Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :)🖐️ Ja jak zwykle ilekroc zmienia sie pogoda jestem pozbawiona internetu...juz mnie to denerwuje Vanessa ...jedz jabłuszka kochana ,bo to nie ma zartow,ja tez jem za mało owocow ,jak kupuje ,to tylko patrze zeby syn zjadł ,a o sobie czesto zapominam ...ale dzisiaj na to konto zjem jabłucho:D Zimno jak diabli na dworze i okropnie wieje brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej🖐️przypomniałyście mi,że ja też za rzadko jem owoce i warzywa...muszę to zmienić dla lepszego zdrówka:)U mnie zimno,ale nareszcie przestało padać i wiać.Lecę robić spóźniony obiadek,dziś mam kotlety drobiowe,więc jak któraś ma ochotę to zapraszam,do tego ziemniaczki i buraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia 🖐️ 😘 No widzisz ....buraczki to jeszcze lepiej jak jabłuszko :D ;) wiec jak masz ich duzo ,to ja bardzo chetnie:) Nie wiem jak u Was dziewczyny ,ale u mnie sa problemy z wejsciem na kafe ciagle cos siada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ba-beczka-----bo zemdleję,nie wierzę własnym pięknym oczom,tak długo Cię nie było-----witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Zmęczona dzis jestem, dobrze, że jutro juz piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo nie było i pewnie dalej z doskoku bede , bo u nas ciągły nawał klęsk w domu prawie szpital ehh szkoda gadac . nie miałam czasu na jutro zeby iść z synem gips z ręki ściagnąć i mąż sam to zrobił ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ba-beczka wspłóczuję U mnie mnóstwo śniegu, oczywiście drogi nie posypane i trzeba mieć więcej czasu, żeby dotrzeć do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ Babeczka ...wspołczuje :( Ci badzo ,co tam sie u Ciebie porobiło?? trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze i to jak najpredzej Asanka u mnie sniegu nie ma ...jak na razie,ale jest bardzo zimno ...no i ten okropny,lodowaty wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Babeczka---życzę Ci żeby wszystko u Ciebie się ułożyło jak najlepiej:)Dziewczynki,mam nadzieję,że nie będę chora,bo coś mnie od paru dni bardzo mięśnie bolą i czuję się słabo.Być może przez pogodę i przemęczenie:(Właśnie robię sobie herbatkę z cytrynką,jak któras chce to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia ....za duze tempo moze sobie narzuciłas :( troche czasu na odpoczynek musisz znalezc.... U Babeczki szpital :O teraz Ty sie zle czujesz :( duzo miodziku i cytrynki potrzeba ,a wszystkim Wam dziewczyny polecam krople z grejfruta ...naprawdę pomagaja na wszelkie wirusy i grypy ...wyprobowałam na sobie ....to działa ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś🌼---krople z grejfruta....czy one są może na oczyszczenie organizmu?Brałaś je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia ...cholewcia znowu nie mogłam wejsc na topik co sie dzieje??? Brałam te krople ,do kupienia w aptece ,gorzkie jak diabli w smaku ,ale pomagaja ...teraz jak mnie cos łapie to zaraz sobie serwuje tak ze 30kropli i rano wstaje jak nowonarodzona,trzeba je tylko z sokiem pic ,bo inaczej sie nie da ze wzgledu na ta gorycz... działaja naprawde rewelacyjnie ...szczegolnie w okresie jesienno-zimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:) dzieki za informacje,jutro sobie kupie w aptece.Ja też co chwilka mam kłopoty z wejściem na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hej! Byłam dziś na zakupach, kup. buty i trochę ciepłych ubrań. Zimą muszę byc ciepło ubrana, bo marznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
gadanie to moje hobby:)) faktycznie czasem ciezko znalezc ludzi, z którymi jest o czym miło pogawędzić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Myszkameister witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Heloł;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka 🖐️ co tam jeszcze ciekawego kupiłas i jakie buty?? opowiadaj :D Myszkameister witam w naszym gronie chętnych na pogaduchy :) 🖐️ Kuunia i jak ...kupiłas krople??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
kupiłam wreszcie kozaki a oprócz tego spodnie dżinsy i kurtkę taką cieplejszą, bo straszny zmarzluch ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
nie wiem, jak opisać, takie dłuższe, na średnim obcasie, czarne. Od razu kupiłam sobie do nich dżinsowe spodnie, takie krótkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej🖐️kupiłam kropelki i ciekawa jestem ich działania:)U mnie straszna mgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
mój tez ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hej,dziewczynki,jak mija weekend?Jak ma któraś ochotę na ciasto czekoladowo-kokosowe ze śliwką to częstować sie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja chętnie sie poczęstuję. Właśnie piję wino domowej roboty, może ktos ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
LEZ ROBICIE SMAKA...JA ZARAZ NASTEPNą KAWUSIE Z CYNAMONKIEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×