Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

kuunia 🌼 to ja wskakuje w buty i jestem:D....za długo juz Cie nie widziałam i okazji nie przepuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś👄to ja po tort lecę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuuuuuuraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!:D Kuunia ,a ja w takim razie winko ze sobą zabieram .....Martini mam...lubisz? i zrobimy impreze ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
LUBIĘ,:D a impreza dobrze mi zrobi bo ostatnio tylko praca i praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Goście już odjechali. załapię sie jeszcze na imprezę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeczcze tylko nam Asankibrakuje i Mary :D reszta dziewczyn sie juz chyba na dobre zapodziała ...niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez macie tak,ze jak bierze was choroba..czujecie sie strasznie smutno i osamotnione? mi zawsze to doskwiera przy stanie podgorączkowym i zbiera mi sie na płacz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ....pewnie ,ze imprezujemy:D winko juz na stole ;) z cola ,cytrynka i co tam jeszcze ktora lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Fajniutka🌼 masz tu kwiatka i już nie płacz:) Asanka--pewnie przychodź czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniutka 🖐️ wez jakas aspirynke i nie martw sie .....przejdzie.... zmiany pogody teraz sie daja we znaki.....a poza tym pierwszy dzien jesieni tez swoje robi.....zawsze troche wtedy smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
oooooooooooo hajduś ma rację fajniutka a jak się wykurujesz to do nas na imprezę przyjdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj miło usłyszec coś takiego. W domu nikt nie podniesie na duchu.Zawsze dobijają! he he.. ja z checią włacze sie do imprezki o ile pozwolicie. Najchetniej wypiłabym grzane piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniutka 🌻 głowa do góry i nie płacz bo gorączka podskoczy polecam same dobre myśli to mi pomaga;) i nie smutaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia piwka nie mam ....chyba ,ze dziewczyny maja..... ale zawsze grzane winko mozemy zrobic...;) ooo gozdziki mam nawet do tego wina ....co Ty na to??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle o pozytywnych rzeczach, czytam wasze wpisyi mam usmiech na buzi. Czuje taką pozytywna energie tutaj, naprawde. Kraze czesto po kaffe i zadko spotyka sie taką atmosfere. To wasza zasługa dziewczynki;) staram sie nie popadac w melancholie, ale juz czuje,ze biorą mnie nerwy i irytacja, głownie na mojego faceta:) Zawsze pada ofiara moich nastrojów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj nigdy nie piłam grzanego winka :D i to z goździkami. Skoro tak mowisz,na pewno musi byc pyszne. Chetnie poddam sie zabiegowi;) Jesień przyszła i to jest najgorsze,wtedy najłatwiej załapać dołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Fajniutka---też tak czasem mam,więc Cię rozumiem.A do nas zawsze możesz przyjść tylko opowiedz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mara ...dawaj to piwko ...zanim wystygnie ...:D najwyzej sie urzniemy dzisiaj ;) oby nam tylko w nawyk nie weszło.....:D ale co tam ...najwyzej pojdziemy na odwyk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio więc.. wpadłam na ten topik miedzy innymi przez ten nawiasik: (życie dojrzałe). Zupełnie inna jest rozmowa. Jestem ok 10 latek młodsza od was, nie mam męza ani wlasnej rodziny. Miezkam z rodzicami i od prawie 2ch lat jestem w stałym zwiazku. Teraz zaczynam studia,niestety zaoczne przez własną głupote, a w planach mam zamiar niedługo wyjechac za granicę,bo czuje tutaj bezsens.Jestem zmeczona własną rodziną,choc to głupio brzmi..a cchłopaka iz wiazek chce wystawic na próbe,bo mam wrazenie ze za bardzo sie wczuwam.Dlatego chce wypróbowac nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dziewczyny ....z jakich rocznikow jestescie ?? ja tu jako najstarsza i gospodyni topiku...;) musze was troche popytac;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogolnie mam duzo do powiedzenia, a nie mam z kim pogadac sobie. Jakos czuje ostatnio,ze z bliskimi mi sie nie układa i nie mam do nich cierpliwosci.Tu mnie przynajmniej przeczytają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F......na nauke nigdy nie jest za pozno....na małzenstwo podobno tez nie..;) wszystko jeszcze przed toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
1974-----nie pamiętasz?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
JAK JA CHCIAŁABYM MIEĆ 19 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×