Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oj nie chce się rano wstawać ,oj nie szaro , ciemno ,dziś jeszcze usłyszałam że pada deszcz to już całkiem nic tylko naciągnąć kołdrę głebiej na uszy i spać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u malej w szkole juz dzis mikolaj byl-przytargala jakiegos pluszaka do domu-nawet kon byl w szkole hehehhee ale pony-bo duzy by sie nie zmiescil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wpol do 12 wczoraj sprzatalismy wiec se odpuscilismy no u mnie jakies niesmiale slonko hihi niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też wychodzi słoneczko :) Pestka no to jak półka będzie na swoim miejscu to się pochwal :) leeeeeeenia mam - niby coś porobiłam w domu ale normalnie jak za karę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to masz cieplej niz u mnie ! juz sobie wypatrzylam nastepna impre tym razem sensation-white:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce u mnie zaszło też za chmury już :o zaraz sprawdzę ile u mnie pokazuje termometr ale nie wygląda na zimno i rano też nie było najgorzej - wytrzymałam bez rękawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie normalnie wiosnaaaaa o dzizys slonko swieci i mam 8 stopni hehhehe ale fajowooo a wczoraj w szkole krecila mnie prawa noga i mowie ojjjj musi byc cieplo bo napierdzielala mnie tragicznie hihi wrozka jestem pogodowa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka za fatum🌻 Pestka nie molestuj nauczyciela!!!!!! ;) Mam nadzieje,że ten znajomy Hugoliny wyjdzie z tego dołka,w który wpadł przez dziewczynę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×