Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Dziewczyny....ja jestem tylko znowu internet mi padł:( Asanka....napisz co i jak z pieskiem....ciesze sie ,ze sie zdecydowaliscie na psa:) Uwielbiam psy i w ogole to taka psia mama ze mnie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dziewczyny zapracowane.....a ja wygospodarowałam sobie wolny wieczor:)....wiec wpisuje pozdrowienia:) buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ,po długiej przerwie .Bardzo mi was brakowało juz teraz bede zaglądała na topik regularnie.Pozdrawiam wszystkich baaaardzo gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwionka 😘 witaj :) Co sie z Tobą działo?? juz listy goncze za Tobą wysyłałysmy ;) Bardzo,bardzo sie ciesze ,ze jestes z nami:) Na powitanie czestuje Cie kawką i swiezutkim rogalikiem....siadaj jedz i opowiadaj :):) Dziewczyny witam was rownie ciepło:) tak sie ucieszyłam z Sylwionki ,ze o mało sie z wami przywitac nie zapomniałam:) kawusia w dzbanku i sniadanko rogalikowe na stole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam. Maz mówił, że w schrobisku jest duzo ładnych piesków i byłoby z czego wybrać. Narazie nie brał, ma najpierw zrobic na podwórku kojec, jakaś budę, bo chcemy psa na podwórko, takiego bardziej obronnego, musi byc więc dobra zagroda. Mieszkamy z teściami i często przychodzą tu dzieci, wnuczki, nie chcemy jakiś problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję hajduś za miłe powitanie ,rogaliki uwielbiam i takie jeszcze polane lukrem pycha.A ja zapraszam wszystkich na murzynka z polewą czekoladowa.:) Sama upiekłam hi hi :) Hajduś dużo sie działo troszkę zdrówko nie dopisało i do tej pory jest coś nie halo,ale ja jestem urodzoną optymistką i wieżę,że wszystko będzie ok.:) Pozdrowionka dla wszystkich buziaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka trzymam kciuki zeby było dobrze:) murzynka chetnie skosztuje ,bo uwielbiam:) Asanka ...taki piesek do pilnowania ...to chyba owczarek byłby najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam wieczorowa porą:) Sylwionka mam nadzieje ,ze szybko sie zregenerujesz i wrocisz do pełni sił:) Asanka...przyznaje Ci racje ...jezeli piesek ma byc na dworze ..trzeba zadbac o wszelkie zabezpieczenia...:) Sylwionka porywam kawał murzynka i to spory ,bo bardzo lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Meżowi podobaja się amstafy, ale zobaczymy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amstafy to chyba te psy z listy ras groznych.... dowiedzcie sie przed kupnem,bo cos słyszałam ,ze na psy z listy trzeba miec pozwolenie... dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w słoneczny ale zimny poranek.Kawusia zrobiona wiec kto już wstał to zapraszam ,bo samemu pic kawę tak samej.:) Duzo pracy mnie dzisiaj czeka ,wiec zajze na topik całkiem wieczorem:) Dzięki dziewczyny za troskę o moje zdrówko,ja caly czas jestem dobrej myśli jak będę miała szczegółowe wyniki z wszystkich żródeł to w tedy wszystko opiszę wam na topiku. A teraz miłego dnia moje dziewczynki i duuuużo uśmiechu w tym dniu bużka pa pa pa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sylwionka porywam kawke ,bo ostatnio bez kawy na czworaka chodze...cos ta jesienna pogoda mi nie słuzy:( sylwionka spokojnej pracy miłego dnia dziewczyny zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej dziewczynki:)sylwionka jak zdrówko?Jest poprawa?U mnie też coś nie tak---jakaś zasmarkana jestem:(,ale biorę cytrynkę,miodek,herbatkę z rumem i mam nadzieję że przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo ...herbatke stawiam na stlół:) kuunia teraz jesien i musimy sie liczyc z roznymi przeziebieniami....dla mnie to najgorsza pora roku ...juz chyba zime wole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś---herbatki chętnie się napiję:),oj tak ja też już chyba zimę wolę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuunia ...otoz to...po pieknym lecie nagła zmiana aury mnie dołuje :( i jeszcze te mgły,a poza tym odwykłam od kurtek ,swetrow i jest mi niewygodnie:D poza tym musze sie wybrac po buty ...jakies kozaki zobaczyc....i nic ciekawego jak na razie nie znalazłam nie chce na wysokich obcasach ,ale tez nie całkiem płaskie....i kurcze nie ma:(...ceny tez bardziej kosmiczne widuje i zupełnie mi sie to niepodoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Oj hajduś,nie mów mi o butach---ja mam zawsze problem z kupnem butów,mam rozmiar 36 i te co mi się podobają to zawsze są od numeru 37 😠.Teraz też szukam butów na zimę,ciekawe z jakim skutkiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
witam :) Dzis pracuję na druga zmianę i dopiero sie obudziłam tez rozglądam się za butami, szukam ładnych i wygodnych, ale to często nie idzie ze sobą w parze. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) no własnie Asanka to w ogole nie idzie w parze:( kurcze zimno jak diabli dzisiaj....nie wiadomo w co sie ubrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
chętnie sie poczęstuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
pracowicie, dobrze, że juz jutro piątek, wreszcie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
pracowicie, dobrze, że juz jutro piątek, wreszcie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ...witam piatkowo:) szaruga okropna za oknem:( i chyba lepiej juz nie bedzie....mało tego słyszałam ,ze opadami śniegu straszą:( Miłego wieczoru zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) U mnie wczoraj była okropna pogoda a dzis świeci słońce :) Czeka mnie dzis troche sprzątania Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ Asanka to zupełnie taka sama pogoda u Ciebie jak i u mnie Dzisiaj jest słonecznie ...tylko co z tego ....skoro zimno jak piorun i okropny, lodowaty wiatr wieje:( Udanej soboty pomimo chłodu zycze:) buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Pusto tu :(,chyba kawkę wypiję sama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×