Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość zwracac uwage
specjalistka od tortur chyba :o ale masz racje, ta wizja mnie przerazila, wiec poki co odlzylem rozge :p :D i co ja mam teraz trzecia kolacje jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
wlasnie ze specjalistka od masazu ;) podobno sprawiam takie wrazenie, ostatnio nawet pewien pan w trakcie sluzbowej rozmowy zapytal mnie, czy przypadkiem masaze nie wchodza w zakres naszych uslug :o ale bez przesady - w biczowaniu tez zawsze moge pomoc ;) :D Jareczku - opis ciasta na poprzedniej stronie. nie lubie sie powtarzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
Jareczku - jesc trzecia kolacje - to dopiero jest nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia kolacja
zazdroscisz ze inni sobie moga pozwolic :p hm ciekawa praca :D ciekawi klienci :p to moglas jego wlasnie zbiczowac ale kto wie, moze tez by mu sie spodobalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
inni moga sobie zjesc za to wlasnorecznie przygotowane ciasto o drugiej nad ranem :P zreszta, szczesliwi kolacji nie licza ;) nie kazdy z klientow jest rownie interesujacy, ale ten pan sprawial wrazenie niezwykle powaznej osoby, wiec moze to byla moja wina, ze zlozyl mi taka niemoralna propozycje :o ? jakbym mieszkala w usa, moglabym go chociaz oskarzyc o sexual harassment :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto juz upieczone
... i sprobowane, wiec moge sie ulotnic ;) tym bardziej, ze jutro czekaja mnie kolejne :o jak bedziesz grzeczny to moze wysle do Ciebie Mikolaja z ciastem ;) dzisiaj bedzie slodkich, tak zeby pozostac w temacie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia kolacja
pan byl zmeczony i spiety a ty od razu sobie nadzieje robisz :p :D juz przestan o tym ciescie, bo mi nie ulatwiasz a zapasy sie jakby koncza :p jednak drzemie w tobie ta chec dominacji najpierw rozgi, teraz znecanie psychiczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia kolacja
pewnie narob smaku i sie ulotnij :o to niech bedzie grzecznych dzis 🖐️ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups and downs
;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość downs and ups
:p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
998 tam slyszalem ze jakas babka sobie zachwalala, ponoc nbawet tanie polaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za mejle:) jutro raczej dopiero na nie odpisze nie mialam przez swiea neta ale za to mialam tel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiammmm
i zycze wszystkim duzo szczescia, zdrowia, a przede wszystkim milosci w 2008 r. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także pozdrawiam. Bądźcie szczęśliwi, ja chyba nie potrafię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Uhm, najlepszego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzemiąca na łące
Linger-no wiesz...co Ty wypisujesz...pewnie,że potrafisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, ale Ty byś czasem mogła skrobnąć mailika do swojej koleżanki, cio? Bo ja to nie mam o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×