane na stole fajniutka to nie żadne głupotki tylko ważne sprawy dla ciebie i warto o tym porozmawiać stronki mi się tną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia ..to super...bardzo sie ciesze naprawde:) ja z moimi rodzicami tez...:)teraz troszke juz dziecinnieja ,jak to starsi ludzie ,ale sa kochani:) A gdzie znowu Asanka sie zapodziała???...chyba po gosciach sprzata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki jeszcze stawiam i takie krakersy mam ....slone tylko troche..... fajniutka ...a ty nic tam do piwka nie masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jestescie swietne naprawde. Taki pozytyw bije od was,czuc tu naprawde klimat. Kazdemu cos zawsze lezy na duszy.Ja z siebie wyrzucam negatywne mysli.Przynajmniej staram sie;) To ja przyządze to piwko z miodkiem dobrze;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Maż namówił mnie na bezowy bo najbardziej lubi,może być:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciasto, pyszną kaczuszke nadziewaną, robiłam wczoraj leczo na dodatek i moge zrobic pyszniutkie drinki, ale tylko dla was,bo ja lepiej nie bede pic alkoholu (oprócz piwka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f....i bardzo dobrze ....bierz sie za piwo ....miodek na przeziebienie swietnie robi..... suchajcie dziewczyny...niektorzy jeszcze jajko do piwa daja.....piłyscie tak kiedys???bo ja nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno beda wam smakowac drinki z soczkiem bananowym, malinkami i jezynami mrożonymi i kosteczki lodu. Pyyszniutkie są;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tata sól dodaje do piwa grzanego, ja nigdy tak nie piłam, o jajku tez nie słyszałam. Ale dzis mam ochotke na grzane piwko i miodek mmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie,ze sie tak zozgoszcze ale wlasnie przebrałam sie w bluze i rybaczki i zagrzałam piwko z miodem. Którą poczestowac ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ....no to widze ,ze nam sie tu pełna rozpusta szykuje ...takie pysznosci ,a ja sie odchudzam...:( ale co tam ....na dzis dyspensa....jem nie ma co:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×