Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oczywiscie od d zieci uwielbiam tez drobne prezenty najbardziej oczywiscie te wlasnorecznie zrobione bo widac ze sie staraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Martoszka powiedz zze se potem wyciagniesz a grata hihihhi Izunia nie mam pojeciaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam ze dzis widzialam snieg ,co prawda w polaczeniu z deszczem, ale na szybie samochodu byl lod ktory zaraz sie roztapial, wiec..............brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za ziółko 😘 Ciastek jasne że macie iść na imprezę !!! szmatka się znajdzie - pewnie coś już masz a jak nie to kupisz lub dokupisz ! a z małą rzeczywiście może jest ktoś kto się zaopiekuje? i nawet do szkoły zawiezie a Wy potem odbierzecie ? coś wymyślicie :) Izunia o gupikach nie mam bladego pojęcia - miałam rybki kiedyś tam ale mi się nie rozmnożyły Martoszka to męża pod włos że chcesz nowe radio a skoro twierdzi że auto grat to chcesz nowe auto i może być nawet bez radia ;) Pestka widziołach cuda na mailu - na poprzedniej stronce chyba się nawet pytałam czy też macie :p idę foty oglądać :) aaaaaa i śniegiem nie straszyć ! coś się u mnie zimniej zrobiło :o a przedtem polało mocniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pojdziemy, to w sobote mala do szkoly nie pojdzie chyba, bo tamte dzieciaki chodza do innej polskiej przy kosiole :p a my przy ambasadzie, no ale zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka Ciastek najwyżej mała dostanie wagary;) masz iść.....i do tego dobrze się bawić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek przeca córa nie półgłowek - jak raz nie pójdzie to szybko nadrobi jakby była chora (tfu tfu tfu) też by opuściła a czasami trzeba gdzieś wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuffaaa z tesciowa gadalam na gygy , jak z czlowiekiem no, w szoku jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa moda ;) ..............................17 901........................... \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko z tym wprowadzaniem nowej mody to trzeba tak z rosądkiem bo się szybko roznosi na innych ;) szkoda tylko że całkiem zniekształcona i zamiast być modnym jest się żałosnym :P jeszcze będziemy miały kogoś na sumieniu jak całkiem zeświruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! to jak nowa moda to nowa moda ! u mnie się fajnie cyferki ułożyły akurat :D 21012 \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/ biba jak na piątek wieczór przystało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity no to pod limicik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mi się nawet ta nowa moda bardziej podoba....nie ma nabijania postów na siłę,aby limita mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję 😘 ale mi niebiesko :D a tak właściwie to może z tą nową modą to tak na całość pójdziemy ??? limita sobie inaczej nazwiemy -tylko dla wtajemniczonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaj ogladalismy REC no nawet nawet momentami glupi byl taki amatorski ale ujdzie hehehehe i co dzieje sie cos ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam jakiś czas temu REC teraz u nas w kinach leci ale jako \"Kwarantanna\" !! na początku nie zajarzyłam,że to ten sam film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my chyba ściągnęliśmy , nie oglądaliśmy i skasowaliśmy haha wiecie że bond jeszcze nie obejrzany ???????? chyba starego do lekarza wyślę bo myślałam że będzie oglądał na gorąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu dla was za co tam chcecie no dzis padalo noo i znow mi sie wlochy pokrecily ale tylko troche hhihi kuwa nie moge sie jakos tak ulizac tymbardziej do gory bo jak wylizana cipa bym wygladala nie cierpie tak ulizanych wlosow ze wygladaja jak bym z miesiac ich nie myla bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co chcecie ale ziola nie dalam heheheh 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^ 🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^🌻^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my dziś modne jesteśmy ;) Pestka :D będę wulgarna ,uwaga ! ale cipa ma być wylizana !!! dzięki za niebieskie 😘:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×