Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość uuuu...
nie wszystkich :D :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolała
o 12? leee... slabo :P to ja przy Eddiem ranny ptaszek jestem ;) :D i niech mi nikt nie wmawia, ze nie wszystkich, bo sie zrobie nieprzyjemna :P zdaje sie, ze byla juz o tym mowa i domyslilam sie, o jaki sposob chodzi. z przykroscia stwierdzam, ze w moim przypadku jest on nieskuteczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
no wlasnie nie ten :o a myslalem ze to ja miewam problemy z zapamietaniem o czym byly rozmowy i jakie wnioski sie nasunely/zostaly narzucone :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolała
niech lepiej Eddie spyta pana wszystkowiedzacego, bo widac zna sie lepiej niz kobieta, ktora od wielu lat nekaja bole brzucha :o :P zaznacze tylko, ze doskonale wiem, o jaki sposob nie chodzi :P akurat jego skutecznosci nie moglabym ani potwierdzic, ani zaprzeczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
kobiety cos musza robic zle spojrz na facetow - bolow brzucha nie miewaja :p znaczy znaja sie ale to teoria czesto znajdujaca potwierdzenie w praktyce a za kilka lat spojrzysz wstecz i pomyslisz, a jednak mial racje :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolała
Eddie - dziskuje. milo sie dowiedziec, ze sa na swiecie jeszcze mezczyzni, ktorzy potrafia tez wspolczuc, a nie tylko prawic moraly :P :D nie chce tu nikogo pouczac, ale bole brzucha wcale nie musza wynikac z tego, ze cos sie robi zle :P mozna wszystko robic dobrze, a miec fizjologiczne predyspozycje do bolow brzucha :o zatem teoria kiepska :P p.s. nie od dzis wiadomo, ze ja latwo racji nie przyznaje :P a juz z pewnoscia osobie, ktora jej nie ma :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
:o teoria sluszna jest o tym sposobie na bol, a nie o tej glupocie ktora napisalem zeby cie... hm.. ozywic :D :p i ja nie oczekuje ze mi dzis przyznasz, a za pare lat, jak najdzie cie taka refleksja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolała
dobrze wiesz, ze tego typu glupoty dzialaja na mnie jak plachta na byka :P a tensposob na bol widac nie jest skuteczny w 100%. chyba, ze jestem jakims wyjatkowo niestandardowym przypadkiem :P i jeszcze jedno: faceci nie maja pojecia, co to sa bole brzucha, wiec lepiej niech nie wyskakuja z tego typu teoriami :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
jak przystalo na obolala osobe, caly dzien bylam obolala :o a przed chwila zasiegalam na tym forum rady, czy mozliwe jest zajscie w ciaze z basenem lub morzem ;) pomimo bolu brzucha (i nie tylko), mam dzis tak glupi humor, ze bawia mnie nawet tego typu prowokacje :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
:D toz wlasnie wiem jak to dziala, myslisz ze dlaczego sie w to bawie :p :D ja sie na bole licytowac nie bede mimo ze faceci tez maja swoje piety achillesowe, o ktorych kobiety pojecia nie maja :D bo gdyby to bylo mozliwe to odjalbym ukochanej osobie wszelki bol i wzial na siebie, bo o wiele ciezej zniesc mi widok cierpienia kogos na kim mi zalezy niz samemu pocierpiec :p krotko mowiac, bede mial powazne obawy zanim pojde kiedys na porodowke z matka moich przyszlych dzieci :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
piety achillesowe facetow... chetnie bym o tym posluchala :P a co, jesli ja mam ochote na licytacje? w takiej sytuacji chyba wygralam, co :P ? doswiadczylam w zyciu juz wiele bolu, a jednak najwiekszym strachem ciagle mnie napawaja wyzyty u dentysty :P co prawda, nie mam balaganu w zebach, ale nawet mnie od czasu do czasu zdarzy sie drobna usterka :P ja rowniez nie moge zniesc widoku osob, na ktorych mi zalezy, w cierpieniu. bylabym nawet zdolna pojsc za bliskie mi osoby do dentysty, choc wiem, ze nie dla kazdego ten konkretny rodzaj bolu musi byc najgorszy. dzieci dotad nie rodzilam, choc, zwazywszy na opinie uzytkownikow tego forum na temat mozliwosci zajscia w ciaze z basenem, mam na to spore szanse, i to w nie tak odleglej przyszlosci :P kto wie, moze rodzenie dzieci sprawiloby mi wiekszy bol niz dentysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
jesli mialabys satysfakcje z takiej wygranej to prosze cie bardzo :p o widzisz, dentysta... bol jednakowy dla obu plci wiec jakas skala porownawcza jest :p co prawda ja mam z dziecinstwa uraz wiec u mnie bardziej znowu psychika dziala niz bol w tym przypadku no.. mialem, bo tak sie zdarzylo ze poznalem wielu dentystow prywatnie, imprezowac bardzo lubia, wiec jakos tam znormalnieli w mojej skrzywdzonej wyobrazni :D ;) no a ciaza to juz pewnik jak sadze :p przesle kwiaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
mnie latwo zadowolic - czerpie satysfakcje z kazdej wygranej, bez wzgledu na okolicznosci, ktore czasem lepiej po prostu pominac :P co do dentystow, to ja mam to samo: uraz z dziecinstwa. konkretnie, nigdy nie zapomne mojej szkolnej dentystki w podstawowce. jak trafi sie taka jedza, to biedne dzieci potem maja przez cale zycie najgorsze zdanie o dentystach i meczarnie :o czyli zgodnie z terminem, moje dziecko urodzi sie w... kwietniu lub maju. szkoda, bo wolalabym, by urodzilo sie w zimie, bo urodzeni w zimie sa lepiej zaprawieni zyciowo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
dlatego powinnas regularnie chodzic na basen, zeby miec szanse zajsc w ciaze zawsze :D a ty jakas nienasycona z tymi wygranymi :o albo tak slabo z tym ze bierzesz co popadnie :o :p :D a z dentysta niemal identycznie.. widac dosc czesto spotykane, co wcale nie jest pocieszajace :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
jedyny problem polega na tym, ze nie na wszystkich basenach mozna byc swiadkiem tego typu scen :P sadze wiec, ze szanse zajscia w ciaze na basenach krytych sa bliskie zeru. a zeby urodzic, powiedzmy, w grudniu, musialabym zajsc w ciaze w marcu/kwietniu, a wtedy jest jeszcze zbyt zimno na kryte baseny, zatem zajscie w ciaze w odpowiednim czasie wiaze sie z koniecznoscia wyjazdu do cieplych krajow, rowniez w odpowiednim czasie :P :D a z moimi wygranymi nigdy nie bylo slabo. po prostu, niektorzy latwiej niz inni osiagaja satysfakcje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
zbyt zimno na odkryte baseny* mialo byc :o wszystko przez to myslenie o ciazy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
no teraz na pewno bo musisz dbac o was oboje :D albo i wiecej, cholera wie w jakich stadach to cie tam zaatakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
no i zawsze moze sie zdarzyc wczesniak, ale nie polecam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
wlasnie wyobrazilam sobie moje pierwsze dziecko jako mieszanine Murzyna, kitajca, Latynosa i bialego w jednym :P jedno jest pewne: na pewno bedzie unikalne i jedyne w smoim rodzaju :D moze zapoczatkuje zupelnie nowa mode: na dzieci poczete w basenie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
bedzie unikalne, jak kazde :p a geny wszyscy mamy tak przemieszane, ze najbardziej unikalne w nim bylaby historia jego poczecia :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
mam tylko taka cicha nadzieje, ze nieznany ojciec/ojcowie nie przekazali mojemu dziecku "przy okazji" zadych defektow genetycznych, tudziez innych niespodzianek :o :P nigdy nie sadzilam, ze tak sie napale na dziecko... co takie basenowe przygody potrafia zrobic z ludzmi... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
w kazdym razie, zrobilo sie smutno, nawet trolla odczernili a mnie czeka jutro ciezkie zadanie :p wiec niegrzecznych 🖐️ dzis ostatni raz, bo do urodzin juz beda same grzeczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
no tak to juz jest dziecinstwo, dorastanie, bunt, basen, dzieci proza zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
niegrzecznych... za to, ze prawie udalo mi sie zapomniec o bolu brzucha :D 🖐️ wlasnie - wczesniej o tym nie pomyslalam - moze ten bol bierze sie z tego, ze dziecko kopie ? bede musiala sie nad tym powaznie zastanowic :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
tak kopie ze az krew leci :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
jestes okropny :o :P tylko ja wiem, czy leci, czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×