Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Deko mi tez jeszcze sporo odkurzania sie zostalo;o i przy tym tak sie poce:P nie bylam jeszcze na zadnej randce:o:D;) jak bede to napisze jak bylo:) tymczasem odkurzanie wzywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuna
skonczylam:o ale to czasu pochlania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na chwilke, Seti nie odpisalam Ci dzis nic na @ z wczorajszego dnia, ale moze jutro to zrobie, ehhh, wiec przepraszam Cie. Trzymajcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowie pozdrowię
🖐️ tylko ich za szybko po katach tam nei rozstawiaj ;) setunia, i gdzie ten obiecany kawal? obijasz sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowie gdzies w giegowskim archiwum:classic_cool::oposzukam:) eddi a czemu to ?studia tyle czasu pochlaniaja?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no własnie niekoniecznie studia :P ... chociaz z nimi na poczatku tez było zabawy sporo ;) ... codzienne wyjscia, spotkania, niezapowiedziane wizyty .. i tak dnie schodzą ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi czyli prowadzisz bogate zycie towarzyskie i jeszcze narzekasz;0 moze jak nie masz dziewczyny, to wlasnie teraz ja spotkasz przy takich itensywnych kontaktach interpersonalnych:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem .. w wakacje jak sie nudziłem to tez narzekałem .. i teraz tez zaczynam... moze to przez zbyt nagłą zmiane na razie brak towarzyszki.. moze spotkam jeśli nie zrezygnuje :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, Setuniu masz wiadomosc :) Ciekawe co u Dekuni i Justynki, ktora zniknęła stąd na dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secia a kto nie znika?? Ty i Linger też ciągle.. widać to nawet po tym topie.. dziś już jestem:) w każdym razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×