Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Witam,Hajduś tak właśnie zrobiłam,już się zaczerniłam,ale musze przyznac,że jest mi przykro kiedy widze jak ludzie podczytują topiki tylko po to aby namieszac,a już podszywanie się pod kogoś....no cóż :( Pozdrawiam i życze miłego dnia....wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips dla Was.....🌼 🌼❤️🌼👄 STO LAT!!!! Zeby w waszym związku zawsze swieciło słonce:) A za oknem ?nic nowego zimno ,szaro i buro Sips bardzo dobrze,ze sie zaczerniłas....a podszywacze...no coż ..duzo bardzo młodych nie zawsze jeszcze mądrze myslących osob tu bywa...nic nie poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś dzięki za wszystko nawet za to że tak dzielnie wczoraj dmuchałaś w te chmury,dziś jest bardzo ładna pogoda.....a pamiętasz jak Ci mówiłam że masz wielką moc....ktoś mi kiedyś powiedział że jeśli ofiarujesz dobro drugiej osobie to wraca ono do Ciebie ze zdwojoną silą,więc niech tak się stanie.... Pozdrawiam trzymaj sie cieplutko 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje sips:) Mam nadzieje ,ze zostawisz kawałeczek swiatecznego ciasta dla mnie ;) Dzis Ci nie bede głowy zawracac,zebys mogła sobie spokojnie swietowac w rodzinnym gronie...ale jutro musisz sie pochwalic czymś pysznym;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips ...wazne ,ze było miło i jeszcze nie raz bedzie:) Czy twoj mąz pracuje w branzy rozrywkowej,ze tak czesto wyjezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest kierowcą międzynarodowym,poprostu jeździ tirem,a ja biedna czekam na niego całymi dniami ... najgorsze są takie dni jak dziś pada,jest ponuro,siedze i rozmyślam,oglądam wiadomości i słucham czy czasami nierozbiła sie gdzieś cysterna...ale przywykłam,co poradzic takie życie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sips biedulko ,to faktycznie mąż jest gosciem w domu:( ale nie martw sie ...nic złego się nie bedzie działo,jesteś jak zona marynarza:) Polecam dzis film na tvn7 juz leci i ja sie na nim ubawiłam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki...fajnie zabrzmiało żona marynarza :) mam nadzieje że mój mąż nie ma dziewczyny w każdym porcie hihi no uciekam bo jutro o 6 pobudka dobrej nocy buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życze,mam nadzieje że przybyła dziś jesień będzie piękna....pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam Was kochane kobietki:) Dawno mnie nie było ale siła wyższa....z jednej strony mały kocioł w pracy a z drugiej ograniczenia w dostępie do kompa. To drugie już się zmieniło na + :) Sips...ja też mam nadzieję że jesień która dziś przybyła będzie piękna:).U mnie od rana śliczna pogoda i mam nadzieję ,że utrzyma się jak najdłużej. Pozdrawiam i zostawiam kawkę z kruchymi ciasteczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie nieba Kuunia witaj,kope lat.... aleś nam niespodzianke sprawiła prawda Hajduś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kunia😘 dwa razy przecierałam oczy i nie moglam uwierzyc ,ze to Ty:) Mam nadzieje ,ze juz czesciej bedziesz z nami...i poza tym musisz koniecznie opowiedziec jak sie udały wczasy!! Sip z ta marynarzowa mialam na mysli rozłąke i tesknote:D ,ze taka czekajaca biedulka jestes;) U mnie pada ,cos złotej jesieni nie widac ,ale nie trace nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ no i piękna pogoda sie skończyła od rana pada...bbrrrryyyy ale od czwartku ma byc słonecznie...czyli ciepło :D pozdrawiam i miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem dziewczyny ,bo chłopakow brak;) a szkoda:D Dzisiaj iscie po angielsku ......ciemno,wilgotno i mgła...jak z horroru:) Byłam na długim spacerze i zamrzlam na kosc teraz sie w domu rozgrzalam herbatką i zachcialo mi sie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś wyobraź sobie że w Anglii od kilku dni jest słonecznie i tak pięknie że ....ach wiadomości mam z pierwszej reki bo własnie rozmawiam z siostrą... pozdrawiam i lece na film pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,no to zobacz widocznie angielska mgła i niepogoda dotarala do nas ,a nasza jesien złota i ciepła poszla tam...mnie juz nic nie zdziwi:O Milego relaksu przy filmie ja sie juz tez zegnam ide przed tv Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hajduś od rana u nas sloneczko mam nadzie je że u Ciebie też :D pozdrawiam i lece robic zakupy bo mi zapasy w lodówce cos znikaja bardzo szybko... buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips jak tak dalej pojdzie,to szykuj jakies łozko polowe albo materac dmuchany...wybredna nie jestem ...i przenosze sie do Ciebie,u mnie leje!! zadnego słonca,no juz mnie to wkurza,bo powoli zaczyna mnie romantyzm ;) w kosciach dopadać Miało byc ocieplenie ,a chyba jest ochłodzenie! sips to pozytywny objaw z tą lodowką ...dziewczynkom apetyt dopisuje i bardzo dobrze:D Ja sie zabieram za porzadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hajduś zapraszam z największa przyjemnością Cie ugoszcze. strasznie nie lubie środy bo dziewczynki długo w szkole,wpadają co prawda tak o 11.30 ale tylko po to żeby się przebrac i pędza na piłke ręczną,prosze i błagam żeby cos przekąsiły ale one tylko....\"mamo nie ma czasu!\"i tyle je widze,z tąd te moje zapasy w lodówce,musi tam byc zawsze cos na przkaske,cos co można zjeśc w locie :-O Hajduś czy pożadki to mam rozumiec wymieniasz w szafie rzeczy letnie na zimowe?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie,mialam odkurzanie ,pranie itp:) jeszcze sie nie poddałam i nie pozegnalam letnich rzeczy do konca:D musi byc chociaz jeszcze troszeczke ciepł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Hajduś :D musze przyznac ze klikanie z Tobą to prawdziwa przyjemnosc :) bardzo lubie Twoje poczucie humoru... ja chyba już sie poddalam bo coraz częściej zagladam do sklepów w poszukiwaniu ciepłych sfeterków.. ale trzymam kciuki co byś miała racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips no ale mnie tu mile połechtałas komplementem:D bardzo ci dziekuje Dzisiaj kupiłam sobie dzinsy nowe i teraz jak czuje ,ze chce mi soe jesc to natychmiast je zakładam:D jak przytuje to sie w nie nie zmieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no prosze Cie,może już wystarczy bo zaraz pękne ze śmiechu...i jak Cie nie kochac,a swoją drogą dobry sposób sama bym na to nie wpadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już uciekam,troche poczytam i ide lulu spokojnej nocy życze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Sips spokojnej nocy i bajkowych snow ;) A gdyby jeszcze ktos zajrzał ,to tez ładnie dobranoc mu mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) pogoda zapowiada sie ładna więc pewnie zaczne pożądkowac dzialke,chyba już czas wykopac buraczki i inne warzywa,więc zmykam pozdrawiam miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Faktycznie robi sie jakby cieplej i na to konto postanowiłam zaszalec! wyslalam meza do wypozyczalni po jakis super film :Da co ? tez mi sie cos od zycia nalezy ,a w tv ostatnio nic nie ma...same powtorki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Potwierdzam jest cieplej!! oby tak dalej ,bedzie okazja sie w nowych dzinsach przespacerpwac;) dosc mam juz kurtki,chce jeszcze troche wiosennie i letnio pochodzic Jak tam na działce sips?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś,Akunia witam :) ale sobie dzis popracowałam,buraczki wykopane ,marchewka też... nawet udało mi się zerwac troche jabłek ładnie poukladałam je w skrzynce,zimą z chęcią po nie sięgne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×