Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna i smutna

Jak poznać chłopaka? Skąd Wy macie partnerów? Proszę...

Polecane posty

wiesz nie wiem co Ci powiedzieć bo jak pisałaś to już do niego pierwsza sie odezwałaś na gg a on nie wykazał zbyt dużego zainteresowania, jednak ciągle sie gapi. Ale lepiej żałować że coś się zrobiło niz żałować że czegos się nie zrobiło. Może spróbuj jeszcze, do odważnych świat nalezy:) może coś z tego będzie? jak nie wykaże zainteresowania to olej i miej gdzieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truśka^^
Zrobię tak tylko szkoda że ja jestem nieśmiała po alkoholu bym powiedziała ale uzna mnie za jakąś pijaczke ;( Ale spróbuje najwyżej to oleje tylko nie wiem jak bo ja go kocham ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella-Morella
W internecie go sobie poznałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz na gg potem się spotkajcie i jakoś pójdzie:) też jestem nieśmiała ja np nigdy nie zagadałam do chłopaka jako pierwsza że mi sie podoba czy coś:P mam nr do takiego kolegi z liceum ale tez nie napisze bo tak sobie myślę: co? Albo myslę co on sobie pomysli. Wiem że to głupie ale sama nie mogę sie jakos przemóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truśka^^
No ja też napisałam za pomocą koleżanek terasz też to one chcą mnie poznac i coś planują tyko szkoda że on cały czas z kolegami. Mam takiego znajomego co go zna ale on jakoś nie pali się do tego żeby nas poznać ;( Jeszcze napisze do niego żeby mia załatwił numer telefonu to do niego napisze zeby czekał na mnie w konkretnym miejscu i może pogadam a ty się nie bój tylko pisz pierwsza tylko nigy nie mów pierwsza że kochasz bo chłopaks ię wtedy płoszy ja już tak pare razy miałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja połówka napisała do mnie na pewnym portalu społecznościowym jakoś mu się spodobałam i do mnie zagadał a potem sie okazało ze do jednej szkoły chodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truśka^^
Tak dopiero skończyłam;( Ale już raczej jak to mój kolega z Lo nie uważa mnie za dzieko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczek82
www.flirtcard.pl Nowy serwis pozwalający poznawać ludzi w sieci i w realu za pomocą specjalnych wizytówek.Taką kartę możemy wręczyć osobie przypadkowo spotkanej lub wysłać ją wybranej osobie dyskretnie w sieci. To portal, który ułatwia wielu osobom wykonanie tego najtrudniejszego pierwszego kroku. Wchodząc na serwis, na podstawie kodu spisanego z otrzymanej karty na profil danej osoby mamy pewność, że nikt nas nie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia :)
tez jestem samotna to moje gg jesli ktos ma ochote niech pisze 41105276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutkanaszczurki
ja poznałam przez mojego brata i jego kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the chance of a lifetime
Do 'ten ostatni niedziel', podaj mi swoje gadu, może jest to najlepsza decyzja jaką w życiu podejmiesz, udowodnie Ci, że problem leży w Tobie a nie w przeznaczeniu, jednak przy odrobinie samodyscypliny i motywacji bedziesz mógł nie tylko znależć dziewczynę z dnia na dzień, lecz zwiększyć swoje dochody w pracy, poprawić relacje społeczne, nabrać pewności siebie czy po prostu żyć w szczęciu i dobrobycie. Decyzja zależy od Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelllaa
Ja poznałam swojego na przystanku autobusowym i już 4 lata jesteśmy razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaWw
Ja swojego poznałam ...przez internet, może nienajlepsze miejsce, ale zagadał do mnie na czacie gochat.in i potem tak już ciągle gadaliśmy, również na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DemonXD
Samotna : Mam Na Imię Róża mam lat 17 szukam chłopaka fajnego i miłego przystojnego nigdy nie miałam chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubclidsbciudsblvb
jednego na sylwestrze, ja stalam pijana na balkonie, on przechodzil pod i jakos zaczelam do niego krzyczec... :D Drugiego w klubie, gadal z moja kumpela, potem ona mnie o cos zapytala (nie byl polakiem i tak sobie jej szlo z ang) to wkrecilam sie w rozmowe, ona gdzies poszla i zostalam z nim sama. Potem powiedzial mi, ze od poczatku chodzilo o mnie, ale nie wiedzial jak zaczac :P A trzeci z neta, napisalam ogloszenie, ze szukam pracy, a on mi wyslal swoje zdjecie i opisal sie i czy mozemy sie spotkac i ze jak mam problemy finansowe to moze mi pomoc, z czego nie chodzilo mu o seks, ani sponsoring. Okazal sie naprawde dobrym czlowiekiem ;) Czyli jak widac rozniesie w zyciu trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;d
.... wpadłam na niego przypadkowo na koncercie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chetnie poznała chłopaka moje gg 47303265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginewro
Ja mojego aktualnego faceta poznałam na portalu polish cupid tree. Wcześniej poznawałam w różnych miejscach, przeważnie przez znajomych albo na jakichś imprezach, jednak to były niewypały. Na takim portalu łatwiej jest od początku zweryfikować człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego w pracy ... przyjechał przydu.pas właściciela na kilka miesięcy,przyjechał rano na kontrolę a wieczorem już poszliśmy na kolację,oczywiscie mój dyrektor zabronił z nim prywatnych rozmów"bo to szuja i szpieg od bossa" jak nas kiedyś wypatrzył zajętych sobą na dzikiej plaży(niestety mój szef wybrał się z swoim bratem na ryby:) ).................wyleciałam z roboty z wielkim hukiem:) dowiedziawszy się o sprawie i przyczynie właściciel zwany bossem zatrudnił mnie ponownie na stanowisku podlegającym bezpośrednio właścicielowi :):) pracuję do dziś małżeństwem jesteśmy lat7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czacie WP. CO najlepsze dzieliło nas 250 km, pisaliśmy dłuugo w końcu przyjechał,no a teraz to już 5 latek będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego chłpaka poznałam na Sympatia plus.Jesteśmy razem już ponad pół roku.Jak widać interent to równie dobre miejsce do poznania interesujących osób jak real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfewr
Ostatniego chłopaka poznałam jako znajomego kuzyna, czyli na wspólnej imprezie. Przeważnie też kogoś poznaję w barach, rzadko na dyskotekach i bo rzadko do nich chodzę. Co do tego jak ich poznać, to przeważnie wystarczy zacząć z nimi rozmawiać ;) A na studiach na pewno będziesz miała wiele okazji, to bardzo fany okres, kiedy poznaję się wielu nowych ludzi. Koledzy z grupy przychodzą ze swoimi kolegami albo przychodzisz do znajomych i poznajesz ich współlokatorów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznałam go na badoo.pl w niedzielę się spotkaliśmy , jest niesamowity i jesteśmy z jednego miasta :) tak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, może to śmieszne .... ale ja poznałam mojego faceta na szybkich randkach. Oczywiście nie miałam, aż tak ogromnego szczęścia i nie poznałam go za pierwszym razem. Było to bodajże na dziesiątym spotkaniu, na które się wybrałam i dopiero wtedy poznałam Tomka :) Było ciężko bo już po 5 spotkaniu na tych szybkich randkach straciłam nadzieję! Ogólnie zawsze myślałam, że nigdy w życiu nie pójdę na szybkie randki! Newa Ewa... myślałam, że to głupie i że będę się jakoś super hiper wstydzić. Fakt.. początki nie były łatwe... heh wstydziłam się..., ale poszłam z przyjaciółką więc miałyśmy więcej śmiechu z tego wszystkiego niż wstydu, czy zażenowania :) Było super profesjonalnie, a prowadzący wydarzenie fajnie rozluźniali atmosferę, tak, że każdy czuł się swobodnie :) Ja akurat byłam w Krakowie z tego miejsca www.speed-dates.pl Ale są w różnych miastach - teraz chyba w Warszawie starują jakoś wraz z początkiem grudnia - wiem bo koleżanka widziała ulotki:) Trzeba uważać na te inne randki, bo nie wszędzie jest ok w sensie są różne firmy organizujące szybkie randki, a za www.speed-dates.pl mogę sobie rękę uciąć, że są super! :) Dużo miłości Wam życzę!!!!!!!!!!!!!!!!! :))) Pozdrawiam! Kasia Zakochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił mnie facet. Powiedział, że odezwie się za rok w czerwcu 20. Tłumaczył się iż nie ma czasu , że ja tez nie będę mieć czasu. Cholera jeszcze się mnie zapytał czy zezwalam mu na to. Raz stan euforii a potem negatywne emocje, które przenoszę na bliskich. Zakochałam się tak pierwszy raz. Kurcze ja chciałam do niego wrócić, ale on nie chciał. Musiałam to zmienić. Zamówiłam urok miłosny ze strony http://urokmilosny24.pl – podziałało: ) znow ejstesmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego poznałam na imprezie. Widziałam jak się gapił jak tańczyłam, potem zaczęliśmy gadać przy barze. I tak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×