Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość dobry kawal
setunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry kawal :D mam gdzies jeszcze jeden z tych \"dobrych kawalow\" jak znajde to wkleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora Justyna
Cześć Wam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszliwie zmęczona linger
Cześć!!!! Dopiero niedawno wrociłam, jestem zmęczona na maksa. Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza chorą Justynkę. Zdrówka Słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora Justyna
Dzięki, Linguś. Ciebie równiez pozdrawiam. Hej, Deko. Byłam...zajęta - wszak już drugi tydzień szkoły się skończył, poza tym robiłam zakupy i piłam piwko, także na komputer już nawet nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko no costy!!!!!!! Lingus moze sie juz poloz i odpoczywaj:) Justys a co Tobie jest?czyzby to ostatnie zaniedbane przeziebienie , czy cos tam, co do lekarza nie nchcialas pojsc?;) a mnie dzis lepiej tabletyu pomogly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możliwe jest
eby kobieta urodziła dziecko 4 miesiące po poprzednim porodzie? Bo mnie się nie wydaje. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowię
... i pomacham 🖐️ niestety, nie zdolam nigdy nadrobic zaleglosci :o nie mam czasu ani okazji na siedzenie przed kompem :o ale wiedzcie, ze o Was pamietam i bede sie starala zagladac w wolnych chwilach ;) w Zakopanem bylo super :D teraz juz, niestety, skonczyly sie szkolenia i pora zaczac prace :o nie zanosi sie na to, zeby bylo lekko :o ale przynajmniej atmosfera jest super:D milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..:) a skąd masz takie informację?? u człowieka nie jest to możliwe.. ze wzgl.. na budowę macicy .. chyba że urodzi 4 miesięczny płód.. bo jest możliwe zapłodnienie zaraz po porodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwijanie się kilku płodów w różnym wieku jednocześnie jest możliwe u niektórych ssaków.. np: psów czy kotów.. jednak nie może być zbyt dużogo odstępu.. zresztą nie jest możliwe aby doszło do zapłodnienia po pewnym czasie.. wtedy są albo dwa porody.. (żadko) albo rodzą się płody.. razem z dojrzałymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger traci sens
życia, jest zrozpaczona wszystkim co się dzieje, zmęczona, nie widzi juz dla siebie przyszłości, nie ma milosci, nie ma satysfakcji z pracy, nnic juz nie moze jej pomoc, wszystko powoli umiera... trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger traci sens
nie mam sily szukac, jestem zmeczona fizycznie i psychicznie, juz nie mam na nic sily, nawet ryczec mi sie nie chce, Boże chocby jeden promyczek moglby sie pojawic, a tu wciaz ciemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idź na urlop lub chorobowe i odpocznij sobie.. ja wychodzę z założenia że jeśli sie w pracy o Ciebie nie przejmują to Ty nie powinnas sobie żył wyprówac dla nich.. nie warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger po prostu zapomnij o pracy!zajmnij sie soba!skup sie na sobie i swoim zdrowiu porelaksuj sie tob to co Ci sprawia przyjemnosc!bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OyE! 🖐️ 🌼 No i po pierwszym tygodniu :) No i weekend :D No i tak sie zdania nie zaczyna :D Eddie strasznie zabiegany był :o .... Plan sie ukształtował :) Zajęcia nie sa złe;) Większość prowadzących jest całkiem wporzo :P ...a teraz... do jutra 🖐️🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×