Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam 🌻 jestem tutaj nowa i troche lyso przylaczac sie do topiku ktory ma tyle wpisow, ale tylko od Was nie zieje nienawiscia tak jak z innych topikow. na razie przebrnelam przez pare stronek, ale widze ze Wy tutaj raczej o niczym konkretnym :) wiec mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak skipne te nastepne sto pare :) mam nadzieje ze nie bedziecie miec nic przeciwko jak wpadne od czasu do czasu dostukac wpisow trzymajcie sie cieplutko bo dni coraz chlodniejsze 🌻 i jeszcze pare grzancow :) I_I> I_I>I_I> I_I>I_I> I_I>I_I> I_I>I_I> I_I>I_I> I_I>I_I> I_I>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj The best men for the job :) to prawda , nabijamy ot tak sobie ale i jakas rozmowa rowniez sie zdaza :) widze ze \'wpisowym\' probujesz sie wykupic od czytania wszystkiego :D dobra pozwalam przeczytac co piata stronke zarcik ofcourse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj The best men for the job :) to prawda , nabijamy ot tak sobie ale i jakas rozmowa rowniez sie zdaza :) widze ze \'wpisowym\' probujesz sie wykupic od czytania wszystkiego :D dobra pozwalam przeczytac co piata stronke zarcik ofcourse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj The best men for the job :) to prawda , nabijamy ot tak sobie ale i jakas rozmowa rowniez sie zdaza :) widze ze \'wpisowym\' probujesz sie wykupic od czytania wszystkiego :D dobra pozwalam przeczytac co piata stronke zarcik ofcourse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D to znowu ja :D lukam co u was ...........juz mam dosc tej jesieni ,pada i pada................. hugolcia uczysz sie :D ....potem bedziesz mi dawac lekcje z niderlandzkiego :D ``````````````miłego dnia dziewczyny````````````````

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole mam mieszanke narodowosci:Dnajlepszy jest z maroko nic nie rozumie:Dhyba zostanie pupilkiem klasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolcia tylko za bardzo go nie rozpieszczajcie :D a nie napisalas nic o nauczycielce-fajna?moja pochodzi z iranu.....fes babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek 🖐️ szaro szaro :( The best :) swinta racja, it\'s always a woman! :D Moj wczoraj rozkrecil caly komputer (swoj) a potem nie mogl go zlozyc .... dopiero jak mu pozadawalam kilka \'glupich\' pytan a od czego to i tamto, to jakos pokumowal ;) zysia 🖐️ ty tez z niderlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies doczytalam ,ze z okazji wyborow powstala akcja \"schowaj babci dowod\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw ja po stronie francuskiej :D .....a herbatke to ja bardzo chetnie :) zamkneli na calej ulicy wode-nie ma byc do 15:30 ..kur..de mialam pranie wlaczyc,chcialam teraz myc naczynia i sie wykapac ,,,hihi akurat do wszystkiego wode potrzebuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×