Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

niestety telefon przepadł......co zrobic chciałyśmy choc karte odzyskac.....ale chyba nic z tego......no cóż i tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ....szkoda :( sips zapomniałam doniesć ,ze przestało padac!! jak to zrobiłas?;) ale za to pioruńsko zimno....brrr wyjezdzasz gdzieś jutro ...czy odwiedzasz groby na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wieczór piękny ...ciepły pełen zadumy i wspomnień.... Pozdrawiam Wszyskie was kochane ,ktore zaglądacie tu do mnie chociaz nas mało...cieszę się ,ze trwamy i ze jestescie ze mną... Refleksyjny dzisiejszy dzien ,a i jutrzejszy bedzie dniem wyjątkowym ... z tej okazji...... http://www.prawica.net/gif/swieczka_zaduszki2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak wieczór naprawde piekny.....byłam na cmentarzu jeszcze raz gdy zapadł zmrok.....cisza,palące się znicze......i ludzie,którzy wreszcie znaleźli chwile aby tak poprostu,pospacerowac i powspominac..... Hajdus ja tez się ciesze że jestes tu z nami....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka nie ma dzisiaj,ale moze sie jakoś przetrze:) zafundowałam sobie wieczór wzruszen....ogladałam wczoraj Zieloną mile i chusteczki sie przydały...jakoś z wiekiem mi nie mija beczenie na filmach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajdus ja też ogladałam wczoraj ten film,ale przyznam szczerze że nierozplakałam się,choc miałam wielka ochote.......zawsze tłumie placz kiedy się wzrusze bo boje sie aby ktoś mnie nie wyśmiał,wstydze się płakac.....i sama nie wiem czemu tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sobie rycze i mam w nosie co ktos pomysli ...najwyzej niech na mnie nie patrzy:D Zimno sie zrobiło... a dzisiaj smazone zielone pomidory ...tez polecam i tez ryczałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to dziwne,ale nigdy nie jadłam smażonych zielonych pomidorów....ciekawe....musze koniecznie zasmakowac,ale nie dziś ,właśnie czakają na mnie dwa wypracowania do sprawdzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Smazonych pomidorów tez nie jadłam ,ale mialam na mysli film ....podobał mi się:D a swoją drogą warto by sprobować...może i smaczne są:) Nadal mgliście u mnie,zimno i nijak...smutno też jakoś...ech nie lubie jesieni...już zime wole...taką ze śniegiem ,lekkim mrozikiem ...jakoś wtedy bajkowo bardziej jest...no ale dość tych mroznych klimatów:) Kawką częstuje i obym sama nie musiała jej pić;) Sips prosze się meldować ,bo wystygnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nadzieje że kawka jeszcze nie wystygła :) ale sie wpakowałam z tymi pomidorami :( no cóż musze sie jeszcze wiele nauczyc ;) pogoda typowo jesienna,ale.......od piatku ma byc już zima.... w Anglii juz spadł snieg.......chyba troche za wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips nic sie nie martw ,to mój błąd....zle napisałam ...bo gdzie cudzysół? do pierwszej klasy na nauke marsz ;) :D Nie strasz mnie kochana ta zimą....za szybko zdecydowanie!!! intensywny sezon grzewczy mnie nie cieszy,z torbami pojde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze ,a nie mówiłam? co ja tu powypisywałam...do zerówki chyba powinnam się cofnąć:D cudzysłów ...tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko pogadania
czy też inne chęci mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko pogadania
ja mam zawsze dobre chęci, wychodzi różnie ... ale to już inna bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zapomniałyscie kochane o mnie :( ja tez mam zawsze dobre checi :) tak łatwo się nie poddam ne dam zapomniec o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko pogadania
no to jest nas trójka brzmi intrygująco, ale byłbym spokojnieszy gdybym wiedział .... jakie sa proporcje płci w tej trójce ja jestem zadeklarowanym męzczyzną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadeklarowanym ...czy prawdziwym? ;) Taki niewinny trzepot rzęs jak u mnie ...moze nalezec tylko do kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko pogadania
prawdziwym, hajdus - jak mogłem nie zauważyć, wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nic się nie stało:) A teraz ja naprawiam gapiostwo i bardzo serdecznie witam Cie na naszym topiku...mam nadzieje,ze się rozgoscisz i zostaniesz z nami na dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym sie chetnie przylaczyla ale czuje sie tu troche jak gowniara :( jak jest jakis topic dla ludzi w moim wieku to czuje sie jak starucha bo ludzie tam gadaja jakby byli w podstawowce,:( a wy takie fajne jestescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko pogadania
dziękuję za miłe przywitanie, bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia ale zobaczymy czy starczy mi dobrych chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje ,ze checi nie zabraknie:) jestem gotowa pokusić czasem jakims piwkiem wieczorem ;) enenka ,zagladaj do nas kiedy chcesz...toż my nie zadne staruchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz ;) trafiłam we własciwa nute i bardzo dobrze :D przydałoby się rozruszać topik troszeczke wieczorem...może jak piwko postawimy ....a moze troche muzyczki do tego? jak myslisz enenka uda się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muzyczkę już mam :) ale piwko wieczorem...hmm..czemu nie ;) tylko jak chłopkowi mojemu wytłumacze że stukam piwkiem w monitor mówiąc "na zdrówko moje Panie"?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie martwisz...nic nie tłumacz ..tylko zabieraj chłopaka ze sobą ;) a jakiej muzyki słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś dobrze Ci idzie rozkręcaj ten topik,licze na Ciebie ja niestety nie moge bo musze zmykac na zebranie w szkole..... witam nowe osoby na topiku 😘 😘 to buziaki od małej kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnej :) arabskiej, niektórzy niemogą tego pojąć że takie rytmy mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×