Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja wczoraj zmywalam, sprzatnelam salon, umywalam akwarium :) i sprzatnelam lazienke. tylko plytek nad wanna nie chcialo mi sie shorowac bo sie spieszylam bo qmpel mial przyjsc. ale sa OK. niedlugo bede musiala zlapac sie za okna bo sa fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj przygotowalam obiad przed szkola i moj musial tylko podsmazyc mieso jak wrocilam byla kuchnia posprzatana:Da moj mowi-Ty wiesz ile tych garow bylo? a ja -hehe wiem bo codziennie jest tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wrzucilam pranie :classic_cool: a chlopaki byli ze starszych klas to sie az takich jaj nie robilo raczej zachowywalysmy sie bardziej \"powaznie\" ;) zreszta meza poznalam w szkole ;) a raczej to on mnie poznal ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och moje okna juz tez cierpliwosci ucze:Pale jest zimno wiec myc nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pranie juz sie prawie konczy prac-i bede musiala sie ruszyc by je wywiesic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Hugolina a meza to ja nie wiem czy z powagi :P to on mnie zaczepil tekstem ze mam fajny tylek :P:D a zeby bylo smieszniej to wyslal swojegokolege zeby mi to przekazal :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czyli co wstdliwy?hehehe nono to ja musze ten Twoj tyleczek zobaczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem przez jakis czas mijalam go szerokim lukiem na korytarzu az mnie \"przeprosil\" w koncu za swoje szczeniackie zachowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :D:D:D ja swojego poznalam na disco:Dale na poczatku strasznie z niego lalam:D:D:D mam nauczke;)by sie z ludzi nie nabijac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij wyslij:D a wlasnie the best kiedys wyslalam Ci maila bys miala moj adres i nic cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×