Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Witam ranne ptaszki:) Kawy....kawy ...kawy ...patyczak za tą przygotowaną rano kawke masz ode mnie 😘....głowe mam jak balon...po tym przyjeciu u sips;) no ale jak sie baluje nocami to tak bywa;) Ja tez na zakupy....w koncu trzeba w lodowce porządek zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz zwariuję! Spędziłam godzinę na przekonywaniu koleżanki, że nie warto wracać do ex, który /moim zdaniem na szczęście/ ją porzucił, a przez połowę trwania związki pił i kłamał. Juz nie wiem jak jej pomóc, ładna, inteligentna, ambitna a co chwila muszę ją odwodzić od pomysłu chwytania za słuchawkę i dzwonienia do niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!! a to dopiero trudna sytuacja...superle ,ale skoro ma ciebie ,to moze posłucha....trudno jednak kogos przekonac,gdy ten ktos sam czuje inaczej...na to czasu potrzeba....nie jest łatwo zapomniec,widocznie ona wspomina miłe chwile jakie były ,a te złe wyrzuciła z pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poranna kawe mozecie liczyc :-) bo ja ranny ptaszek jestem,za to noca mnie tu nie spotkacie. Co sie tyczy kolezanki i jej eks czasami zadne argumenty nie pomagaja i tylko przekonanie sie na wlasnej skorze sprawia,ze nasze oczy otwieraja sie szerzej i rozowe okulary laduja na ziemi,roztrzaskuja sie z wielkim hukiem i trzeba miec nadzieje ze nie jest jeszcze za pozno aby wyjsc na prosta. A teraz po lyczku zielonej herbatki bez ciasteczka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak widze ,ze jestes amatorką zielonej herbatki:)...jakos smakowo nie moge się do niej przemóc:O Szkoda,bo ja lubie wieczorami sobie poklikac ,ale pechowo nie ma z kim:( sips zajeta...a reszta nie przyznała się co wieczorami porabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiam? W dalszym ciągu \"urabiam\" kolezankę, tylko tym razem przez gg :( :( ja argumentuje, a ona w kolko swoje jak mantra, ze kiedys byl dobry i pewnie stal sie niedobry tylko dlatego ze on byla nie zawsze mila i usmiechnieta, wiec w sumie to pewnie sobie zasluzyla na takie traktowanie z jego strony :( i pewnie to wszystko jest jej wina :( :( Wiem, że jeśli sama nie będzie chciala \"pojsc do przodu\" moje tlumaczenia nic nie wskorają. Po prostu mi jej szkoda, takiego drania jak on jeszcze nie mialam okazji poznac! Wrrr! Dobra bo znowu się nakręcam... A co do zielonej herbatki tez jakos mi nie podchodzi a szkoda bo zdrowa jest jak wiemy :) i moze nerwy koi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nerwy to chyba lepsza melisa Trudna to sytuacja...tu masz racje ona musi sama zrozumiec i chcieć się uwolnic....inaczej sie nie da nie mozna bez konca rozpamietywac się w zalu...współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie nasiedzialam po nocy...sips da mi jutro bure;) Dobranoc ....kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> kawunia i ciasteczko:-) Cholera nie wygralam 😭 moze i dobrze;-) tyle klopotow by mi przybylo a tak moje zycie jest ustabilizowane :-P Zielona herbatak musowo jak nie mozecie zniesc smaku to lyzeczka miodu i juz lepiej smakuje.Ja pije tylko sypana,zadnych ekspresowek bo niewiadomo co w nich siedzi ;-) Matko jak dobrze ze dzis piatek mam 4 dni wolnego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chyba nie napisza Wam nic ciekawego dzis,coś mnie ostatnio nerwy zżerają,jakos nie moge sobie z tym wszystkim poradzic :( i już nawet melisa nie pomaga :( Hajdus nie siedź po nocach,bo potem pijesz za dużo kawy.....:) Superle myśle że nie dasz rady przekonac koleżanki,że masz racje,poprostu bądz przy niej ona Cie teraz bardzo potrzebuje,wiem co mówie.... Patyczak ja też nie wygrałam,no cóż moze faktycznie masz racje,to byłby tylko kłopot.... pozdrawiam milego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtajcie wieczorkiem pogoda sie zepsuła .pada:( paskudnie jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:0 Pochmurno ,ale ciepło...mam wrazenie ,ze na dworze cieplej niz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i leje:( Co tam dziewczyny powyjezdzałyscie na wolne dni? czyzbym sama na gospodarstwie została?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> tym razem to herbatka-zurawina z malina:-) U mnie na szczescie nie pada i mam nadzieje,ze tak pozostanie. Zgubialam dzis 3 godziny tzn.spalam dluzej i choinka jasan brakuje mi tych 3 godzin.W zwiazku z tym wszystkie apartamenty nie zostaly dzis posprzatane:-P Jutro wybieram sie w gory co by pluca dotlenic i boczki zbic bo ja to z tych dbajacych o linie jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak:D No to udanego spaceru po gorach zycze...tylko wróc nie zgub sie tam gdzies...;) oby nie padało w takim razie...u mnie bedzie na bank....szykuje się w zwiazku z tym dzien przed szkalnym ekranem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja dzisiaj i jutro od rana do późnego wieczora ślęczę nad nauką. Padam na twarz dosłownie bo w tym tygodniu dostalam w pracy nieźle w kość... No cóż, jak się dalej chcialo studiować to teraz nie wypada narzekać, prawda? ;) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja o pólnocy ...w godzine duchów...ale nie jako duch:D zagladam biedulka...no coz ,jak mus to mus spokojnej nauki w takim razie:) a jaki kierunek? Pada i robi się sennie tak więc dobranoc ,miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\_/> i cos slodkiego bo widze jakies doly:-) Mglisto jakos ale mam nadzieje ze nie bedzie padac.Szybki obiad i wychodze z domu bo czuje ze tego potrzebuje. A Wy cos sie tak tluczecie po nocy:-P spac nie mozecie.I dlatego teraz nie mam z kim kawy wypic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patyczak nawet dzis uprzedziłas mnie z tą kawą,czy Ty nie możesz czasami dłużej poleniuchowac!?!? Hajdus o pólnocy na forum.......a kiedy Ty spisz? Superle,nauki nigdy za wiele ,a narzekanie,no cóż i ponarzekac trzeba czasami ;) pozdrawiam 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Piekne słonce dzisiaj...a byłam pewna ,ze bedzie padać.. obiadek serwuje i wybywam troche na tej natury łono:) kto głodny podstawiac talerzyki...dzisiaj gulasz i buraczki...do wyboru ziemniaczki lub gryczana...ja wole ziemniaki...ale moj M marudzi o kasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospacerowałam sobie troche:),pogoda dopisała Teraz herbatka i miłe zajecie odpisywania na maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> herbatak dzika roza z cytryna i mieta Spacerek zaliczony nawet mozna powiedziec pozadny. moi faceci sie dotlenili mam nadzieje ze beda spac jak aniolki :-) Ja niestety jutro musze isc do gina chyba cos zalapalam 😠😡to juz kolejny raz w ciagu 2 miesiecy,czarno to wszystko widze.Czy mnie ma jakiegos lekarstwa tylko skutecznego!! No wlasnie jak kolezanka,natluklas jej a ona co zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś, doksztalcam się w dzieninie zarządznia, to kolejny cel jaki realizuję w ramach biznesplanu, który opracowalam na własną szanowną :) personę :) Wczoraj to już zupelnie przypomnialy mi się czasy szkolno-studenckie bo dostałam 5! Mała rzecz a cieszy :) Pytacie o koleżankę: otóż ma się marnie. Nie wiem co mogłabym jescze zobić aby jej pomóc :( Facet mieszka ulicę dalej więc nie sposób aby go nie spotykała, co mogłoby pomóc w myśl maksymy \"co z oczu, to z serca\"... Zresztą pół biedy jakby tego młotka tylko spotykała! Aktualnie znalazł sobie rozrywkę w prowadzaniu się przed jej oknami w towarzystwie ponetnej blondynki! Efekt? muszę się dziko nastarać aby zmobilizować ją do wstania z łóżka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś, doksztalcam się w dzieninie zarządznia, to kolejny cel jaki realizuję w ramach biznesplanu, który opracowalam na własną szanowną :) personę :) Wczoraj to już zupelnie przypomnialy mi się czasy szkolno-studenckie bo dostałam 5! Mała rzecz a cieszy :) Pytacie o koleżankę: otóż ma się marnie. Nie wiem co mogłabym jescze zobić aby jej pomóc :( Facet mieszka ulicę dalej więc nie sposób aby go nie spotykała, co mogłoby pomóc w myśl maksymy \"co z oczu, to z serca\"... Zresztą pół biedy jakby tego młotka tylko spotykała! Aktualnie znalazł sobie rozrywkę w prowadzaniu się przed jej oknami w towarzystwie ponetnej blondynki! Efekt? muszę się dziko nastarać aby zmobilizować ją do wstania z łóżka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam! Z tej złości na tego dupka zaczęły mi chyba drgać mieśnie i kliknęło mi się podwójnie :) Dobrej nocy kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam! Z tej złości na tego dupka zaczęły mi chyba drgać mieśnie i kliknęło mi się podwójnie :) Dobrej nocy kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×