Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

właśnie poluje na kanarka albo papugę, bo brakuje mi do zwierzyńca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falistą,znajdę dostała imię po dziewczynie,której dzieci znalazły tą papużkę....ponieważ Agata za chiny ludowe jej nie chciała,papuga trafiła do mnie i nazywa się Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam falistą... jadłysmy z jednego talerza ;) Skubana bardzo oswojona była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjeżdżaj - chętnie ci ją oddam ona chyba do tego będzie wiecznie żyła!!! u mnie jest chyba z 7 lat już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś chyba nie mam serca do papug....to już druga znajda,ale żadna nie wytrenowana Agatka umie siadać na ręce lub głowie ( to zdecydowanie bardziej lubi) ale to już umiała gdy do mnie trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam kanarki i papugi, ale jeszcze bardziej świnki morskie, no na ich punckie mam bzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja będę chrzanić, mam obecnie 5 dorosłych świnek i dwa maluchy :) to chyba wszystko tłumaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana to siedzimy w jednym kraju, to i tak dobrze, ja mazowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freciszki są bomba, ale nie dałabym już z nimi rady, bo to jeszcze rybki, i żółw lądowy ... za żwawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 za piórkowymi i drącymi się nie przepadam a wiem jak potrafią naśmiecić bo moja siostra miała dwie taki prezent niespodziewajka od znajomych - jak jechali na urlop podrzuciła do teściów żeby się zaopiekowali i już tam zostały :P świnki morskie uwielbiam - jedną miałam aż 8 lat i się popłakałam jak skończyła swój żywotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka to na noc ręcznik na klatkę ma zakładany!! kiedyś zapomnieliśmy i o 4 rano pobudkę nam zrobiła swym cudnym śpiewem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻 kurcze, daleko mamy do siebie... szkoda, słowo daję wziełabym i to jeszcze z pocałowianiem ręki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×