Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

z bliska nie widzialam,ale staly w kwiaciarni,razem z zielonymi,caluskie biale,wiec reki uciac nie dam,moze jakim sprayem byly potraktowane,albo faktycznie to byly sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani mi sie waz ciastek na nowe kanapy buehehe mam 2 kible takze moze na ktorys zdazysz hahahahhah a jak nie to bedziesz zbierac hahahahaha z mindi razem haaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto by tam po schodal dal rade lazic :p, a kanapy jakby co to i od razu ochrzczone beda buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już widzę Ciastka jak chrzci i Pestkę obok załamującą ręce :D:D:D Pestka może jaką folię Ciastkowi pod tyłek podłóż ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ja bedziec chlac hahhahhahah my nie wodkowii bleeehhh a jak narzygasz sama bedziesz sprzatac hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie jak to jest,wielkie panstwo kuzwa tylko winko, a zubrowka to dla nich juz gowno :p,a pewnie ze sama bede szrlotkie pic ooooooooooo euforka 🖐️ i sie sfajdam za kanape zeby widac nie bylo :D,a Mindy mi pomoze jakby co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie bylam bo nie mam jak wyjsc sama jestem chwilowo jak kumpel wroci to pojde :( poki co nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ juz myslalm ze pech mnie opuscil bo auto juz ok,mp3 ktore dla siory kupilam na gwiazdke tez jest rewelacyjne i dziala bez problemu a tu zaczelam szybko ubrania dzieci skladac i jak to ja spiesząc sie walnelam sie mocno w róg szafki....a miowicie drzwiczek walnelam sie miedzy nosem a ustami...tak z boku bardziej krew sie lala i rana na pol cm.pewnie zostanie blizna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dziewczyno jakies woo doo chyba trzeba odprawić,bo do końca tygodnia to ty się wykończysz :O może to pomoże - a kysz!!!!! a kysz!!!! zgiń przepadnij pechu jeden!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo wielkie wielkie ja nawet nie mam kieliszkow wiec bedziesz z buta pic buehhheheheh nie pije wody i wsio heheh Mindi tez nie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czystej wodki tez nie pije, szklanka mi potrzebna a to chyba masz,czy mam swoja wziac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ale jaja z tą wodą moj mąż wlasniwe robi kran z ktorego kapalo w wannie i....wymienil co sie da i nadal kapie wlasnie mowi ze juz nic nie wie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×