Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kiedy sa u Waszych dzieci mikolajki w szkole? u mojej juz w srode i ta dni odlicza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas w końcu chyba znajdzie się świnka morska taki mam plan żeby przed świętami już kupić - taki prezencik dla wszystkich (haha głównie dla mnie ;) :P ) u dziewczyn zrobi się małe przemeblowanko i miejsce na klatkę akurat będzie to można myśleć :) do tej pory miałam właśnie dylemat gdzie ją wcisnąć żeby i jej było wygodnie i nam nie przeszkadzała klatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity czyli zrobisz sobie prezent:) tam tez byly swinki morskie hihi ja to bym te wszystkie pluszowe do domu zabrala hehehe a jakie byly tamolbrzymie kroliki-wieksze niz moj kot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma mikołajek ale w zeszłym tygodniu był christmas fair aaaaaaaaa i ludzie zaczynają już choinki ubierać !!!! u sąsiadki już stoi w domu i ogrodzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde znow glodna jestem:Pcos sobie zoladek ostatnio rozepchalam przez to podjadanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do świnek morskich mam sentyment bo miałam kilka a jedną aż przez 8 lat :) na kota czy psa nie możemy sobie na razie pozwolić bo się właścicielka nie zgadza , zresztą pies już się dziecku odwidział bo córa sąsiadki ma i już wie z czym to się je ;) a takie małe coś w klatce możemy sobie trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 😘 no ulice też przystrojone - chyba nawet było już uroczyste odpalenie , nie wiem nawet bo nie złożyło mi się być w okolicy tej przybranej ulicy po zmroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomiki też miałam i mam porównanie chomik podobnie jak kot jest taki bardziej niezależny , w sumie prędzej śpi w dzień niż w nocy a z dziećmi wiadomo jak jest - jak jest pluszak to żeby go pogłaskać itd świnka za to potrzebuje towarzystwa , to zwierzątko lubi jak się nim zajmuje ,głaska itd i od chomików z klatki bardziej śmierdziało niż od świnki - chomikom musiałam sprzątać ze 3 razy dziennie a śwince raz na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy dziennie sprzatalas? mi sie zawsze kojarzylo ze swinki za duzo kwicza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ta moja świnka była tak nauczona po pewnym czasie że miała w kuchni wieko od pudełka po butach z siankiem i wychodziła sobie kiedy chce - chodziła po całej kuchni ale za próg nie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tak jak pieska mozna nauczyc:) moj kot sie tak wyszkolil ze rano jak slyszy ze wstalismy to juz czeka pod drzwiami zeby na dwor sie isc zalatwic:D hihi w domu nic nie narobi-i cale szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie sprzątnęłam to waliło :o a raz dziennie za mało było :o a świnka kwiczała sobie jak słyszała swój ulubiony dzwięk który zapowiadał że dostanie jej się smakołyk :D jak się obierało ziemniaki czy marchewkę to już się upominała albo jak się drzwi do domu otwierały to też popiskiwała bo wiedziała że świeża trawka idzie :D ( no nie zawsze była ta trawa po otwarciu drzwi) a tak bez powodu nie kwiczała i aż takie głośne to nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe świnka się naumiała jakoś sama :D Twój kot też dobry :D i jak wygodniej że nie trzeba z kuwetą walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Brazylii pewnie poleciała po nią ;) ja chyba sobie jeszcze jedną strzelę albo herbatę gorącą brrrrrrr zimno coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się buro za oknem zrobiło :o Pestka to nic nie rób ;) oszczędaj siły na urządzanie później jak meble już będą stały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko 🖐️ u mnie cieplo bo 5st. i slonko swieci mi tez sie dzisiaj nic juz nie chce robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no z tą ciążą u dziecka to jaja...oczywiscie ze usuną tą ciążę aaa pestka wiadomo cos z twoimi meblami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️:) Pestka loo mamo:Ona bank to usuna !! mi tez juz sie nic nie chce a objadlam sie jak smok:Opotem bede musiala duzzzzzzzzo biegac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×