Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

moja mala tez jakos zle sie wczoraj czula, mowila ze w glowie jej sie kreci, ale dalam junifen i zaraz lepiej jej bylo,nawet zjadla,mam nadzieje ze nie rozchoruje sie bo jutro ma slubowanie w polskiej szkole kurwa zapierdole tego kota, znow ma chcice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowotne zioło dla wszystkich 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dorośli - zajarać , dzieciom - zrobić napar ;) hahaha Ciastek kocicy puść ten kawałek z linka co Pestka wstawiła :D:D:D:D:D:D hahaha się popłakałam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sluchalam to przylazla usiadla na stole i zaczela morde przysuwac blizej glosnikow,porypana myslala ze tam miauczy i tez zaczela :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌼 Ciastek no kotce się spodobała piosenka :D idem na świąteczne przedstawienie do młodszej córy :) do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka za fatum🌻 a moja psica zaczęła piszczeć,bo myślała że chyba jakiemuś zwierzakowi krzywdę robię skoro tak piska hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka zima? słonko swieci :) ino doszłam do wniosku,że już za zimno na rower i czas go do pudełka zapakować pies będzie teraz po polach latał,a nie przy rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ❤️ Izunia nigdy nie robilam mu przeswietlenia :( serce mi peka jak widze jak on stawia te lapke :( Hugo zapalenie ucha? oj a co to sie stalo? auuu to boli przeciez :( Co do administracji to ciekawe to z praniem heh No bo niby gdzie mamy suszyc bielizne? na balkonie jak deszcz pada? czy moze nie prac jej w ogole Tak mnie wkurzyli, ze napisze prosto do spoldzielni skarbe na aroganckich pracownikow! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja slonka niemam tylko snieg:P Euforka pisz skargi gdzie sie da i do kogo sie da !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie, ze tak :) chcieli wojny beda mieli pod nasza spoldzielnie podlega administracja skad byli ci panowie i mam nadzieje, ze zaraz na poczatku stycznia dostana niezle zjeby :D bo pismo wyszlo od nich z tego co widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sie zacznie:Pnie popuszczaj !!!! Gardlo mi siada:Oprzynajmniej bedzie cicho na lekcji bo nie bede nadawac:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a co dobrego jadlas? ja nawet apetytu niemam wcisnelam jedna castko i popilam kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj :) jestem :) fotki jakieś cyknęłam - nie za dużo bo mała siedziała w kąciku gdzie ciemniej było ,oświetlona tylko scena a moja lampa za słaba żeby tam dotrzeć i cyknęłam jak była jej część na scenie - nawet filmik nagrałam jak tańcuje później na jakąś wrzutę lub inne youtube wrzucę bo na maila chyba za długie Euforka jasne ! nie popuszczaj ! jako przykład niemożliwości wystąpienia wilgoci od suszenia prania możesz podać mnie (zawilgocony kraj , mieszkania też szybko łapią a u mnie ściana sucha ;) ) jak i zresztą znaczącą część społeczeństwa która w ten sposób suszy pranie osz normalnie się scyzoryk otwiera w kieszeni jak się słyszy takie głupoty jak ci znawcy za dychę wypisują 😠 Hugolina okład z młodego męskiego ciałka by się przydał ;) leczy wszystko ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha śmiać mi się chce - Izunia napisała że psica piszczała podczas piosenki a u mnie piszczał prawie że mąż - żebym to wyłączyła :D:D:D:D:D:D:D:D:D heh słoneczko wyszło jeszcze na chwilę- trochę poświeci zanim zajdzie i to prosto w okno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffff juz myslalam, ze z buta bede wracac a tu niespodzianka K po mnie przyjedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×