Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Silvana

Siedze i rycze

Polecane posty

pain nie nie uzalam sie! Zaloze sie, ze sama jak masz problem lecisz do kolezanek. ja wole napisac na forum niz \"uzalac sie\" po ludziach. Skoro pisze, ze \"cos mi nie pasuje\" tzn. ze niektore wyjscia juz przetestowalam i nie wypalily, nawet wiekszosc. Przeczytaj moje wypowiedzi dokladniej, a potem oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Rosalindy Paczeko - Nie każdemu się w życiu poszczęściło. Współczuje Silvanie, wiadomo, że w tym kraju trudno znależć cokolwiek godnego.;/ Nie widzisz, że jest jej żle?? A Ty ją jeszcze dobijasz.. Pomyśl, że napisała tu w zamyśle otrzymania pomocy, wsparcia a nie kolejnego kopniaka;/ Przykra jesteś, wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat -> moja koleżanka ma dwoje dzieci, męża, dom, obowiązki, pracuje, studiuje i jeszcze jest extra zadbana. Nie wiem jak to robi ale chce coś mieć w zyciu. Można tylko ta placze zamiast coś robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie nie lece do kolezanek, mnie tez narazie na studia nie stac, dlatego juz zaczelam prace za granica, i jakbys miala choc troche sprytu to juz dawno zarobilabys na te studia, i przestan pieprzyc jaka to jestes biedna tylko zacznij cos robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica220 - dobra, powiem jej :\"Placz, nie każdy skończyl studia, ty też nie musisz, będziesz wartościową osobą tak samo jako sprzątaczka\" ... O to chodzilo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda jestes naprawde pusta do granic mozliwosci, chcialabym Cie zobaczyc na zywo jaka bylabys madra. jakbym miala meza na pewno byloby mi inaczej, ale niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djakkak
Rosalinda, jesteś wyjątkową suką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda lubi sie pograzac, posty mowia same za siebie:o paint nie, nie zarobilabym juz dawno, bo musialam zarobic na drogie leki jakie przyjmowalam do niedawna i na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znam dziewczyny ktore bez wysilku zarabiaja na studia na swoje utrzymanie i jakos nie wegetuja ale to sa osoby bardzo zaradne, p[rzedsiebiorcze ktore wiedza czego chca i teraz pewnie ktos wtraci kilka swoich grosze ze pewqnie pracuja w agencjach- nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pustaku, maz pracowalby na dom jak kazdy facet a nie tylko kobieta!! Tobie jednak nie ma co tlumaczyc, bo Ty nic nie zrozumiesz \"ofiaro losu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain tak to ciekawe w jakim miescie mieszkaja te Twoje kolezanki? jakbys nie wiedziala, to czym mniejsze miasto to i mniej pracy oraz zarobki duzo mniejsze. Moja kolezanka wyjechala do Warszawy i smialo sie utrzymuje ze swoim chlopakiem, a tutaj biedowala i prosila ciagle babcie o pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela Forero
ROSALINDA kurwiszon z ciebie niesamowity. Wez idz przy sobocie poloz sie i zastanow sie nad soba. Pewnie nie masz znajomych dlatego caly dzien tu siedzisz. Nie dziwie sie wcale, bo od takich pierdolnietych tez trzymam sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzieeee
Silvana nie łam się, ja tez tak miałam, nie miałam pracy a w lipcu złożyłam dokumenty na studia, miałam odłozone tylko na pierwszy semestr nie wiedziałam co dalej... od września udało mi się isc na staż, mimo, że dostawałam tylko około 450 zł, byłam szczęśliwa, że jakos uszporam na nast semestr. Na szczęśćie w domu dostawałam jeść, ale o kupnie sobie czegokolwiek nie byłó mowy :( Wszystkim znajomym mówilam, ze szukam pracy i tym starym i tym nowym poznanym dzięki studiowaniu i w końcu okazało się, że w firmie kolezanki potrzebują kogoś z dnia na dzień, nie wiedziałam na jak długo, nie wiedziałam za ile pieniedzy, a zrezygnowałam z pracy na stażu i pracowałam przez rok za najniższą krajową... teraz jest niewiele lepiej, ale nie maudze, mam pracę i skończyłam studia... I myslę o zmianie na coś lepszego... Czasami warto rzucić sie na głęboka wodę :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvana... drogie dziecko... mój mąż nie zarabial dlugo nic bo nie mial pracy :) nie daj Boże Tobie to by się trafilo i jakbyś utrzymala i siebie i jego ? he he... Szkoda mi czasu na te gadki z tobą. Nic w życiu nie osiągniesz jak będziesz tak bredzić. Jedź za granice, idź do pracy, zrób cos ze sobą bo lata lecą i obudzisz się w końcu z niczym... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florence3
Silvana, nie trzeba miec punktu zaczepienia. Tak jest latwiej, ale jak na poczatku sobie poradzisz, to potem dasz rade z wszystkim. Naprawde radze wyjechac, bo w Polsce nie czeka Cie ciekawa przyszlosc. Niestety zyjemy w kraju, gdzie kobieta w wieku 40 lat jest just za stara na prace, a za granica bedziesz cenionym pracownikiem z doswiadczeniem. Wiem, ze na poczatku bedzie Ci ciezko, ale jestes w stanie osiagnac wszystko, jezeli tylko w to uwierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala
ja juz jestem po studiach i szukajac pracy stwierdzilam, ze na zaden staz nie pojde, bo nie bede za grosze meczyc sie tak samo jak inni, ktorym za to placa wiecej :) Udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzieeee
Silvana skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ludzieee dziekuje. Ja tez ciagle rozmawiam ze znajomymi, w tym roku bylam na dziesiatkach rozmow, ale konkurencja jest powalajaca. Nie ma teraz nawet ofert do solarium czy cos... Nie wiem co to bedzie, szukam dalej mimo stazu nawet juz w innym miescie. Niestety na razie cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkae
Rozalinda lepiej ci jak skopałaś leżącego? Jesteś wyjątkową suką. Podłość i wredota w czystej postaci. Skąd się tacy ludzie biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalina nawet nie czytam juz twoich postow wiec sie faktycznie nie wysilaj. Ja tez nie chcialam na stazu, ale juz nie mialam wyjscia. co za ludzie mieszkam w okolicach 3miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×