Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość uuuu...
nie ja, tylko te bachory bezczelne :p ale ja juz [ta mina od spania, nie wiem jak sie ja robi], ze tak kogos zacytuje :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu...
dobranoc eddiemu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodne pytanie
"wlasnie wyobrazilam sobie moje pierwsze dziecko jako mieszanine Murzyna, kitajca, Latynosa i bialego w jednym jedno jest pewne: na pewno bedzie unikalne i jedyne w smoim rodzaju " Jako " cichodajka" -nie mam nic wiecej do powiedzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tu tak w nocy szalal, he?:P kto mi zrobi fajne sniadanka??😭:) Justys opowiadaj jak bylo?:)a moze poz\\niej jak juz wszyscy sie zbiora:D mam nadzieje, ze nie obrazilas sie na mnie za wczoraj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D witam 🌻 Eddie a co Ty miałeś dziś jakąs specjalną pobudkę że tak wcześnie wstałes? chyba że sie jeszcze nie kładłes?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ deko :) Eddie obudził sie sam jakies 1,5 h po nieświadomym wyłaczeniu wszystkich budzików znajdujących sie w poblizu ... nikt chyba tego nie lubi :o 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to też miewam, najczęściej jak mam iść do pracy .. :P ale po co w sobotę nastawiać budziki ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce na \"parkiet\" i chce miec kaca😭 🖐️tymczase, ide poszukac jablek na szarlotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerzuć mi Setuniu kawałeczek jak już będziesz ją miała, na pewno będzie pyszniuteńka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno oni zadzwonią, ja jestem tego pewna :D Nie przepraszaj za nic, pisz jeśli masz taką potrzebę, pisz zawsze kiedy masz ochotę pogadać. Jestem do dyspozycji, wiem, że będzie dobrze i wszystko się odwróci, będzie jak sobie wymarzyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nego wyjazdu justynko🖐️;0 linger oczywiscie, ze poczestuje:)wszystkich:)uwielbiam szarlotke:Dnajbardziej brzeszki:classic_cool:przypieczone dobrze;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można by to Eddie nazwać wywołaniem ducha, bądź wilka z lasu :P Teraz już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×