Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
dziś jestem tak zmęczona że nie zauważyłam,że dosłownie sram we własne bambosze :O.KAWY BYM SIĘ NAPIŁA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś 🌼 zapraszam na mikołajkową herbatkę z rumem :) Dziś u mnie była super pogoda,od jutra ma padać,więc umyliśmy wszystkie okna i wyprałam firanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam To nam Kunia przepowiedziala pogode ;) Leje i wieje ...alez paskudna aura... Kawusie zaparzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ale tu pusto od jakiegoś czasu:(,czyżby topik umierał?Nie pozwoliy na to,prawda?Stawiam wieczorną herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chętnie się napiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️Asanka:) Kurcze,ale mi sie kafe wiesza,nie mogę wejść co parę minut😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
czasami tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Kafe sie zachowuje koszmarnie,wczoraj caly portal mi padł:( co oni tam wyprawiają ,ze ciagle wejsc na topik nie mozna????????? Kawe parze,bo jakas senna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam,na kawkę już za późno,ale herbatki bym się chętnie napiła.Mam strasznego doła i jest mi bardzo smutno ostatnio:( Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kunia 🌼 nie smuc sie ....mam nadzieje ,ze nic zlego sie nie dzieje? Moze ta ponura pogoda tak działa na Ciebie ...zostawiam ci kruche ciasteczka :) 😘 i buziaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
kunia 👄 nie przejmuj się, będzie dobrze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ Dziękuję za słowa pociechy:) Po prostu kolejny raz zawiodłam się na przyjaźni :( Jak ten ktoś miał problemy i pomagałam to było dobrze a jak już problemy się skonczyły to nie jestem potrzebna....Mąż mi tłumaczy,że to widocznie nie była przyjaźn i ja wiem,że ma rację,ale bardzo mi przykro:( Buziaki dla Was 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ alez ohydna pogoda ...zupelnie nie nastraja swiatecznie i nawet sie jeszcze za porządki nie zabralam Kuunia sloneczko ...wiem co czujesz ,to bardzo przykre gdy dajemy komus siebie a w zamian nie otrzymujemy nic..... Pozostaje wierzyc tylko ,ze nie wszyscy tak robią i są tacy ,ktorzy prawdziwą przyjazn potrafią docenic ....przesylam Ci buziaczki i mocno utulam w myslach....pamietaj ,ze dobro wraca :) Zycze pogodnego dnia dziewczyny pomimo tej szarugi za oknem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kafe wyjątkowo plata figle i nie chce mnie wpuscic :( Zostawiam herbatke.... tym razem w termosie zeby nie wystygła ,bo nie wiem kiedy mi sie uda znowu wejsc... Zupełnie jak rosyjska ruletka kafe działa nigdy nie wiadomo kiedy wypali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dziewczyny co z Wmi :( sama tu jestem caly czas:( Jak tam przygotowania do Świąt?? ja jeszcze jestem w lesie ze wszystkim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Narazie jeszcze pracuję, więc nie mam czasu na przygotowania. Może w ten weekend zrobimy zakupy, bo później może byc tłoczno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️dziewczynki:) ale u mnie pokręcony tydzień:O wszystko prawie już mam ale jeszcze prezentów dla rodziców nie i niewiem co im kupić :O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
nie wiem----miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
hajduś,najgorsze jest to,że jak już myślę że mam pomysł to okazuje się że oni już taką rzecz mają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Cześć :) Niedzielę spędziłam miło. Byliśmy u znajomych. Ostatni tydzień pracy przed swiętami, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
haloooooo,jak przygotowania do świąt?Herbatkę stawiam cieplutką na ten wieczorny mrozek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peyo
chetnie sie napije u mnie taka paskudna pogoda zreszta od 2 tyg pada caly czas:/ a taka herbatka w takim momecie rozgrzala by chyba kazde cialko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witaj peyo :) Napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peyo
Coz nie latwe zadanie przedemna mam opisac siebie wg siebie ...:) Aktualnie mieszkam w Irlandii pracujac nie mysle za wiele o zyciu. mam23 lata i taki troche samotnika charakter. Ale lubie ludzi za czesto im ufam dlatego nie wychodze na tym za dobrze. Taki przecietny chłopak ubrany w czarne wlosy i zielone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Peyo----z tą ufnością wobec ludzi to doskonale Cię rozumiem...mam to samo:( Kobietki z tego topiku są starsze od Ciebie,ale będzie nam miło jakbyś z nami został:)Może w końcu topik odżyje,bo jak na razie zostały tylko 3 wierne:D Ja mam 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peyo
Wiesz w sumie to ja jestem tu nowy ale przyznam sie ze wole rozmawiac z starszymi odemnie kobietam ze wzgledu na taki powiedzialbym powazniejszy punkt widzenia wielu spraw tak ze.... tak ze, milo cie poznac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Mnie też miło Cię poznać:) Wpadaj na topik :) Ja na dziś muszę uciekać,do jutra,mam nadzieję:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 😘 peyo ...jako gospodyni witam Cie serdecznie i mam nadzieje ,ze zostaniesz z nami na dłuzej :) Jak przygotowania do Świąt?? Ja juz sie zdązyłam tym wszystkim zmeczyc ,a kolejki do kas mnie dobijają ,z roku na rok coraz wieksze Porządki juz za mną teraz tylko pieczenie mi zostało :) Wczoraj kupiłam choinke :) tak pieknie pachnie :)dzisiaj dekoracje switeczną w ogrodzie wieszam ,bajkowo wyglądają wszystkie drzewka przystrojone lampkami :) A poki co stawiam kawę ....przyda sie taki dopalacz :) Milego i spokojnego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×