Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość bezpartyjna
linger - w pracy kafe mi nie chodzi, a w domu nie chce mi sie siedziec przy kompie :o nie mam na to zreszta za duzo czasu :o zaluje, bo fajnie tu bywalo czasami ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeeebeeedeee-->skoro tak twierdzisz... heeee człowiek jest bezużyteczny dopiero gdy sam tak stwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
"bywalo", bo wczesniej tez nie zawsze tu bywalam ;) a zaluje, bo nadal jest fajnie az sie stesknilam za siedzeniem na kafe i czytaniem glupot... :o zycie jak sie tu nie siedzi wydaje sie takie malo skomplikowane ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
niekoniecznie mialam Ciebie na mysli ale ogol kafeteryjnej tworczosci ;) brakuje mi tego czasem, ale jakos daje rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
a Ty juz do lozka? ja chyba tez powinnam... moje zegar biologiczny zdazyl przez te dwa miesiace sie prawie calkowicie przestawic... wiec o tej porze powinnam byc niezywa ;) ale zdarzaja sie wyjatki, a dzis jestem podekscytowana tym, ze moge sobie pobuszowac po kafe ;) ale jezeli musisz to kosmatych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
linger - chyba z pracowej malpki, bo inne mi w pracy nie chodza :o czuje sie odcieta od swiata a zreszta, jak juz pisalam dzis setuni, u mnie nic ciekawego ;) moja mlodosc chyba bezpowrotnie minela 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
czyli agi dotrzyma mi towarzystwa :D ciekawe, gdzie wywialo Eddiego i fajnego pana ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
moze podzielisz sie z nami wynikami swoich obserwacji :P ? wlasnie zakonczylam konferencje na skype, wiec chyba niedlugo i na mnie przyjdzie pora. dawno juz tu nie siedzialam [nie tylko o tej porze] i chyba zdazylam wyjsc z wprawy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ciekawe co zaobserwowałeś -- ja wysłucham jeszcze 4 piosenki i ide do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
kosmatych i niegrzecznych dla wszystkich... tych, ktorzy zasluzyli :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×