Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość kuunia
Hajduś👄 u mnie przygotowania odbywaja się spokojnie bez pospiechu,wszystko jest ok:) Peyo--co u Ciebie?:) Pozdrawiam i zmykam sobie zrobić kawkę,jak ma ktoś ochotę to zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chętnie napije się kawy :) Peyo witaj :) Ja nie zamierzam zbyt dużo przygotowywać, bo swięta chcemy spędzic u rodziny. Dzis jestem już po pracy. Po drodze zrobiłam troche zakupów. Jeszcze musze kupic ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peyo
Dostelem dzisiaj zaprosznie na wigilie. W sumie ostatnie cztery lata zawsze samotnie witalem swieta, a tu nagle taka bomba! Ale sie milo poczulem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peyo ...to świetnie :) mam nadzieje, ze zaproszenie przyjąłes :) Słuchaj musisz nam opowiedziec jakie potrawy bedą serwowane ,bo my tu kulinarny kącik tez mamy i moze cos nowego sie nauczymy robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś----śliczna:) Peyo----koniecznie nam napisz potem jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peyo
Sliczna choinka. Ja ie pamietam nawet kiedy u mnie ostatnio goscila...hehe zycie. Ale obiecuje ze rusze wsz kacik kulinarny:) Niestety moze nie moimi potrawami gdyz moglo by wam zburzyc troche pojecie gotowania.... uciekam bo mi sie przerwa konczy, niestety pracujacy weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peyo 🖐️ Ty w pracy ...a my w garach :D jak to zwykle przed swietami.....ja cos sie w tym roku rozkojarzyłam i ciągle cos rozgotowuje :O Usiadłam teraz na chwile na kawke ;) niech inni domownicy tez mają szanse sie wykazac i troche popracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Mąż się rozchorował i chyba swięta spędzimy w domu. Zupełnie nie wiem ile mam przygotowywac na swięta. Mąż nie ma apetytu przez tę chorobę a ja straszny niejadek. Narazie zrobiłam bigos. Ciast oboje nie lubimy, upiekę w poniedziałek coś dla ewentualnych gości. Planuje jeszcze zrobić sałatki, ale nie wiem w jakiej ilości. Ja sałatek nie jadam, czasami troszkę. Może mąż odzyska apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka....ale pech :( Przykro mi ,ze masz chorego męza ,przekaz mu ode mnie zyczenia swiateczne i duzo zdrowia:) Zrob wszystkiego po trochu ,jak mąz zobaczy pysznosci na stole ,to na pewno zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś,Asanka,Peyo 🖐️ Asanka,mam nadzieję,że Twój mąż odzyska zdrówko i apetyt:) Peyo---ale chyba jakies wolne dni będziesz miał??? Pozdrawiam serdecznie Acha i jeszcze jedno!Peyo----koniecznie rusz nasz kącik kulinarny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
....nawet wieczornej herbatki się ze mną nikt nie napije?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny i chłopaku :) Nie wiem jak bedzie jutro ...czy dpoadne kompa ...wiec dzisiaj juz ... Składam Wam serdeczne zyczenia swiąteczne :) Niech ten wyjątkowy czas bedzie dla Was jak najmilszy i podaruje Wam niezapomniane chwile :) Kochani zycze Wam WESOłYCH I ZDROWYCH śWIąT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i przesyłam buziaki dla wszystkich bez wyjątku :) Peyo nastawiaj policzek ;) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Kochani:Zdrowych,wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia aby ten magiczny czas przyniósł Wam wszystko co najlepsze dla Was dziewczynki 👄 Peyo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt upływających we wspaniałej atmosferze :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusie stawiam ....przyda sie taki dopalacz ;) Wipijam i biegne dalej :) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich bozonarodzeniowo :) czestuje pysznosciami i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam po świętach :) Dobrze, że nie muszę iść do pracy, bo strasznie rozleniwiona jestem po tych św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Strasznie sie leniwa zrobiłam i na to konto mąz sprzątał :) Jak tam po swietach?? Asanka to my takie dwa leniuchy jestesmy ;) Peyo ....gdzie sie podziewasz? ....dawaj opowiadaj jak swieta i jak wigilia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️święta minęły mi bardzo przyjemnie:)teraz jeszcze Sylwester i wskakujemy w Nowy Rok :D Peyo------co u Ciebie?Odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
siedzę sobie w domu i podjadam słodycze z choinki, nie modę sie oprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka :D doskonale Cie rozumiem ;) Masz teraz wolne do Nowego Roku? Gdzie sie bawicie dziewczyny na sylwstra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ja w Sylwestra będę spędzać w domu,a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja w tym roku też w domu. Mamy troche wydatków i szkoda kasy na jakiś bal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
umawialiśmy sie do znajomych, ale znajomi zrezygnowali i wybrali płatnego sylwestra, namawiali też nas, ale w przyszłym roku szykuja nam się duże wydatki i nie zdecydowalismy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slusznie Asanka ...jezeli macie wydatki to nie ma co szalec...jeszcze nie jeden sylwester przed Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Kochani,życzę Wam szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku i spełnienia wszystkich marzeń :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sylwestrowo 🖐️ Zycze udanej zabawy ,pieknego wieczoru ,a w Nowym Roku by spełnilo sie wszystko to....czego sobie wszyscy najbardziej zyczymy :) Mam nadzieje ,ze nasze topikowe spotkania nie ustaną i spotkamy sie tu na naszych pogaduchach:) SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×