Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Liczylas !!!! hahah lap🌻 hm po weekendzie to ja dopiero do ladu doszlam z kuchnia:Pa gdzie reszta hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity a kiedy jedziesz?normalnie to jeszcze zle nie jest ale wiadomo na 1 listopada zawsze pizdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no z odkurzaniem to wyjatek tym razem jak odkurze zawsze w sobote to potem smialo moge dopiero w srode a tu po samej niedzieli tylko sajgon :o reszta w stanie znosnym bo na biezaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 jedziemy i do 31 na ten okres tu to ja moge smigac w lekkich kurteczkach i balerinkach bo nawet cieplo a zajade do Pl i sie okaze ze snieg spadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm musisz sprawdzic przed wyjazdem pogode bo cos w tym roku wszystko inaczej:Pwiec i moze snieg byc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam o drzemce ale kawe juz siorbnelam wiec tak latwo nie bedzie chyba ze zaraz wlacze kanal z parlamentem brytyjskim i mnie uspi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze w pazdzierniku juz chodzilam w cieplejszej kurtce wiec napewno cienka katane mozesz zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity chyba balerinki to jednak w domu zostaw, teraz są modne takie cieńki wysokie kozaczki,cos takiego będzie bardziej przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm.....ale jakąś kurtałkę albo płaswzczyk też masz? bo w katanie czy żakieciku to jednak możesz zmarznąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sztruksowy plaszczyk i cieplejsza kurtke z ala\'polaru i zawsze jeszcze pod mozna wrzucic te katane ;) nie chce zabierac pol szafy bo nie ma to sensu musze miec miejsce na przywiezienie roznych rzeczy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację,że nie wart tachać pół szafy....poza tym zawsze możesz w Polsce cos dokupić ;):D a ubieranie się na cebulkę jest najlepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i musze zaznaczyc ze mojemu mezowi duzo do szczescia rzeczy nie jest potrzebne wiec calosc mam prawie tylko dla siebie i dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×