Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

No ale jak ja mam udowonic? Dobra! Moderator sie do mnie zwrocil osobiscie hehehe Lena mnie wkurwia od 2 lat ,ale bylam cierpliwa... A ze tamten topik Wam sie zrypal to i skasowany :D:D:D Starczy Izunia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka wszędzie można ! ;) Izunia to tamte przetestowane już są \"stare\" ;) Pepsi no właśnie ,coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja widzę ze nie w temacie, dobrze że mnie testować nie musicie :D ale wrednych kretów tu nie chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to absolutnie nie dotyczy tego topika!!!!! A Pepsi się nie obrazi,bo wie dlaczego o to pytałam,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 Ania nie bój żaby - nie musimy testować :) a bałaganu na pewno nie masz aż takiego którego trzeba byłoby się wsytraszyć :) i czy mi się wydaje czy stąd też coś poleciało bo poprzednia była Ani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ja nawet nie pomyslalam ze Ci przypominac, bez leb mi nie przelecialo nawet hehe a tak wogole to ktos skasowal sie lub cos bo post moj byl nizej na poprzedniej stronie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykasowali? Chyba nie , bo u mnie wszystkie posty widac i Izunia ma stronke. Kafe sama sie jakos muli i kielbasi , a mieli miec lepszy serwer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaro i zimno , nie pada ,ale powietrze takie zimowe jest :o brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a może jakiś post nawiązał do tego do czego nie powinien i dlatego poleciał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale swoją drogą to my sławne jesteśmy ;) bo przecież my same nie dajemy do skasowania....czyli mamy wiernych czytaczy ;) albo chociaż jednego czytacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ;) Pepsi ale my widzimy bo poprzednia stronka była Ani a tak btw - Wam też tak muli kafe czy to u mnie sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam wpisy dzisiejsze sa! chyba sie komus nudzi i kasuje teraz pojedyncze wpisy-hm dziwne ze akurat dzisiaj dzieciniada ciag dalszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi na tej jest ok, na poprzedniej coś pocudaczyli - wrrr ;p nie bedziemy sie stresowac :D, co dobrego dzis pichcicie bo ja nie mam pomysła ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Izunia!!!!! Ciekawe gdzie czytacz bedzie sie udzielal? Kurde a mialam nie podjudzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×