Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

O! no prosze ,to moze w wolnej chwili wkleisz jakiś link...posłuchamy razem:) Sips biegnij na zebranie i wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy słuchać:) a przystojniaków nigdy dośc...zawsze miło na kimś oczko zawiesić;) a teraz obieram kierunek kuchnia...pora coś zjesc,bo juz mi w brzuchu burczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie sumienie
hajduś a przystojniaków nigdy dośc...zawsze miło na kimś oczko zawiesić czyżby potrzebowała tak wielu przystojaniaków :) co było na obiadek, bo też jestem głodny i bym coś zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś chyba sie przejadla... musiało byc coś pyyyyycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojniakim jest kazdy kto ma dusze ładną :) bo czymze jest uroda? rzecz gustu a na obiadek dzisiaj schabowe....i nawet coś zostało ...odgrzać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? odgrzałam i co sama mam jeśc? litości !! mam dzinsy nowe jak tak dalej pojdzie to się nie zmieszcze :D Sips jak zebranie....zyjesz kochana? chyba nie było tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje,żyje i rozpiera mnie duma :D tylko musiałam wystac się w kolejce aby porozmawiac z nauczycielami w cztery oczy ;) a tak apropo to są jeszcze te kotleciki,kurcze tyle wcinam a chuda jestem jak patyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Cześć! Szukam rozmówców na samotne popołudnia i wieczory. Może mogłabym do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajduś chyba sie nie pogniewasz jak powiem w naszym imieniu ,ze zapraszamy na forum wszystkich chętnych,bez granic...... więc Superle witaj w naszym gronie 🌼 Gdyby nuta powiedziała: jedna nuta nie czyni muzyki ...nie było by symfonii Gdyby słowo powiedziało: jedno słowo nie tworzy stronicy ...nie było by książki Gdyby cegła powiedziała: jedna cegła nie czyni muru ...nie było by domu Gdyby kropla powiedziała: jedna kropla wody nie może utworzyć rzeki ...nie było by oceanu Gdyby ziarno zboża powiedziało: jedno ziarno nie może obsiać pola ...nie było by żniwa Gdyby człowiek powiedział: jeden gest miłości nie ocali ludzkości ...nie byłoby nigdy na ziemi sprawiedliwości i pokoju, godności i szczęścia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zaczne od kolejnego zaproszenia i powitania...chociaz sips juz pięknie to zrobila:) Superle witaj wśród nas i czuj sie jak u siebie....zapraszamy !! kiedy tylko Ci czas pozwoli...nie ma tu zadnych ograniczeń, kazdy kto tylko ma ochote pogadac jest mile widziany....nawet na noc całkiem światła nie wyłaczamy....mała lampka się sświeci ,a kawka i herbatka zawsze jest w termosie zaparzona :) Sips skoro duma Cie rozpiera ...no to widze ,ze jest czego gratulować:) ciesz się A teraz krotki raport pogodowy....chłodno ...troche chmurek ,ale i czasem słoneczko się przebija czyli nie jest zle...w koncu to jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Hajdus naprawde dziewczyny staraja sie i widac to w ocenach i opini nauczycieli :D kobietki trzymajcie dzis za mnie kciuki,mam kolejna wizyte u lekarza........mam nadzieje że wreszcie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips.....trzymam!!!!!!! tak mocno!!pokazuje obie łapki🖐️ 🖐️ bedzie dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh...ja też dziś byłam u lekarza i dobrych wieści nieusłyszałam. u mnie strasznie mglisto...świata niewidać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Dziękuję za miłe przyjęcie :) U mnie też mgliście i zimno. Właśnie wróciłam z pracy i zastanawiam się co by na obiadek wtrząchnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem.....:( niestety ja tez nie mam dobrych wiesci,znów mnie będą kroic :( ech życie.....bbbrryyyy znów narkoza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sips tak mi przykro :( Nie poddawaj się jednak nie załamuj!!! Cholera ile to czasem trzeba przykrych chwil w zyciu przejśc...moze dlatego tak cenne są te miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Hajdus,jakoś to dźwigam,choc przyznaje że czasem strasznie cieżko,tak mi dzis brak męża......przydał by mi sie dzis jakis miś do przytulenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Pocieszam wirtualnie. Jakoś tak jest że gonimy za wieloma sprawami a zdrowie zawsze okazuje się najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Superle,masz racje,ale dzis precz smutki.......zapraszam na wielkiego torta........i kawe.......tort wielki bo musiałam tam zmiescic wszystkie swieczki hihi,więc częstowac sie bo sama nie dam rady go zjesc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips ...co ja słysze????????? no trzeba było wczesniej powiedziec cos bym przygotowała!!! oj musze sobie zapisac dzisiejsza date:) Kochana STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼 Zdrowia i wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze.....😘❤️ i dla Ciebie jeszcze:) http://pl.youtube.com/watch?v=yYJPIZ-C-9c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ,ale pysznosci:)...o kurcze to jakies biegi bede musiala sobie po przyjeciu zastosowac zeby kalorie spalic:D Roza ...nie krepuj się ...nie ma czego my tu same swoje jestesmy...i jak widzisz pleciemy co nam tylko do głowy przyjdzie...zostań z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znajdzie jakis samkowity kąsek i dla mnie ? 100....latek, 1000 uśmiechów, 1000000 gorących życzeń SIPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×