Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość pieke ciasto
linger, Eddie i reszta🖐️ obawiam sie, ze znow przez Swieta przyzwyczaje sie do niespania w nocy :o ale dzis tlumacze to sobie tak, ze przeciez ciasto jest w piekarniku, a nie moge isc spac, dopoki go nie wyciagne :P :D przy okazji zwroce uwage Jarzabkowi, ze wcale nie wie wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
to na ciasto radze, zeby sie nie przypieklo zbytnio a co mi pieczesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
ciasto dostana tylko grzeczne dzieci, ktore sobie zasluzyly :P Tobie moge dac najwyzej rozge :D a ciasto... na pewno wyjdzie, bo zawsze mi wszystko wychodzi :P :D nawet jesli, tak jak dzis, probuje nowy przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
hm, to po cholere pieczesz ciasto jak nawet kawalka nie zjesz? :p a rozge pokornie przyjme, chociaz niespecjalnie mnie to kreci :o no i jakie to ciasto w koncu? b jak zwykle naokolo tematu zamiast prosta krotka odpowiedz.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
od kiedy tak dobrze mnie znasz :P ? a ciasto to wynalazek migdalowo-orzechowy. duzo bakalii i jajek, za to bez maki i tluszczu, wiec poza tym, ze bedzie smaczne, bedzie tez bardzo zdrowe ;) do tego krem toffi i polewa ;) to juz moje drugie dzisiaj :P pierwsze wyglada ladniej niz na zdjeciu ;) mam nadzieje, ze ta odpowiedz Cie usatysfakcjonuje, panie czepialski :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
usatysfakcjonowany to bede jak zjem pol tego ciasta :D bo chyba wiem co tam probujesz ulepic :p no i znowu glodny sie zrobilem :o a znam dobrze od.. pierwszych paru linijek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
chociaz troche tego tluszczu i maki dla zasady trzeba bylo dodac :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
nie warto robic czegos tylko dla zasady ;) zreszta i tak przepis zmodyfikowalam, a co za duzo, to niezdrowo [dotyczy to rowniez zmian;) ] a dostac mozesz najwyzej maly kawalek na sprobowanie. zapewne bedziesz chcial wiecej, ale ja pozostane nieugieta jak zawsze :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
to masz dojscie do slonca, a zwyklego sniegu nie potrafisz zalatwic? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
juz ja mam sposoby zeby ugiac kogo i kiedy trzeba :p chociaz jak mowisz ze zmodyfikowalas, to mozesz zjesc pierwszy kawalek, ja za chwile :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
jarek z doswiadczenia mowisz czy po prostu tak samokrytyczny jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
a dlaczego interesujesz sie tym co mnie interesuje? ...misiu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
oj Jareczku, Jareczku, nie zalamuj nam autorki ;) chociaz zostala ona juz dawno uswiadomiona, ze jak poznawac, to raczej nie tutaj :D wlasnie wyjelam ciasto. teraz tylko krem i polewa i zaraz mozna probowac. podobno zle jest jesc takie swiezo upieczone, ale, niestety, cierpliwosc nie nalezy do moich mocnych stron :o i nawet dobrze sie sklada, bo i tak wole pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
hm... :D skoro juz sobie misiujecie, moze nie bede Wam przeszkadzac :D ? zajme sie probowaniem ciasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
jesc jest dobrze wlasnie o skutkach nic nie mowie :p zrob chociaz zdjecie :o a ja ide po suchara bede udawal ze jemy razem ciasto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
jarus, a ciasta pieczesz? :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo nie umiem :) ale rok temu dostałem pod choinkę makowiec w proszku Dr Oetkera i jeszcze go nie zjadłem więc chyba idę po łyżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
i jak tam degustacja? nie mow ze takie dobre to ciasto, i tak nikt nie uwierzy :o a ja ide po rozge i sam sie bede biczowal (zeby dopelnic wizerunku psychopaty zboczenca) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
prawie sie zadlawilam tym ciastem jak przeczytalam Twoja ostatnia wypowiedz :D :P z wrazenia oczywiscie nie ubiczuj sie za bardzo, bo jeszcze potem bedziesz narzekal, ze Cie boli, a ja, jako specjalistka od masazu, zostane wezwana na pomoc :P Jareczku - a grzeczny byles? bo jesli tak, to moze nawet Cie poczestuje ;) btw. ciasto jest jeszcze lepsze niz sadzilam ;) a jak suchary :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwracac uwage
:o musisz wyzbierac mak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieke ciasto - nie wiem czy powinienem kosztować, o ile mi wiadomo to prawie nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu :classic_cool: PS: jakie masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×