Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
U mnie tez dzis świeci słońce, może wyciągnę męża na spacer jak tylko sie obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka koniecznie,trzeba korzystać z takiej pogody dopóki jest,bo niedługo czekają nas szarugi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Oby :) Przydałoby sie troche słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
ba-beczka🖐️,a gdzie hajduś???Ani na kawę nie wskoczyła😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
GDZIE SIĘ PODZIEWACIE?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Jestem, jestem :) Ostatnio mam duzo zajęć, niezbyt często moge tu zagladać. Postanowiłam zająć sie swoja kondycją i chodze na aerobik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka-pogratulować,ja nie mam takiego samozaparcia,żeby chodzić na aerobik.Ale pomyślę o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hej! Wróciłam właśnie ze stepu, wysiłek dobrze mi robi :) Nawet nie czuje zmęczenia, pewnie jutro będzie gorzej, bo jeszcze się nie przyzwyczaiłam i bola mnie mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️ ale mnie sprawy rodzinne wyrzuciły w niebyt...:( ale juz jestem i zagladam i co widzie.....Kuunia nareszcie jest :D juz sie słoneczko martwiłam o Ciebie...dobrze ,ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) Dzis miałam cięzki dzień w pracy, padam ze zmęczenia, ide pod prysznic i do łóżeczka odpocząć, pooglądam dzis telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie....:) pogoda dzisiaj dopisała i oby tak było dalej:) pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
A ja dzis znów czły dzień w biegu, ostatnio jakoś mało mam czasu wolnego. Teraz jestem juz po prysznicu, siadłam na chwilę przy komputerze, ale zaraz ide spać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Asanka 🌼 Piekna dzis pogoda u mnie ...zapachniało latem...:) byłam na długim spacerku w parku z psem,a teraz sie za domowe zajecia biore:) witam tez reszte dziewczyn.....o ile tu zajrzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie tez ładna pogoda, pomyłam dzis okna, bo juz strasznie brudne były. Jutro mąż wyjeżdża na kilka dni, smutno mi będzie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam siedzę sobie sama w domku i się nudzę ...domek posprzątany w ogrodzie też ...i znowu samotny weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mara...🖐️ witaj w takim razie ciesze sie ,ze zajrzałas do nas:) dziewczyny ostatnio w rozjazdach ...wiec troche nas tu mało ,ale mam nadzieje ,ze to sie szybko zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Pozdrawiam 🖐️.Hajduś🌼 mam takie zabiegane dni że nawet nie mam czasu dla siebie,ale musi się to niedługo zmienić i wtedy będę zaglądać częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
obiecuję,ten czas tak szybko leci a tyle do załatwienia.Z przyjaciółką umawiam się od miesiąca i jakoś nie możemy się spotkać.Jak mi pasuje to jej nie i na odwrót.No cóż trzeba mi to jakoś przetrwać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Tez jestem zabiegana, ale będe tu zagladać. Witaj Mara :) 🌻 Dzis będe miec gości, odwiedzi mnie siostra z rodzina. Cieszcze się, bo mąż wyjechał a ja sama w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie hajduś 🌻 Asanka🌻 u mnie szybko się nie zmieni życie ...na razie śnie i czekam cierpliwie by dla mnie zaświeciło słonko :( ja dziś na proszony obiadek...w gości sie wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Udanej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ mara głowa do gory....bedzie dobrze:)........musi byc;) Asanka....baw sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Mara🖐️🌼 super,że dołączyłaś:) zapraszam wszystkie do nas na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×