Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

No własnie ...szkoda...tez sie zastanawiałam czy ona czasem nie wrociła do Polski ,tak cos wspominała ,ze chce wrocic....zle jej tam jakos było...moze wrociła,co nie zmienia faktu ,ze skoro pisała z Chin ,to z domu mogłaby tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Tak sobie myślę,że została "stara"brygada tzn.Ty,Asanka i ja:D.Mam nadzieję,że się też nie "rozpłyniemy we mgle"...:D Muszę teraz udostępnić męzowi kompa,więc życzę Ci hajduś dobrej nocy👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hej! Miałam dziś troche spraw do załatwienia, później odwiedziła mnie siostra i nie było czasy tu zajrzeć. Jutro wybieramy się na zabawę andrzejkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Stawiam kawusie ,tylko uwaga ,bo mocna ...taki szatan mi dzisiaj wyszedł :) ale jest mleczko do kawki, to mozna sobie dolac :) Asanka 🖐️baw sie dobrze :) Dziewczyny miłej soboty Wam zycze ...buziaczki 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Kawy chętnie się napiję :0 U mnie okropna pogoda, ponuro, trochę pada :( Nic mi sie nie chce robić ani nigdzie wychodzić. mam nadzieję, że wieczorem na imprezie nastrój się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️dziewczyny,znów cisza... Asanka----jak impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Impreza była udana :) Wczoraj za to kiepsko się czułam, przesadziłam chyba z drinkami :) U mnie pada śnieg. Nie mam jakoś motywacji do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ Zimno jak czort i zacina snieg z deszczem .....zaparzyłam malinową herbatke na rozgrzewke ...kto nie lubi moze byc czarna z cytrynką:) Asanka ciesze sie ,ze sie dobrze bawiłas:) Kuunia jak sie czujesz? przeziebienie mija?? Moje dziecko dla odmiany zaczyna smarkac i kichac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️Ja chętnie się z Tobą malinowej herbatki napiję:) U mnie dziś spadł pierwszy duży śnieg,zacinało strasznie,zimno!Dziś byłam w domu bo temperatura mnie dopadła,ale jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Kuunia wracaj szybko do zdrowia. Jutro mam ciężki dzień. Wychodze o 7.30 a wracam ok. 19-stej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .....i to snieznie tym razem....za oknem prawdziwa zima Wyglada ,to pieknie ,ale tylko do chwili wyjscia z domu... jest zimno i bardzo slisko ... Kawka i hesbatka juz na stole ....kto ma ochote ,zapraszam:) Kunia słoneczko moje...jak sie dzisiaj czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś🌼melduję się:),dopiero przyszłam do domu i teraz wezmę prysznic,kolacyjka, i może jeszcze później wpadnę,chyba że nie dostanę się na kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia ....buziaczki 😘 Z tym wejsciem na kafe to faktycznie jakas katastrofa ja wczoraj byłam zupelnie odcieta i nie weszlam ,dopiero rano mi sie udalo :O Ktos powinien porzadnie po uszach dostac za taki balagan w internecie Strasznie sie dzis poza tym zdenerwowałam ...dwoje dzieci wypadło z okna i to w moim miescie !!!! 4-letni chłopiec nie zyje ,a dziewczynka w szpitalu....co za dramat!!!!! W tv.o tym trąbią ,to na pewno słysza%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Tak,słyszałam,straszne:(!Cały czas mówią o tym....Też takie informacje na mnie bardzo działają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie kuunia ...jak mozna dwoje małych dzieci bez opieki zostawic??/ nie rozumiem tego....ja pamietam ,ze za przeproszeniem do toalety sie balam isc jak moj syn był maly i juz chodził...zeby cos sie złego nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam dosyc ....nie sposob sie na topik dostac :( przesyłam całuski ,bo diabli wiedza kiedy znowu mi sie uda wejsc 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️hajduś,masz tu ode mnie kochana 👄 👄 👄 👄 :) :) :) 🌼 🌼,bo też mam trochę problemu z wejściem na kafe,więc teraz korzystam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) weszłam ,no tak sie ucieszyłam jakbym co najmniej los wygrala:D U mnie mrozno ,ulice pozamarzane i mozna sobie od slizgawicy zeby powybijac :( dobrze ,ze te kozaki na płaskim kupiłam,a nie na obcasach Buziaczki kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote .....niestety deszczową jak tam andrzejkowe wrozby ? ;) Kawusie zostawiam i biore sie za sobotnie porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie śniegu już prawie nie ma. Trochę ostatnio chorowałam. Mnie przeszło a mąz źle się czuje. Wczoraj byliśmy na imprezie u mojej siostry. Dzis cały dzień planujemy spędzić w domu. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dzisiaj zapraszam na ruskie pierozki :) mam nadzieje ,ze lubicie ,bo robie duzo :) Asanka 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje ?,co tak pusto?? Kuunia gdzie ty jestes ??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Herbatke donosze i czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka🖐️dużo zdrówka dla Ciebie i Twojego męża :) Hajduś🌼już się chyba na pierożki nie załapię :( za późno....Byliśmy z mężem u moich rodziców,bo moja mama ma urodziny a 4.12 imieniny bo to Basia:),wróciliśmy ok.godzinę temu.Was już chyba nie ma,więc herbatkę będę sączyć sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Mąż się troche wyspał i poczuł się lepiej, chyba mu przechodzi. Jutro znów do pracy, nie znosze wcześnie wstawać, koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Asanka-----z tym wstawaniem mam to samo:(,ja uwielbiam się wysypiać,szczególnie o tej porze roku,niestety nie da rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ Zapraszam na kaę...chandre mam dzisiaj....cos mnie dopadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
kawusi chętnie się z Tobą napiję,tylko powiedz co się dzieje,skąd ten nastrój?Jesienne smuteczki Cię dopadły?U mnie też tak jakoś dziwnie nieraz smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Każdy ma chyba lepsze i gorsze dni. U mnie na chandre najlepsze jest dużo zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×