Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

To dobranoc, tym razem na poważnie ;) Snijcie o Waszych prywatnych królewiczach, oby jak najszybciej Was odnaleźli :D Ja całuję mojego na dobranoc, gdziekolwiek jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no oczywiscie że wsyzstkie jesteśmy ładne :D a która która// jastrząb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciak
wszyscy idą spać a ja dopiero zaczynam życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej sie niezbytdało ... :o ale poniedziałek minął dobrze :) oby tydzien sie tak samo dobrze skonczył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to okej jak dobrze wszystko u Wszystkich:) to teraz moge spokojnie pojsc spac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapa ja juz zaraz też się zbieramm:) najdobranocniejszej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Dobry wieczór.:) Chyba spóźniłam się z wizytą, bo niektórzy zdążyli się już pożegnać. Linguś, cieszę się bardzo, że masz dziś dobry nastrój - oby codziennie był jak najlepszy.:D Agiie szukają królewicza, Jastrząb ma wielbicielkę - no, ciekawie, ciekawie.:) Mam nadzieję, że u Seci i Eddiego też w porządku, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś Ty lepiej opowiadaj co u Ciebie i dlaczego Nas tak zaniedbujesz?? A dziś dostałam zdjecia synka mojej friend.. tatuś przysłał.. z djecia zrobione jak dzieciątko miało 5 godzinek :) normalnie boskie.. to.. ale dalej nie moge uwierzyć.. że to prawda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, jestem niepocieszona, że tak rzadko teraz tutaj zaglądasz. Mam nadzieję, że powody są wystarczającą mocne byś mogła się obronić. :D Agiie, jak zdróweczko? Secia, what\'s up? Ja mam jutro wole :D Tak się cieszę, że aż się śmieję non-stop :D Szukam teraz szczęścia w małych rzeczach, tyle cudowności mnie otacza, chcę żyć i to jak najpełniej i jak najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki u mnie oki czy;li po staremu nic sie nie zmienia , to moze chociaz zaraz sopbie stopke zmienie:P w koncu dostalam w jednej aptece to , czego w 5innych nie bylo, wiec jest :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×