Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Witam 🖐️ u nas zimnica jak cholera...wiatrzysko strasznie zimny i zimno sie w domu zrobilo hugo...ciastek 🌻 na zdrowko pestka trzymam kciuki za test...napewno jakos ci pojdzie siastek...nie zadlaw sie prosiaczkiem hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ja chodze na wszelkie wywiadowki,choinki,rocznice,wystepy i spotkania a slyszalyscie?wczoraj czy przed w radiu mowili ze w belgii matka sprzedala nowo narodzone bliznieta bo chciala zdobyc pieniądze na odessanie tluszczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka tak slyszalam o tej matce z be:( no na wywiadowki ja tez zawsze chodze-ale czasem ciagne i mojego ze soba hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zrobvilam lekkie zakupy:poduchke do spania dla malego bo moj W stwierdzil ze ta co ma to za mala i sobie buty na Sylwestra teraz są z lekka przeceny wiec sie zalapalam pochodze w nich troche i zobacze czy wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym pocodzila na wywiadowki, gdyby pani w szkole parlata po ang byla , a ona nie parlata no :p,wiec stary musi, a do polskiej szkoly ja chodze, kurde cos zoladek mnie sciska znowu, bleeeeeeee dobra komu w droge temu trampki, iduuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez ja chodze hehehe ... nooo a sukienke masz?? my wczoraj bylismy w meblowym .. ale nie powiem co kupilam bo znow wyjde na zakupoholiczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że przygotowania do świąt pełną parą :D dziewczyny kurować się,żeby wszystkie na święta były zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocila co pestka znowu nakupalas, pewnie jakas lampe albo stolik maly, kufaaa chyba bank obrobila ze starym wiecie co, na sniadanie zezarlam jajecznice z pomidorami, patrze a mnie wysypalo normalnie jak nie urok to sraczka, caly brzuch ,dekolt i szyja w plamkach, cyrkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje,że gdyby to była jaka lampa lub stolik to by się Pestka przyznała i nie robiła aż takiej tajemnicy!!! ;):P to chyba jest coś bardziej ekstrawaganckiego...ino co to to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wcale nie nie drazcie juz hehehheheh nic nie powiem :P nooo obobila bank !!! hihihi no ciastek pewnie jaja byly z salmonella juz.. padniesz zaraz jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzmo, nie kracz :p mow co kupila, toc i tak sie dowiem za tydzien hehehehe , Ty a moze pokrowce na te swoje kanapy kupilas jakie coby my z Mindy nie zachaftali buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............................18 300................................. macie tu na swoje wszystkie bolączki driny lecznicze z ziołem \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×