Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie nie biore nic, mala w poniedzialek tamten pociagalo potem mnie i tak trzyma z przerwami ;-),mysle ze to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ale mi sie trafilo i to w poniedzialek maly juz wieczorem czul sie ok i nawet jesc mu sie zachcialo dzis poszedl do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️:) i za fatum🌻 ja wlasnie juz zaklepalam sobie fryzjera i dentyste w pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz drugie pranie lata-prasowanie odstawilam i jeszcze za okna musze sie zabrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli juz swiateczne porzadki robisz? ja chyba wezme sie w weekend jakis ,okna pomyje,firany,posciel zmienie i raz dwa bedzie zrobione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dzis moja gwiazda sama sie obudzila o 6,30 a to z tego powodu ze Mikolaj przyniosl jej taki zegarek Barbie w formie kwiatka,ktory ma budzik no i stary wczoraj nastawil (zawsze ja ja budze i dobudzic nie moge) dzis punkt 6,30 jak budzik zaczal dryndnic a ta drze sie od razu :tata wez to wylacz buahahaha ale nie zasnela juz-dobra pobudka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedne firany poprane ale......na prasowanie czekają może się kiedys doczekają :P a do mycia okien to mi chłop potrzebny!! ja nie będę walczyć z parapetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a coz ten przebiegly mikolaj Ci przyniosl? :) mi takie duze lusterko okragle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to nie mnie przyniósł Mikołaj przebiegły prezent :) to małej Ciastka przyniósł....ten budzik Barbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️ okna pomyte:D a firanki sie piora Ciastek robilam za fotografa-ok zaraz posle jeszcze jedno zdjecie hihi mowisz budzik ja obudzil-moja ma takie spanie ze pewnie by nie wstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam typowo porzadkow swiatecznych nie robie-bo soe sprzata na bierzaco-zostalo mi jeszcze drzwi troche poglaskac:Pi wsio hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja se chyba tylko firanki przepiore i drzwi poglaskam i bedzie wsio hehehe zostaje dupe rozsadzic i czekac na swieta hihiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo to wysylaj bo bede robic zamowienie wiec jak czegos nie bede mala to domowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×