Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Witam w niedzielny poranek:) ja nie spie juz od 7mej:o troche niebardzo sie czuje bo spalam przy maksymalnie otwartym oknie i nie wiem czy nie bede chora troche:D:o Setunia zyczy Eddiemu powodzenia na studiach:) a gdzie dokladnie jedziesz??czy w swoim miescie studiujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, po tym oknie to rzeczywiście możesz być chora, po co Ty je tak na noc otworzyłaś? Życzę Ci mnóstwo zdrówka :) Linger także życzy Eddiemu powodzenia, napisz w jakim mieście studiujesz, jaki ierunek i na którym roku jesteś ;) Bo robię wywiad :) Mam nadzieję, że podczas pobytu poza domem będziesz miał dostęp do netu i będziesz tu wpadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger bo mi goraco bylo:o nad ranem poczulam ze cos nie tak jest no i neiw iem moze nic mi nie bedzie i nie smuc sie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem się nie smucić :( Wszystko mi się wydaje takie beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mi nie filozofować, bo to że mam co jeść jest wspaniałe, ale mam inne problemy i to sprawia, że widzę wszystko w szarych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka nie idioka
Faith zdrowe podejście do życia to podstawa, a tak swoją drogą facetami nie ma sie co tak przejmować, boli bo zbyt bardzo bierzemy to do siebie, prawda jest taka, ze znajdzie sie ktoś lepszy kto doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i są, Dekuś, na pewno są, nawet mi tak lepiej, tylko to niesprawiedliwe. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Seti, Dekuś, justka, Eddie 🖐️ Eddie, odnośnie kierunku jaki studiujesz i ile lat temu go obrałeś :) :p Popraw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugien stronie tzn strone wczesniej pytalam oi miasto:( i kierunek tez przy okazji?:D ale chbya mowiles juz skoro Linger sie dopytuje ;) Lingus🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 :):) Gliwice :p a kierunek dosyc unikalny :P a wybrałem go po zdaniu matury .. tzn nie chciałem tu isc ale pkt z exama wstępnego mi zabrakło i zostałem tu przeniesiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na którym jesteś roku? To, że po maturze poszedłeś na studia to ja się domyślam. Secia 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×