Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Nie watpie sips :D i powiem ci ,ze to bardzo dobrze....tyle par narzeka własnie na brak dreszczyku i szukają go pozniej po kątach ;) a dziewczynki...no coż im tez trudno się dziwić :) dobrze,ze się ciesza i korzystajcie z bycia razem ,to są bezcenne chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,tak Hajdus w zupełnosci sie z Tobą zgadzam chwile kiedy jestesmy wszyscy razem naprawde sa dla nas bardzo wazne,mam nadzieje że to sie jeszcze długo niezmieni. Patyczak to my powinnismy przywitac Cie z kawką,ale chyba troche zaspałysmy,musisz nam to wybaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) patyczak miło Cie widziec...no ale teraz to jestem zła,bo akurat wczoraj nie miałam netu!! ciagle cos i nigdy tak ...zeby było dobrze!! Zimno dzisiaj...w nocy był lekki przymrozek,pora zabrac kwiaty w donicach z ogrodu do domu... 1 listopada za pasem przydałoby sie zabrać za porządki na cmentarzu,ależ ten czas leci!! Teraz gorąca kawka :)mleczko do kawki jest,rogaliki świeże są ...zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak filizanki prima sort ;) ,a ze w kwiatki to bardzo dobrze...na ta zimna jesien taki kwiecisty akcent ...az cieplej sie zrobiło:) Ja nie zaspałam byłabym gdyby nie ten net cholerny.... sips Tobie spoznienie wybaczam;) jak mąż przyjechał ,to przeciez musiałaś sie wyspać zeby pięknie wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus nie rozpieszczaj nas tak nie dosc że kawka to jeszcze rogaliki...:) musze przyznac ze zawsze kiedy czytam Twoje wpisy Hajduś to na mojej buzi pojawia sie usmiech nawet jak mam zły dzień :) wielkie dzięki za to 🌼 Patyczak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips bardzo Ci dziekuje,a jesli naprawde poprawiam Ci nastrój ...to bardzo sie ciesze:) Zimno,byłam na spacerze ubrana na cebule,myslałam ,ze się po drodze bede rozbierać,ale nic z tych rzeczy więcej powiem!! robi się pora na ciepłe majtki...miałam krotką kurtke i dzinsy i autentycznie zmarzłam w pupe :O Jutro postanowiłam zrobić przegląd szafy....ciuchów zimowych ...nie ma co, trzeba sie przygotowac do zimy ,pewne zakupy ew zrobic ,bo wyraznie widac ,ze zima nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,a z tymi rogalikami ...to jedz na zdrowie ;) Ty mozesz ja sie do szykowania na zime zabrałam nie od tej strony co trzeba....bo zaczełam gromadzic zapasy w sobie:D i na efekty w moim przypadku nie trzeba długo czekac ale juz koniec ,od jutra zadnych ciasteczek ,cukiereczków i innych uciech smakowych....bo z torbami pojde jak zaczne kupowac nowe ciuchy o rozmiar wieksze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaaawa :-) \\_/> dzis bez ciasteczka ;-) bo dupa rosnie :-P A swoja droga zimno jak cholera i jak tu nie magazynowac tluszczyku na zime ;-) hajduś ja wlasnie letnie rzeczy spakowalam do pudel i na strych,pora zrobic miejsce na jesienno zimowe. Wlasnie poluje na jakies buty-tak mi sie marzy cos nowego ;-) wieczorem siade na Allegro moze cos wyczaje. Sips pewno przytula sie do mezusia ;-) Lece wypic ostatnie dwa lyczki kawki z mezem,w koncu tylko w wekendy mam szanse na wspolna kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Niestety już nie przytulam sie do mężusia :( pojechał sobie w swiat. Dziś nienapisze Wam nic ciekawego bo jakos zabrakło mi weny.... Pozdrawiam buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ Witam patyczak :) Hajduś....nie załapałam się na rogaliki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Kto ma ochote na kawkę? Właśnie zaparzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i pieknie mowie dzien dobry:) Patyczak miło Cie widziec sips :) Kunia ,zdecydowanie musze przyznac ,ze nas zaniedbujesz;) Kawa to jest to:) Narobiłam sie jak głupia....no i niestety braki są...trzeba jakies sweterki dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyczak jak coś znajdziesz daj cynk ;) Co prawda kozaki mam ,ale od przybytku głowa nie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ....nikt nie przyszedł i sama się tej kawy opiłam ....i jak tu zasnąc w nocy po takim dzbanie kawy ... a skoro pusto ,to ide sobie cos pooglądać :) Miłego wieczoru...sips nie martw się czas szybko leci...aby do następnej randki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Teraz macham przed południem....🖐️ sama sobie? :) Sips co się dzieje?,gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajdus nie martw sie :) wszystko jest oki,poprostu przyleciała moja siostra z Anglii i musze się nia nacieszyc,bo 2 listopada juz wraca do \"siebie\" :( pozdrawiam Cie bardzo gorąco,trzymaj sie,no i oczywiście nie pij kawy całymi dzbankami to bardzo niezdrowe......bede zaglądac choc na chwilke pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips w takim razie baw sie dobrze:) a jesli o kawe chodzi...tak jest mamusiu ;) :D ale w takim razie koniecznie musi mi ktos pomoc w tym piciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co za pogoda :( :( :( mam jej serdecznie dosc,dziewczyny codziennie wracaja do domu przemoczone,łazienka cała obwieszona ubraniami,za oknem szaro,buro i ........ mam nadzieje że jakos sie trzymacie w te okropne dni pozdrawiam🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór...chociaz czy dobry? Leje!! sips od poniedziałku nieprzerwanie leje i jest okropnie...nic sie nie chce ...pogoda dołuje,czy w koncu przestanie padać?????? w domu z psa istne kałuze wody...a jak sie otrzepie sciany znowu do malowania:O moze chociaż w sobote nie bedzie padac,bo inaczej bedziemy brodzic po kolana w błocie przy grobach.....trzymajmy więc kciuki za chociaz jeden suchy dzień!! buziaczki przesyłam ,a na topikowy stół stawiam cisteczka....nie piekłam...dostałam ,ktos sie do mnie podlizywał ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dmucham i dmucham w te chmurzyska a efekty nadal marne,już nawet poszłam do fryzjera,rozjaśniłam sobie włoski,myślałam że olśnie słoneczko....ale niestety.....jednak tak łatwo się nie poddam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to już zawiele,nie dośc że pada ,że ponuro że odechciewa się życ w taką pogode to jeszcze....... przechodzą burze,zmokłam,zmarzłam i jestem wściekła jak osa......moja siostra zgubiła telefon szukałyśmy i nic wreszcie zadzwoniłyśmy i....ktoś odebrał,tylko za żadne skarby niechce oddac telefonu......co za życie....pal licho telefon ale wszystkie kontakty,notatki....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Sips no coś podobnego....co za ludzie!!! Wspólczuje siostrze ,bo faktycznie szkoda wszystkich dodatkowych zapisanych rzeczy jakie sie z czasem w tel gromadzą.ja sama mam ich sporo!!! a ze pamieć numerologiczna jest u mnie zadna....nie pamiętam zadnego nr tel...wszystko mam pozapisywane imiennie Nic poprawy jak na razie....koszmar,teraz przestało padać ,ale zimno!!! sips rozjasnione włoski ...no no ;) a jaka fryzurka? długie czy krotkie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips...:D uważam ,ze czasem zdrowo jest się nawet troche pobać:D Jak tel.siostry? udało się go odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×