Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie to nie ja my z husbendem tez licytujemy w ostatnich 20-15 sekundach po co wczesniej? jeszcze samemu sobie cene podbijac ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie gdzieś blisko to \"Jaszczomby\" latały.....po pomruku poznaję.......czyli F16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak moge nie pomachac z powrotem 🖐️ :) hehehhe jaszczomby?? u mnie co chwile cos slychac lecacego niedaleko mamy siedzibe MOD wiec fruwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....jak je kupili to przyjechała Kaczyńska i chrzciła,że on Jaszczomb (hehehehehe) się ma nazywać ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na inne to jaq nie reaguję,ciągle cos po niebie lata.....ale te F16 to tak specyficznie mruczą i po tym je poznaję :) ale nie chciałabym blisko lotniska mieszkać.....szczególnie tego wojskowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blisko lotniska tez bym nie chciala :o najlepiej bylo jak lecieli na pokaz \'air show\' caly dzien huk na niebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lotnisko w sumie dość daleko.....ale jakieś tunele lotnicze koło mnie przebiegają,bo pełno ich na niebie.....ale wysoko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie teraz zwrocilam uwage ze Dea zasniezonego wrecza :D ale! ale! czy to aby nie polski??przywiozlas ze soba ziele?;) czy moze jeszcze nie wrocilas?? pogubilam sie w tych datach kto ,kiedy i na ile wyjechal (sorry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi eternity, ty to clever jestes ;) ano przemycilam, jakos sie udalo :P tu na szczescie snieg nie pada - a moze lepiej by bylo gdyby spadl bo wtedy do pracy dojechac bym nie mogla ... hmm, ide to przemyslec i jak co to taniec sniegu wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×