Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ta wylizana a nie ulizana jak zbita suka bueheheheh nie mam nic do suk- pieskow ja tez bede wulgarna ahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka suka - pies to by cię polizała po buzi (psi całus) to mamy różne odmiany lizania ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa po buzi a przed tym se lizal ... nie powiem co hahahhah jak tam pada u waas ?? u mnie nadal nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to muszę do okna polecieć żeby zobaczyć bo pozasłaniane ale chyba nie pada Pestka z dwojga \"złego\" lepiej suka-pies jak poliże niż samiec-pies pies to se jajca liże wcześniej :P kurde wody nie ma !!!!!! przed chwilą była córa sąsiadki żeby zapytać czy u nas jest bo u nich nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity twoje dziecko po prostu jest wyjątkowe!! Ma dobre oceny bo sama chce się uczyć i nie musisz nad nią wisieć i robić dodatkowych zadań,aby miała dobre oceny i wyniki w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na swoja nie wlaze po cholere jej ten stres?? a potem mi wypomni matka sterczala nade mna nie dala sie skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,dziękuję krokiet mi na żołądku leży....chyba piffko zarzucę sobie na lepsze trawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja znów będę modna :P 21021 \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ starczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję! dziękuję !😘 teraz mnie jakieś fatum ze spoglądaniem na licznik dotknęło :P oj dobrego horrora to bym sobie obejrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba będzie chyba zarzucić i ocenić samemu pod prysznic biegnę!! miłego wieczorku życzę gdybym się nie pojawiła muszę włosy umyć,żeby nie wyglądać jak ulizana więc trochę mi się zejdzie w tej łazience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Izunia :) i Tobie miłego wieczorka :) ja się wzięłam za porządki na mailu - odkąd mam tę skrzynkę prawie nic stamtąd nie usuwałam (rosnąca stale pojemność cholera jasna ) trochę gówna niepotrzebnego już poleciało ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×